Misija Evrovizija

splash

Fizikalc
1. sep 2007
426
40
28
42
Super oddaja, po dolgem času nekaj na rtvslo, ki je gledljivo in ni dolgočasno. Pa še dobre humorne vložke imajo.
Sploh to s Plestenjakom je bilo smešno (ki kar ni nehal s tem švicom).
grin1.gif

Mi je pa všečno za gledati, ker so dobri pevci, dobri komadi in je zadeva čisto gledaljiva.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Pri dvojčicah je najhuje to, da imata slab nastop. Nekaj se gresta koreografijo, ki je na nivoju petletnih otrok, ne pa nekega resnega petja. Če misliš biti pevec, ti more bit prva skrb, da znaš držat mikrofon in v njega pet, če že ravno poješ v živo, ne pa da si klovn. Čeprav očitno tudi to vžge
grin1.gif


Lp
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Gledala sem natanko 5 minut. Poleg kamer, me moti ozvočenje. Oddaja ima sicer res več talentov, ampak kako si lahko privoščijo tako slabo ozvočenje - mi pa ni jasn.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.351
151
63
37
Svaka ji čast!

Mi pa ni jasno, kako lahko sodniki naprej dajo dvojčici po takem kiksu!? Nebi rekel, če bi res dobro pele. Tako sta pa na odru kot dva klovna in samo to. Če bi danes izpadla Brina, na mat da neham gledat tale šov.
grin1.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.351
151
63
37
Pa ti je všeč to kar vidiš ob nastopu dvojčic?
smile-1.gif
Meni to poskakovanje in prisiljeno veselje sploh ni simpatično.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
od kdaj pa kvaliteta zmaguje na evroviziji?
Vsak izdelek se kupuje z očmi in tudi tu je tako.

jaz bi takoj "kupil" Floro. tud ce (se) ni tako pevsko mocna, nima veze. z njeno prikupnostjo in nasmeskom bi prinesla glasove, evrovizija se predvsem gleda, morda se bolj kot poslusa. ma da me ta lepo pogleda in se mi nasmeje, mi proda VSE
grin1.gif


navijam tudi za Manuelo Brecko, se mi zdi z vsakim krogom boljsa, pa tudi mal bolj zrela je od ostalih.


pevsko razen mogoce eve boto nobena ne vem kako ne preprica, tak da tu so se rezerve. najbols bi blo poslat keuco, part deux, tokrat z boljsim komadom. al pa nino puslar.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Boto zna narediti lepo kariero. Malo jo še zbrusijo in je to to. Po videzu me spominja na Aguilero, ko je bila na začetku kariere.
Dvojčici sta pa krneki.., ne vem zakaj ju žirija tako v ospredje sili. Se bojijo njunega fotra?
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ja, ampak eva boto samo balade poje. glas ima res dober, ampak meni manjka nekaj pri njej. jaz bi najvec stavil na manuelo ali floro. potem sele na boto.

tudi meni dvojcici nista nic posebnega. to je zadnji krog, ko sta prisle tak zlahka skoz. naslednjic sta v repasazu
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ups, my bad. ja, je dobra, ni za oporekat, kot vokalistka najbolsa od vseh na izboru. spada med top tri kandidatke, poleg flore in manuele.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.351
151
63
37
Ja sem. Najprej sem celo mislil, da je mrmranje v besedilu, potem je pa pozabila še začetek naslednje vrstice. Pa Jonasov nasmešek je vse povedal.
grin1.gif


Nevem no, meni nista všeč. Včeraj bi mogli bit onidve na Brininem mestu. Tako bi komisija pokazala nekaj resnosti, onidve bi pa itak pršli naprej, ker pomojem imata še vseeno kar dosti podpore.