Misija Evrovizija

I

Izbrisan uporabnik #488

Včeraj sem slučajno preklopil na to oddajo in vidim na odru neko punco z irokezo.

Takoj rečem: "no tale bo pa sigurno pohvaljene od tiste "grde" iz komisije"... mislil sem na pevko od Tabuja (fuj kako je to).

In eto, "pevka" od tabujev je takoj pohvalila, da češ zgleda v nulo, da je huda...

Jaz bi obema svetoval, da si kupita ogledalo.

Negledljiva oddaja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

60157352.jpg


Prosim, da alter stroka posreduje v tem "sporu".

Kaj huda, še za alter kriterije ni primerna, da bi se prijavila na forum.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Kot eden bolj izkušenih članov Alterja bi rekel, da joške so še kr, za vse ostalo pa poskrbi Kartonažna Logatec
evil.gif


vrecka.jpg
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Hvala.
smile-1.gif


Plus tega bi še dodal: če bi ji na senci nalepil dve matici, smo že kr blizu Franken štajna.
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, poleg tega pa ne verjamem, da je to izučena muzičarka kot spoštovana ga. Švajger, da bi lahko delila takšne ocene.

Preveč je pri nas s.p. muzičarjev
smile-1.gif
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Kot prvo, Snecer, ne vem, kje si našel tole sliko, kot drugo, Abraham, bi lahko vedel, da bejba izgleda super s temi špegli, itak je pa gorenjka, kot ti!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zabar pravi:
Kot prvo, Snecer, ne vem, kje si našel tole sliko , kot drugo, Abraham, bi lahko vedel, da bejba izgleda super s temi špegli, itak je pa gorenjka, kot ti!

hysterical-1.gif


Sem sedaj poiskal boljšo.
6337003744091945858.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pol dneva nastavljajo kamere in jo mažejo, pa to ni to.

Poglej Švajgerco kak se je lepo včeraj uredila, razsisala in spremenila pričesko. Prava dama v primerjavi s tabu smrkljo, ki nekaj pametuje brez podlage.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pol dneva nastavljajo kamere in jo mažejo, pa to ni to.

Poglej Švajgerco kak se je lepo včeraj uredila, razsisala in spremenila pričesko. Prava dama v primerjavi s tabu smrkljo, ki nekaj pametuje brez podlage.
Vseen bi drkal...
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Če rabite uradno mnenje, al je dobra al ni, potem ste do sedaj živeli v zmoti: edino uradno mnenje, ki šteje, bo Kavsiusovo ...
no, pa počakmo mal ...

Naj nekdo naredi anketo: grda ko satan, malo manj grda, povprečna, lepa ko Ljudmila, lepšejša, najlepšejša, alterjevka (tole zadnje pomeni u iber huda, najhudejša)