Mimovrste fail ponovno

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Saj ze na veke... Ampak ne na vseh postah. Kaksne manjse kot je nasa (<5k prebivalcev v obcini) ob sobotah ne dostavljajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Ma saj pošiljatelji bi se pa tudi lahko mal prilagodil pa pošiljal še s kom drugim kot z PS. GLS ta teden dobil dva paketa, ki sta bila poslana dan prej. Prek pošte čakam že več kot teden.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.964
812
113
Pa saj ni receno da je posta zmer kriva.. mam naroceno nekaj “zadnji kosi”.. pa dobavo prestavljajo ze zadnjih hmm 20 dni.
Mal prevelika zlica zgleda....
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Jaz govorim o paketih, ki so bili pošti oddani več kot teden nazaj.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Zadnji mesec 10+ paketov. Vsi prišli na predvidene datume pa naj bo to Pošta, GLS, DPD. Mimovrste vse prišlo na predvidene datume. Zadnji paket prevzet včeraj. Mogoče imam srečo.

Ne vem pa zakaj bi bojkotiral pošto. Kot vsaka firma ima "škart". Ali živite v pravljičnem svetu, da ne gre nikjer nič narobe. Res sem vesel, da delate v podjetjih kjer nimate nobene reklamacije. Verjamem, da je frustrirajoče, če kaj ne gre tako kot treba. Samo se zgodi. Še vseeno velika večina stvari pride bp do cilja. Edina sramota je, da recimo Pošta ni spodobna dati kak € več dostavljalcem za božičico pri 50%+ povečanem prometu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car, Hanzi in sad

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Zakaj ne bojkotirate trgovin ki uporabljajo pošto?

Ker nismo mi krivi za stanje, ki ga imajo...
Zaposleni na poštah (samo malo pretiravanja) MORAJO prodajati več izdelkov kot TUŠ/Spar... Jupi, a ne? :bonk:In potem stanke (tudi jaz) čakamo v vrsti po eno uro, da kaj dobimo...
Še enkrat - nič nimam proti poštarcam/poštarjem, imam pa ogromno proti firmi Pošta Slovenije, ki je...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.509
9.211
113
Ker nismo mi krivi za stanje, ki ga imajo...
Zaposleni na poštah (samo malo pretiravanja) MORAJO prodajati več izdelkov kot TUŠ/Spar... Jupi, a ne? :bonk:In potem stanke (tudi jaz) čakamo v vrsti po eno uro, da kaj dobimo...
Še enkrat - nič nimam proti poštarcam/poštarjem, imam pa ogromno proti firmi Pošta Slovenije, ki je...
Meni še v življenju ni na okencu ali pa poštar nič ponujal, da naj kupim. Kje to imajo kvoto, da prodajo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Meni še v življenju ni na okencu ali pa poštar nič ponujal, da naj kupim. Kje to imajo kvoto, da prodajo?

Vidiš, glede na to, da ne vem, kje je tvoja pošta, ti lahko samo povem:
- LJ, pošta nasproti Name
- LJ, pošta na Vrhovcih, pri Industrijskem parku
- LJ, pošta na Celovški zraven občine/bivšega kina
- MB, Glavna, na Slomškovem trgu
-...

Pri vsaki so bila še vprašanja, če še kaj potrebujem, pisala, kuverte, sponke za papir, baterije, čokolade, darila... V Merkurju so se zgleda ravnali po pošti in mi delajo isto v vsaki njihovi trgovini - na blagajni je "kup" nečesa in to se ponuja... Ne me...
Bil danes v pošti LJ-Celovška... čakat do Celovške (sem napisal, OK, niso sami krivi), not štiri okenca, delata dve... Pa ko po uri stanja pridem do nje, sem prijazen in je ne naderem, zakaj ne delajo štiri in zakaj sem moral tako dolgo čakat (ji je povedala gospa tretje univerze...), me po predaji paketa vpraša, če še kaj rabim, ker morajo to vprašat...
Pač tako je, kaj naj...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Saj najbrž zato v večini paketov več ne dostavljajo do vrat, vsaj v LJ je velikokrat tako. Da moraš potem osebno prit iskat in ti ponudijo še te stvari za prodat.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.964
812
113
Vsi nasi postarji (3 se menjajo) so super.. pa smo “priseljenci”.. ce ga ujamem ko kaj prinese mal poklepetava - pa je obema fajn..da ni samo “dober dan kle podpisite nasvidenje”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in McGiver