Mimovrste fail ponovno

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.140
2.483
113
Tudi pri nas na deželi nobenih težav, vsi dostavljalci BP. Pošta je zaradi manjka delovne sile sicer bolj pozne sorte, tam nekje ob štirih popoldan ampak pride BP, tudi če poštar zvrne kakšen šilček, ostali dostavljalci pa kakor imajo pot mimo nas.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.140
2.483
113
približno 1 mesec, a žal ne vem več točno, ker je bilo kakšno leto nazaj, letos pa smo 1 naročilo, ki je bilo na zalogi po dveh tednih čakanja, da ga prevzame dostavljalec odpovedali.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.973
814
113
ma sprehajajo me... bi lahko imel nek sistem beleženja že uporabljenih "izgovorov".. tko pa vsakič od novega referenta dobim drugačno "zgodbo"
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
Samo pa so nefleksibilni.
V profilu sem imel shranjena dva plačnika. Nisem opazil da nisem imel izbrano firmo in je bil račun izdan na fizično osebo. Jim lepo pišem, če lahko popravijo račun da bi bil na podjetje ampak je to očitno nemogoče pri njih. Če se mi bi dalo ukvarjat s tem, bi jim samo vse skupaj nazaj nesel.
 

Maxwell

Zelenc'
5. avg 2020
24
4
3
Samo pa so nefleksibilni.
V profilu sem imel shranjena dva plačnika. Nisem opazil da nisem imel izbrano firmo in je bil račun izdan na fizično osebo. Jim lepo pišem, če lahko popravijo račun da bi bil na podjetje ampak je to očitno nemogoče pri njih. Če se mi bi dalo ukvarjat s tem, bi jim samo vse skupaj nazaj nesel.

Enako se je zgodilo tudi meni :mad:

Sicer pa na zadnjo pošiljko čakam 3 tedne, kar je +10 dni od objavljenega roka dobave.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.973
814
113
Samo pa so nefleksibilni.
V profilu sem imel shranjena dva plačnika. Nisem opazil da nisem imel izbrano firmo in je bil račun izdan na fizično osebo. Jim lepo pišem, če lahko popravijo račun da bi bil na podjetje ampak je to očitno nemogoče pri njih. Če se mi bi dalo ukvarjat s tem, bi jim samo vse skupaj nazaj nesel.

Izdelek poglej če ti sploh ustreza.. kot fizična oseba imaš "lažje pogoje" vračila.. pravna oseba ne vem, če sploh lahko izdelek vrne.
Meni so v preteklosti popravili naslov.. je pa res, da ni bil čas "korona/novoletne" manije
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
kolk mate "rekord" pri čakanju na naročilo iz Mimovrste.. trenutno sem na 25 dneh :(
En mesec pa pol za zadevo, kjer je pisalo, da je v skladiscu, mozen prevzem naslednji dan. Itak nisem prevzel, niti skenslal, ker mw je zanimalo kdaj pride. Ne narocam pa nic vec po 1,8eur pribitka tudi za stvari pod 5€. Liter olja rabis, pise na zalogi v btc lj, prides tja osebno in placas se 1.8eur kr enih stroskov. Lol, ne recem za prenosnik, tv..
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.458
4.569
113
Do sedaj večjih težav z Mimovrste nisem imel. Razen nenormalno dolgih vrst za prevzem na njihovi lokaciji.
Sem pa nekaj časa nazaj naročil nekaj, dobil obvestilo, da so predali prevozniku in je odpremljeno, naslednji dan pa obvestilo, da zaradi Covida naročila še niso obdelali. Seveda paketa še ni, tako, da ne vem katero obvestilo drži.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.589
696
113
toti Maribor
Škoda, da nismo slovenci bolj složni. Bi jih lepo ignorirali, pa naj računajo te dodatne stroške svetemu sedežu v Vatikanu. Samo glede na vrste za osebni prevzem se bojim, da ne bo tako.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja za VIP je drugače in če plačaš preko neta seveda ne plačaš kartičnega plačila na mestu prevzema.