Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Eh, za azil je zaprosila, ker je tako ne bojo vrnili v bosno, tako naredijo skoraj vsi, isto delajo pri nas, potem pa ob prvi priliki zviiiiiiz v žermani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kje se pa vidijo ta kolena, jaz jih ne. :evil:

Maš danes recimo članek na daily mailu, kjer so poslali svojega bradatega novinarja v več veleblagovnic, kjer je zaposlenim rekel, da se identificira kot ženska in da želi uporabiti garderobe za preoblačenje za ženske, v veliki večini so mu pustili brez težav. Evropa se ukvarja samo še s tem, da nobene snežinkice ne užali in da so vsi refjudžis uelkom, tko da nam ni več pomoči.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem že kdaj kupil kako cunjo, pa še nikoli nisem videl ženskih in moških garderob. Ali pa smo mi že od nekdaj tako napredni. :fredi:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Problem teh migracij je, da če se samo 10% teh ljudi ne asimilira in bodo potem zahtevali svoje džamije, šeriatsko pravo in bohve kaj še, bo štala. Poglejte si malo statistiko v multikulti Londonu, kjer se dnevno zabadajo z noži in vsako leto kar precej mladih punc po obrazu polijejo s kislino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in 8888

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pa glih ti o sočutju? Otroci ali ženske nič krivega na katerih so se tvoji izživljali ti nič ne pomenijo. Pa kolk jih je ostalo na cesti zaradi tvojega mafijskega župana se ti tudi je smilijo
Težko razpravljam o sočutju s človekom, ki so mu drugače verujoči ali druge barve kože, manj kot živali. :nigladek: Ja, pa še danes prelivam solze za vsemi katarji in hugenoti, ki so jih tvoji pobili.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in XXXL