Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
zakaj? pa se ponavadi res ne strinjam z njim ampak, rekel je da sočustvuje s starši ampak, da se to ne bi zgodilo, če bi spoštovali pravila in zakone. Tukaj je presenetljivo taktno povedal kaj je na stvari.
Še dobro, da se ni začudil, kako da mati s štirimi otroki pešači iz Turčije, namesto, da bi v Carigradu zaprosila za vizum in čisto legalno priletela na Brnik. :nigladek:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Seveda, so pešačili in nikjer vmes niso plačali tihotapcem, da jih pripeljejo do meje. Kje je torej rešitev po tvoje, da odpremo meje eu in rečemo: vsi dobrodošli? Da mečemo miljarde in miljarde v nerazviti svet, kjer ga verjetno večina izgine v žepih ljudi pri koritu? Pač ni mi jasna mantra: reven sem, bom za vsak slučaj imel 10 otrok, da bomo vsi skupaj revni, ker pa doma dobimo samo 100€ na mesec gremo v žermani, da bomo dobili par jurjev na mesec.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.959
5.040
113
Sožalje mami, ki je tako izgubila otroka. Me pa čudi, kaj se je zgodilo, ker če meni, otrok pade v vodo, jaz skočim za njim, zdaj ali se boma oba rešila, ali oba utopila, bo pa Bog odločil.
Zanima pa me, ali Turki rabijo vizo za Nemčijo, ter zakaj Turki ilegalno prečkajo meje. Pa saj četrt Nemcev gori je tako ali tako Turkov. Potem me zanima ali je v Turčiji res tako slabo, da je treba to storit? Sicer je že nekaj časa kar sem bil jaz doli, ampak tak presneto slabo se mi pa doli ni zdelo. Od muslimanskih dežel so kar top država.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda, so pešačili in nikjer vmes niso plačali tihotapcem, da jih pripeljejo do meje. Kje je torej rešitev po tvoje, da odpremo meje eu in rečemo: vsi dobrodošli? Da mečemo miljarde in miljarde v nerazviti svet, kjer ga verjetno večina izgine v žepih ljudi pri koritu? Pač ni mi jasna mantra: reven sem, bom za vsak slučaj imel 10 otrok, da bomo vsi skupaj revni, ker pa doma dobimo samo 100€ na mesec gremo v žermani, da bomo dobili par jurjev na mesec.
Da lahko vsak, ki pride na mejo EU, zaprosi za azil v katerikoli evropski državi. Če ga kjerkoli sprejmejo, se jih do tiste države varno dostavi. Isto velja za ekonomske migrante. Če jih kje potrebujejo, se jih tja dostavi.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mislim, da to ni povezano s tem v kateri stranki si, ampak s tem kakšen gnoj od človeka si. Saj tudi kakšni v SDS stalno jokajo o prvorazrednih in plačah Goloba v gospodarstvu, medtem ko sami igrajo golf na Mavriciju.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
Da lahko vsak, ki pride na mejo EU, zaprosi za azil v katerikoli evropski državi. Če ga kjerkoli sprejmejo, se jih do tiste države varno dostavi. Isto velja za ekonomske migrante. Če jih kje potrebujejo, se jih tja dostavi.

V času ko potuje od svoje vukojebine do Šengenske meje pa lahko snema Suqid game sezona 2. Dokler mu ne švercer ali lokalni miličnik pobere kamero/telefon.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
Mislim, da to ni povezano s tem v kateri stranki si, ampak s tem kakšen gnoj od človeka si. Saj tudi kakšni v SDS stalno jokajo o prvorazrednih in plačah Goloba v gospodarstvu, medtem ko sami igrajo golf na Mavriciju.
Pa saj konec koncev ni Plača Goloba visoka. Problem, je, da mi ostali nimamo z Golobom primerljivih plač. pa je vseeno če si lev ali desen ti mora zašpilat, da tip vseeno ni tako zeloooo sposoben, da bi imel 15 krat višjo plačo kot povprešen SDS ali levičar. V tem je problem. pa še tip je vase zagledan ko ona mačeha iz Sneguljčice ki se nonstop gleda v ogledalo. Zrcalce zrcalce na steni povej kdo je najbolj pomemben v Sloveniji tej pa zrcalo odgovori Golob ti. Izraziti samovšečneži mi niso všeč.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.910
3.027
113
Pa saj konec koncev ni Plača Goloba visoka. Problem, je, da mi ostali nimamo z Golobom primerljivih plač. pa je vseeno če si lev ali desen ti mora zašpilat, da tip vseeno ni tako zeloooo sposoben, da bi imel 15 krat višjo plačo kot povprešen SDS ali levičar. V tem je problem. pa še tip je vase zagledan ko ona mačeha iz Sneguljčice ki se nonstop gleda v ogledalo. Zrcalce zrcalce na steni povej kdo je najbolj pomemben v Sloveniji tej pa zrcalo odgovori Golob ti. Izraziti samovšečneži mi niso všeč.

Misliš ene 4 krat in ne 15 krat. Sicer pa Golob dvomim da je sploh med 10 najbolje plačanih pri nas. Samo v Krki je 5 direktorjev ki zaslužijo več na mesec.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pa zakaj se pri nas zmer problemizira višino plač? Pa jeb.emu, če si sposoben mej zarad mene plačo 100 jurjev, pustmo zdej goloba, če si jo zasluž al ne, ne vem, sam na p3nis mi gre, da pr nas se morš skrivat, če velik zaslužiš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in 8888

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
Pa zakaj se pri nas zmer problemizira višino plač? Pa jeb.emu, če si sposoben mej zarad mene plačo 100 jurjev, pustmo zdej goloba, če si jo zasluž al ne, ne vem, sam na p3nis mi gre, da pr nas se morš skrivat, če velik zaslužiš.
Ustanovi svojo firmo pa imej zarad mene 1.000.000 mesečne plače, če si sposoben. Golob je bil povprečnež s plačo 15.000 eur v državni službi odgovoren za nič. Če bi kaj zje...l bi šel pač na drugo delovno mesto ponavadi bolje plačano prav tako na stroške državljanov. V tem je cel problem. Sam eni pač tega nočete razumet. zakaj se probelmizira višina in ne nižina pa je itak vprašanje za milijon evrov.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ustanovi svojo firmo pa imej zarad mene 1.000.000 mesečne plače, če si sposoben. Golob je bil povprečnež s plačo 15.000 eur v državni službi odgovoren za nič. Če bi kaj zje...l bi šel pač na drugo delovno mesto ponavadi bolje plačano prav tako na stroške državljanov. V tem je cel problem. Sam eni pač tega nočete razumet. zakaj se probelmizira višina in ne nižina pa je itak vprašanje za milijon evrov.
Spet nimaš tri čiste. :nigladek:
 
  • Ljubezen
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in koliko

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Verjem da dobr vejo vse o svojih pravicah. Sej sem bral na hrvaškem indexu, da je mama v bolnici na hrvaškem že zaprosila za azil.