Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Kaj počne ta bolan Argentinec me ne zanima. Mene bolje zanima, če si se ti prijavil na razpis oz. oddal ponudbo, da boš oddal svoje stanovanje v najem migrantom.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Pa še to bi lahko objavil. Poleg pa še kakšno zanimivo sličico, tako kot si že navajen ...



ODZIV NA POTEZO PAPEŽA
Begunci tudi v slovenska župnišča in samostane

Pri Slovenski škofovski konferenci pravijo, da bodo begunci dobili zatočišče tudi v objektih Slovenske katoliške cerkve.
Slovenski karitas je že dalj časa v dogovoru s slovensko vlado. ...

G. P. / Ljubljana 16.4.2016

Vir: zurnal24.si
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Pa še to bi lahko objavil. Poleg pa še kakšno zanimivo sličico, tako kot si že navajen ...



ODZIV NA POTEZO PAPEŽA
Begunci tudi v slovenska župnišča in samostane

Pri Slovenski škofovski konferenci pravijo, da bodo begunci dobili zatočišče tudi v objektih Slovenske katoliške cerkve.
Slovenski karitas je že dalj časa v dogovoru s slovensko vlado. ...

G. P. / Ljubljana 16.4.2016

Vir: zurnal24.si

Sej placa imajo dost, če bopa država še dobro plačala, da jih vzamejo, pa ne bo ovir za sprejem.
Bodo fajn zaslužili.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Mene bolje zanima, če si se ti prijavil na razpis oz. oddal ponudbo, da boš oddal svoje stanovanje v najem migrantom.
Seveda, danes sta mi na poti dva padla iz žepa in se zdaj verjetno potepata nekje v tvoji bližini.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Mene bolje zanima, če si se ti prijavil na razpis oz. oddal ponudbo, da boš oddal svoje stanovanje v najem migrantom.
Seveda, danes sta mi na poti dva padla iz žepa in se zdaj verjetno potepata nekje v tvoji bližini.

A sem morda tebi zastavil to vprašanje ?
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Mene bolje zanima, če si se ti prijavil na razpis oz. oddal ponudbo, da boš oddal svoje stanovanje v najem migrantom.
Seveda, danes sta mi na poti dva padla iz žepa in se zdaj verjetno potepata nekje v tvoji bližini.
A sem morda tebi zastavil to vprašanje ?
To vprašanje si zastavil meni, tisto prej pa ni bilo vprašanje.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
A tako. Tisto prej pa ni bilo vprašanje. Tisto prej pa je bilo [cenzura]. Zakaj se sploh javljaš in svoj umazan nos porivaš tudi tam kamor ti ni treba.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
...
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
zakaj jih pa vi bosanci nic ne sprejmete? edina drzava na obmocju balkana, ki jih nimate. hmm,malo cudno. ali pa ne.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Kaj počne ta bolan Argentinec me ne zanima. Mene bolje zanima, če si se ti prijavil na razpis oz. oddal ponudbo, da boš oddal svoje stanovanje v najem migrantom.

467716-post_slo.gif
on je easyjev brat, tega odgovora od njega ne bos slisal. gleda papeza sva enakega mnenja.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
V Parizu izbruhnili hudi spopadi med migranti in domačini. Na stotine udeleženih
17. 4. 2016, 14:22

Na podzemni postaji Stalingrad v Parizu so izbruhnili hudi spopadi med migratni, oboroženimi s kovinskimi palicami, ter domačini. Do spopada, v katerem je bilo udeleženih na stotine ljudi, je prišlo, potem ko so domačini začeli na migrante metati različne predmete. Večina migrantov prihaja z Bližnjega vzhoda ali Afrike. ...

Vir: nova24tv.si
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ob tem posnetku sem se spomnil vicev o črncih. Vidim, da ni vse za lase privlečeno.
evil.gif


What do black men do after sex?
15 years to life.

What's the difference between a large pizza and a nigger?
A pizza can feed a family of four.

In tako naprej.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.445
113
...ksz...

No pred dnevi sem prejel razpise, ki jih pošiljajo na ministrstva in okoli po JU ter ugotovil, da po mnogo letih med ponudbo ni več moč najti Debelega rtiča. Kar pomeni, da je zadeva dejansko rezervirana za migrante (zdaj se že ve, da bodo to najverjetneje moški afričani, res d best), kar mi je pred časom potrdila tudi vodja azilnega doma Lj-Vič ampak sem nekako potihem upal, da gre za kakšno rezervo ali kaj podobnega.

Aja pa ta vodja azilnega doma mi je še prestrašeno zaupala, da si močno želi prihoda mirnih migrantov, saj če pridejo tisti ta drugi bo štala. Česa takšnega seveda ne bomo brali v SLO medijih pa čeprav bi novinarji imeli isto sogovornico kot jaz.

Juhej naprej
cheer.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.890
7.122
113
Odlično, še v Portorož naj jih naselijo. V Bernardinu imajo prostora dovolj, pa mislim da ima Emona 5 *****

P.S. Vsem slovenskim politikom, ki so vpleteni v to naseljevanje žoharjev, bi bilo potrebno soditi zaradi vele izdaje. Jih seveda obsoditi, odvzem vseh državljanskih pravic, odvzem celotnega premoženja in doooolgoletna čuza.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.