Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.454
15.442
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Pa niti enega Sirijca..........
Od 100 000 sirskih družin:
http://www.rtvslo.si/begunska-...jih-dneh/390496
Citat:

Slovenija bo v okviru načrta premestitve 567 prebežnikov v prihodnjih dneh iz Italije sprejela prve prosilce za azil, večinoma gre za moške iz Eritreje.
bonk.gif


bi dal še smajl ki bruha, vendar ga ni.

Dobili bomo poden od podna od teh ekonomskih migrantrov, kot pričakovano
rolleyes-1.gif


puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
puke.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
hysterical-1.gif
Spet vsi presenečeni! Saj se govori že eno leto in pol, da pridejo še afričani. Kar nekaj milijonov. Jaz imam drugačen predlog. Evropa se usede skupaj z zavezniki, zopet počistimo afriko in poselimo svoje kolonije. Ker si ne predstavljam, kar bomo zdaj z 20mio afričani pri milijonih azijcev. Kaj bomo? Za slovenijo recimo že sedaj dela 300.000 ljudi za 1.800.000 ostalih. Drugje po eu ni dosti drugače.

Zgodovino ponovit
nahrung002.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Večina afričanov ki sem jih imel moč spoznati ( s podsaharske afrike) je takih lenuhov, da so še pregovorno leni Črnogorci za njih kot najboljši delovni stroji.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
evo Makedonci pokazali Pahorju kako se dela na beguncih

http://www.24ur.com/novice/sve...-nad-ljudi.html
ne če , ampak ko bo makedonski jez popustil, bodo te šeriatske živali zdrvele proti Nemčiji in se ustavile na slovensko-avstrijski meji, ker Avstrija to začasno zatišje izkorišča za utrjevanje meje proti Sloveniji in Italiji, Slovenija pa verjetno "spremlja dogajanja", a bomo ob razvoju dogodkov nedvomno spet presenečeni.
Cerarju se pripisujejo zasluge za ustavitev beguncev na makedonsko-grški meji, a brez 110% avstrijske podpore bi to bil le še en prazen politični predlog.
Edina koristna stvar, ki jo je cerar v tem času naredil, pa še to najbrž ne namenoma, je zbiranje ponudb za namestitev 500 azlantov po privat stanovanjih, na kar se je prijavilo - 11 interesentov. Svojevrsten referendum.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.308
6.496
113
pri taščici
Saj sem mu ze lepil linke za najem his kjer bi ziveli vsaj tako dobri kot nekateri ljudje v Sloveniji za cca 20 evrov mesecne najmenine/osebo. Pa najbrz ni videl.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.454
15.442
113
Zdaj pa hitro v jok in na drevo, ker nas je okaral narod, ki ima Guantanamo za teroriste (in tiste, ki to sploh niso a tako trdijo Ameri) ter ograjo na meji z Mehiko ravno zaradi ekonomskih migrantov
hysterical-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
11 interesentov med katerimi so verjetno njihovi zagovorniki, kot so Goba, MSenjur, Bizi, wd40, Utiševalec? Ali imajo samo polna usta?

Sicer sem na to temo že napisal nekaj, ampak očitno si spregledal kakšno je celotno moje mnenje od začetka begunskega navala. V bistvu sem pokazal na dokaj desničarski način da če nebomo sprejeli "doktorjev fizike" bomo dobili "lampeduzarje".

To se bo sedaj zgodilo, najbrž so pa še krščeni tako da tebi očitno to ne povzroča problemov ali? (Eritreja cca. 65% prebivalstva krščanske veroizpovedi).

Oz. čese se pa sedaj bojite če niso islamski teroristi? Služb vam tudi ne bodo ukradli (ker so očitno tolmačeno po vašem "črne lene opice")? Pa ker so črni se jih bo itak že na 1000m videlo in se bo postavilo vaške staže tako da bomo varni. 600 ljudi se pa tudi ne bomo bali ker smo "zavedni" in na boj pripravljeni slovenci ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.