Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gr69

Guru
15. dec 2009
11.403
2.480
113
še v SLO - ampak komaj
endvatri v postu #5069 omenjaš migranta / azilanta “Srba”, ki naj bi Slovencu razbil glavo - a lahko prosim podaš malo več informacij, kdaj in kje se je to zgodilo?

Pa bova potem naprej o migrantih ...
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Sem že napisal in se ne mislim ponavljat.
Če ti je pa dolgčas pa spet ni moj problem.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
gr69 če je težko odgovorit endvatri kar je v navadi njegovi da se izmika odgovoru ..

izvoli link do tega: https://www.primorske.si/kronika/mladi-srb-oropal-in-hudo-poskodoval-domacina kar ti ne želi odgovorit endvatri..
Sam ali ni sam?
Na koprski policijski upravi so pojasnili tudi okoliščine četrtkove drzne tatvine, ki se je malo pred 14. uro zgodila v parku ob koprski tržnici.......
Policisti še niso izključili možnosti, da bi bila oba storilca povezana. Tudi mladi Srb naj bi bil del večje druščine, ki se je zadrževala na Škofijah.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
gr69 če je težko odgovorit endvatri kar je v navadi njegovi da se izmika odgovoru ..

izvoli link do tega: https://www.primorske.si/kronika/mladi-srb-oropal-in-hudo-poskodoval-domacina kar ti ne želi odgovorit endvatri..
O joj. To da je bilo v Škofijah sem že napisal en dan prej preden je spraševal kje je bilo. In ker je več kot očitno da je nepismen da ne zna prebrati ime kraja mu tudi tvoj link ne bo pomagal ker ga je treba spet prebrati. Začaran krog.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.403
2.480
113
še v SLO - ampak komaj
Še enkrat - ti si zapisal, da je Srb “migrant” / “azilant” nekomu razbil glavo - zanima me od kod ti.

Kajti iz članka to ne izhaja - vsaj za normalno pismene ne. Torej ali ne razumeš napisanega ali pa manipuliraš.

Bi bil toliko prijazen in mi povedal katero velja zate?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
In potem imaš migranta srba kateri je dobil azil na lepe oči v Sloveniji in potem razbil glavo Slovencu v Škofijah.
Nato vskoči policija na twitter in objavi da ni migrant.
Take vse takoj izgnat od koder so prisli.
Vem da se ponavljam ampak dokaz za pismene da je bilo ime kraja že napisano.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.403
2.480
113
še v SLO - ampak komaj
Bravo - sedaj pa prosim, ko si že pri volji, povej od kod tebi, da je v kraju in času, ki ga navajaš, migrant/azilant Slovencu razbil glavo (kot si zapisal v postu #5069).
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Vsebinsko se vse ujema samo policija noče potrdit zadeve. Kot tudi noče potrdit da je srb v Sloveniji na podlagi azila in je švercar z migranti.
Zdaj je vse naj bi jih bilo več, naj bi ropal v pekarni itd itd naj bi naj bi. Vendar ne zanika da temu ni bilo tako.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.