Microsoft Lumia 950

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Ok, sigurno je bila naprava kriva, WP8 je top in se to nikoli ne zgodi.
Zgoraj si poglej jernejd-ja, preberi si post od Malecky-a, pa lahko še malo posrfaš po netu.
Mnjah. Ne da se mi več.

Evo, rešitev enostavna: naj MS ostane samo na SW, HW naj da pa kitajcem delat, pa bo vse oh in sploh.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Kot rečeno, imam 930 in insider W10m že od začetka, nekaj mesecev. Brez nekih velikih težav deluje telefon.

In, kot tudi že rečeno, očitno w10m deluje slabo na starih modelih, zato ni čudno če te je kaj zmotilo.

In tretjič, za 925 še ni uradne verzije, tako da je še vedno v beti. Od bete pričakovat fluid delovanje pa je malce naivno? Čeprav meni deluje b.p.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Sem poskusil 2x, prvič 7 minut, drugič 4 minute pa je v tretje še vedno bila normalna slika. FHD snemanje.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kot rečeno, imam 930 in insider W10m že od začetka, nekaj mesecev. Brez nekih velikih težav deluje telefon.

In, kot tudi že rečeno, očitno w10m deluje slabo na starih modelih, zato ni čudno če te je kaj zmotilo.

In tretjič, za 925 še ni uradne verzije, tako da je še vedno v beti. Od bete pričakovat fluid delovanje pa je malce naivno? Čeprav meni deluje b.p.
Kot četrto
grin1.gif
, tudi v najbolj mokrih sanjah nimam namena tlačit na delovni telefon Insider in ostalih beta verzij. Sem šel enkrat na ta led in nisem osel.
Telefon je stock WP8, posodobljen na vse uradne nadgradnje.

Citat:
Uporabnik damirj pravi:
Sem poskusil 2x, prvič 7 minut, drugič 4 minute pa je v tretje še vedno bila normalna slika. FHD snemanje.
Čestitke, potem pa jaz sevam ali kaj tretjega
grin1.gif
, pa probaj enih 10-15 minut snemat in potem še enkrat.
Še eno vprašanje: a to delaš v Lumia Cameri ali Microsoft kameri? Ker se mi zdi, da je zadeva prenehala, ko sem šaltal na Lumia Camero. Preizkušam sedaj na 925-ki... Me zanima kaj bo.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Citat:
Uporabnik darjan pravi:In, kot tudi že rečeno, očitno w10m deluje slabo na starih modelih, zato ni čudno če te je kaj zmotilo.
W10M pa definitivno ne deluje slabo na starih modelih. Ker starejšega kot L920 ni. Tu se samo na orodje zgovarjamo. Vsako orodje je samo toliko dobro kot tisti, ki z njim dela. Stara ljudska modrost.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Hja če pa so dogaja to na WP8 pa je očitno defektna napaka, tega pa res nihče tu ne piše, da se mu večkrat na dan resetira telefon, še snecer ne.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
No jaz imam na l925 WP10 in mi ni žal niti malo. Pa imam za službene potrebe.

Nič bom pustil snemat dokler ne sprazne baterije.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Hja če pa so dogaja to na WP8 pa je očitno defektna napaka, tega pa res nihče tu ne piše, da se mu večkrat na dan resetira telefon, še snecer ne.
1x ali 2x na mesec, kar se je z nadgradnjami ali servisi umirilo. In zgoraj sta to napisala in malecky in jernejd. Možno pa, da so vsi WP8 defekni, ampak samo na HW, SW je TOP
evil.gif
.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Malecky se mi zdi da je napisal 1x al 2x na leto? Sicer pa kaj te 1-2x na mesec je? Da zaradi tega ne bi mogel opravljati "poslovne storitve", itak se ponovno zažene v ene 30sec? Še GSM omrežje pade večkrat...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Kaj to pomeni, da se android še ni rebootal sam od sebe? :D Tega še nisem doživel, kr ga moram jaz obvezno vsake nekaj dni, sicer zadeva dela ne sploh. Po restartu dela vsaj za silo.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik damirj pravi:
Kaj to pomeni, da se android še ni rebootal sam od sebe? :D Tega še nisem doživel, kr ga moram jaz obvezno vsake nekaj dni, sicer zadeva dela ne sploh. Po restartu dela vsaj za silo.
Meni se še ni od Gingerbread-a naprej(prvih verzij Androida pa nisem uporabljal)! Xperia Ray > Xperia ZL > Xperia Z2
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Oprosti, ocitno spadas v skupino redkih, ki jim vse deluje. Tako kot govorijo za nekatete uporabnike WP, da so redki, ki jim vse deluje.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Nekaj je tudi na tem, da je WP vedno bolj bogat z dodatnimi funkcijami, vedno bolj kompleksen OS, zato tudi pričakovati več problemov. Nič več ne bo kot je bilo :)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Mi ni treba bit perverzen, sem v hotelski sobi kjer je zdaj 27st in sem pustil 17 min in se vedno vse ok. Sicer pa zdaj imam wp10, ampak imam se posnetke rallya kake pol ure se z wp8 in je bil vse normalno, tako z lumia kot ms kamero. Edin ms kamera se prej zazene.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik damirj pravi:
Mi ni treba bit perverzen, sem v hotelski sobi kjer je zdaj 27st in sem pustil 17 min in se vedno vse ok. Sicer pa zdaj imam wp10, ampak imam se posnetke rallya kake pol ure se z wp8 in je bil vse normalno, tako z lumia kot ms kamero. Edin ms kamera se prej zazene.
Hvala za trud. Sem sedaj tudi jaz pustil 25 minut snemanja na 925-ki na Microsoft kameri. Hm, zadeva deluje bp. Lepo, možno da je kakšna zadnja posodobitev kaj poštimala. No, kakorkoli na 1020-ki se mi to še ni zgodilo. Upam, da bo tako tudi ostalo.
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Sicer pa kaj te 1-2x na mesec je? Da zaradi tega ne bi mogel opravljati "poslovne storitve", itak se ponovno zažene v ene 30sec? Še GSM omrežje pade večkrat...
Kaj je to? To pomeni, da sem v času dokler ne ugotovim, da se je restartal, NEDOSEGLJIV. Če to tebi nič ne pomeni, meni precej.
Omrežje se pa ne spomnim, kdaj je nazadnje crknilo (nisem na Simobilu
evil.gif
).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Hm, zakaj pa uporabljaš sim pin in ne lock pin? Pri lock sim mislim da si dosegljiv, za prijavo pa vseeno potrebuješ geslo.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Ce izgubis telefon, moras tako ali tako menjat kartico, staro deaktivirat. Ce se bojis, da bi nekdo tvojo kartico izkoristl, jo bo pobral iz telefona in uporabljal v drugem telefonu, pin ni neka huda zascita, to mas software za izpis pina. Sim lock je preziveta zadeva. Tudi sim sam po sebi je dinozaver. Prijavo v omrezje bi bolj elegantno resili z nekim podatkom, up ime in geslo ali certifikat ali email. Vsi ostali podatki na sim kartici so ze zdaj odvec.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Ker urejenost nastavitev v update 2 je takšna kot potem v wp10.

V

urejenost nastavitev je popolnoma enaka kot red update 2, samo da so tu ločene v skupine. Isti seznam je samo da su vmes presledki in naslov system recimo.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Spet na WP. Lumia 950 je super, WP 10 ravno tako. Telefon v roki leži lepo, hiter je, skratka zadovoljen.