mBills

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V ceniku sem opazil novo postavko... in sicer nadomestilo za neaktivnost ... 1% od zneska, min.2€
Confused


Nadomestilo za neaktivnost se zaračuna uporabnikom, ki imajo v mBills mobilni denarnici dobroimetje in več kot 6 mesecev niso opravili transakcije z mBills mobilno denarnico ali kartico mBills Mastercard.

https://www.mbills.si/wp-content/up...bi_cenika_storitev_mbills&utm_term=2020-11-30

Torej bo res najbolje popolnoma skenslat... preden se spomnijo, da tudi to ne bo vec brezplacno... ;)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Škoda no.
Jebat ga, bom pač konc januarja prešaltal na osnovno verzijo in preostali denar porabil za položnice. Nato pa adijo.

Mislim sej razumljivo, nekje morajo tudi kaj zaslužiti. Samo žal potem nimajo več nobene prednosti pred drugimi ponudniki.
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
V ceniku sem opazil novo postavko... in sicer nadomestilo za neaktivnost ... 1% od zneska, min.2€
Confused


Nadomestilo za neaktivnost se zaračuna uporabnikom, ki imajo v mBills mobilni denarnici dobroimetje in več kot 6 mesecev niso opravili transakcije z mBills mobilno denarnico ali kartico mBills Mastercard.

https://www.mbills.si/wp-content/up...bi_cenika_storitev_mbills&utm_term=2020-11-30

Torej bo res najbolje popolnoma skenslat... preden se spomnijo, da tudi to ne bo vec brezplacno... ;)
Sem tudi jaz to opazil. So padli na nivo naših bank. Oziroma nižje
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sem bil eden od prvih naročnikov in potem sem videl, da je zadeva vsaj zame popolnoma neuporabna. Gor imam še šest evrov. Moram premisliti, kako jih naj zapravim.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Jaz sem jih kar hvalil pri kolegih in z veseljem uporabljal, ampak sedaj pa ... s temi paketi naj gredo nekam. Pač odpovedujem.
Saj verjetno imajo težko delo, ker morajo prikazati plus, ki ga težko dosežejo. 2 evra na mesec, da plačujem s kartico, se mi zdi preveč.
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Jaz sem jih kar hvalil pri kolegih in z veseljem uporabljal, ampak sedaj pa ... s temi paketi naj gredo nekam. Pač odpovedujem.
Saj verjetno imajo težko delo, ker morajo prikazati plus, ki ga težko dosežejo. 2 evra na mesec, da plačujem s kartico, se mi zdi preveč.
Fora je, da 2€ stane MasterCard pri vsaki banki. Tam imaš vsaj odlog plačila, tu pa....
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.366
113
49
Na sončni strani ALP
24€ na leto za Mastercard?!

MB sem imel samo zaradi plačevanja preko spleta v tujino.
EC pa imam pri svoji banki za katero plačujem 1/2 manjši letni znesek.

MB... Prijatelji bomo samo še do 31.1.2021, potem pa ADIJO!
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Tudi jaz sem jim ravnokar poslal email, da jih ne potrebujem več...
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Obstaja slovenski ekvivalent free prepaid mastercarda / vise? Mbills sem pred casom priporocil kolegu, ki ni ravno vesc financnih storitev in sem preprican, da tudi novega cenika ni prebral. Ga moram obvestit in ce je mozno ponudit alternativo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Zakaj pa toliko gledate za tem Mastercardom? Meni je recimo prepaid dovolj, je pa res, da sem Mbills morda enkrat uporabil, vse ostalo raje uporabljam Revolut, ki je res enostaven za uporabo. Pa brezplačno polnjenje, itd. MBills sem sicer popolnoma črtal, ko so začeli zaračunavati polnjenje dobroimetja kakšen mesec nazaj.
Bom verjetno tudi sam kar prekinil, saj mi Revolut omogoča vse, kar rabim.
A je sploh kakšen način, da sedaj brezplačno dodaš dobroimetje? Ker iz kreditne kartice tudi vidim, da ti trgajo procente.
 
  • Všeč mi je
Reactions: frog55

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
V ceniku sem opazil novo postavko... in sicer nadomestilo za neaktivnost ... 1% od zneska, min.2€
Confused


Nadomestilo za neaktivnost se zaračuna uporabnikom, ki imajo v mBills mobilni denarnici dobroimetje in več kot 6 mesecev niso opravili transakcije z mBills mobilno denarnico ali kartico mBills Mastercard.

https://www.mbills.si/wp-content/up...bi_cenika_storitev_mbills&utm_term=2020-11-30

Torej bo res najbolje popolnoma skenslat... preden se spomnijo, da tudi to ne bo vec brezplacno... ;)

Saj če 6 mesecev nisi uporabljal potem tega res ne rabiš.

Ker ti pa v nicku piše, da si iPhone guru, bi pa jaz na tvojem mestu še par dni počakal, predno skenslaš. :geek:
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.308
18
38
Ljubljana
Zakaj pa toliko gledate za tem Mastercardom? Meni je recimo prepaid dovolj, je pa res, da sem Mbills morda enkrat uporabil, vse ostalo raje uporabljam Revolut, ki je res enostaven za uporabo. Pa brezplačno polnjenje, itd. MBills sem sicer popolnoma črtal, ko so začeli zaračunavati polnjenje dobroimetja kakšen mesec nazaj.
Bom verjetno tudi sam kar prekinil, saj mi Revolut omogoča vse, kar rabim.
A je sploh kakšen način, da sedaj brezplačno dodaš dobroimetje? Ker iz kreditne kartice tudi vidim, da ti trgajo procente.
Jaz sem zaradi garmin pay-a. Zdaj bom pa N26 in curve. 2eur na mesec se meni osebno zdi preveč. Vsakemu svoje.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Uporabljam garmin pay, zato tudi mbils, je kaka alternativa mbilsu? Me je garmin pay preveč razvadil.