mBills

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa rabiš odjavo? Porabiš dobroimetje, odinštaliraš aplikacijo, nakar jih ne šmirglaš več pet posto. Tako sem napravil jaz, pa sem bil eden prvih uporabnikov
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Tako je. Isto sem napravil z Nettelerjem, me zanima ce mi bojo poslali novo kartico, ko trenutna potece (ze leto in pol ni blo transakcije na kartici).
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
To se že od novembra ve, da bodo računali za neaktivnost ;)

1609057392225.png


Edino ne vem, kaj se zgodi, če nimaš dobroimetja, v profilu pa nimaš povezanega/dodanega TRR računa, s katerega bi ti trgali.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.951
3.239
113
Tako je. Isto sem napravil z Nettelerjem, me zanima ce mi bojo poslali novo kartico, ko trenutna potece (ze leto in pol ni blo transakcije na kartici).
Skrill me je svoje čase terjal za stroške svoje čase. Pa novo kartico so mi poslali. Sem bil nekje med 30-40€ v minusu zaradi dlje časa trajajočih tekočih stroškov neaktivnosti.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
122
0
16
mimogrede enomesecni odpovedni rok je..

XVIII. Končne določbe (SPLOŠNI POGOJI O UPORABI STORITVE MBILLS (verzija 9, 29. 7. 2020) , stran 4)
"Pogodba preneha s pisno odpovedjo poslano s priporočeno pošto katerekoli izmed strank z naslednjimi odpovednimi roki: Uporabnik lahko odpove pogodbo z enomesečnim odpovednim rokom, MBILLS lahko odpove pogodbo z dvomesečnim odpovednim rokom.
Uporabnik je obvezan pred iztekom odpovednega roka prenesti dobroimetje iz svoje Mobilne denarnice na svoj Bančni račun IBAN. Če ostanejo sredstva v Uporabnikovi Mobilni denarnici po izteku odpovednega roka, mora Uporabnik posredovati zahtevek za prenos na Bančni račun IBAN Uporabnika na način, ki MBILLS zagotavljajo osebno identifikacijo Uporabnika. Stroške v zvezi s takim prenosom poravna Uporabnik. Če Uporabnik v roku 30 dni od izteka odpovednega roka ne sporoči številke Bančnega računa IBAN, MBILLS lahko zneske do 10 EUR nakaže na bančni račun ene izmed humanitarnih organizacij po lastni izbiri, za večje zneske pa opravi potrebne poizvedbe o odprtih plačilnih računih."
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Skrill me je svoje čase terjal za stroške svoje čase. Pa novo kartico so mi poslali. Sem bil nekje med 30-40€ v minusu zaradi dlje časa trajajočih tekočih stroškov neaktivnosti.

Mozno, da bojo tud tile kej glumili. Sam sem na nuli, sam nisem skenslal racuna ravno zato, da vidim kaj bo :)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Tudi če nimaš povezanega TRR in če bo zadeva postala plačljiva se jaz ne bi igral z neplačevanjem, saj si sprejel pogoje, ki verjetno dopuščajo tudi spremembe.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Jaz mam mBILLs povezan z aplikacijo Na poti od Petrola. Saj veste, bifeji so zaprti (epidemija), zato večkrat plačam kavico Na poti (poskeniram kodo), plačilo pa gre direkt iz mBILLs. Vsako 10. kavico imam zastonj. Dokler lokali ne bodo odprti, bom še imel mBILLs. :) Za drugo pa mBILLS ni več uporaben. :)
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Jaz mam mBILLs povezan z aplikacijo Na poti od Petrola. Saj veste, bifeji so zaprti (epidemija), zato večkrat plačam kavico Na poti (poskeniram kodo), plačilo pa gre direkt iz mBILLs. Vsako 10. kavico imam zastonj. Dokler lokali ne bodo odprti, bom še imel mBILLs. :) Za drugo pa mBILLS ni več uporaben. :)

Če se ne motim lahko to aplikacijo povežeš tudi z drugim MasterCardom ali Viso.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz imam mBills povezan s Petrolovo kartico... zgolj zato, da lahko tudi pri blagajni placam samo s telefonom in ni treba nosit denarnice s seboj... Za to Mastercard ne rabim... zato jo bom januarja odjavil... Dokler bo uproaba apliakcije na tak nacin brezplacna, jo bom se imel... ce bodo pa slucajno tudi to zaceli zaracunavati, pa bom se to odjavil ... Glede na to, da je mBills tudi v delni lasti Petrola, bi lahko ze v svojo aplikacijo vgradili moznost placevanja s telefonom... Ampak to je pomoje tezko pricakovati... glede na to, da imajo ze sedaj dve lastni apliakciji - "Na poti" in "Moj Petrol", ki imata ze sedaj precej fonkcionalnosti skupne... in bi bilo verjetno lazje, ce bi zdruzili funkcionalnosti vseh treh aplikacije v eno ...

IMG_A71362DD34F6-1.jpg
IMG_39F2E101FCA9-1.jpg