Mauricius

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Ni panike sploh, let je povezan.Kart pa sploh ne bo oz. so elektronske, ker se identificiram na Dunaju in v hotelu samo s potnim listom.

lp
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.594
2.429
113
Dibaj? verjetno zato, ker je akrta cenje. Vendar si v Dubaju koliko časa.
Mauricius. Soba mi je samo za spanje. lahko tudi samo zajtrk. Torej na keri strani - še vem ne, da obstaja to tam?
Sam želim hodit na okoli. Torej Taxi ali Renta a Car ali Rent a Tomos?
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
@ergo. V tem primeru imaš časa v Dubau viška

@brane: v tem primeru se dajo dobiti verjetno tudi kakšni apartmaji, ali pa hotelčki 3 zvezdice. Za rent a tomos je otok kar velik - bo lažje z avtom. Pa tudi če te dobi nevihta je v avtu lepše
smile-1.gif
Razen če boš imel več lokacij za prenočišče. Potem pa je tudi rent a tomos v redu verzija. Taxiji niti niso poceni - razen ta celodnevna verzija.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.024
2.735
113
Da malo obudim temo. Na Mavricij letim februarja 25. Hotela še nimam izbranega, tako da če je vmes kdo bil in ima še kake druge nasvete ali predloge bom vsakega vesel. Hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.024
2.735
113
Ma tokrat me ne vleče na jahto z dobavitelji medicinske opreme :valjamse:

Saj res za tega Flandra sem pa že slišal enkrat da je tam, bom malo počekiral, hvala. Če ma pa drug še kakšne predloge pa na dan z njimi :nazdravje:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.247
6.041
113
Kaj, se greš poročit... tudi če ne, kake take aranžmaje poglej. ni hudič, da so v naboru hoteli na nivoju in ne kaki hostli...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.977
397
83
Ma tokrat me ne vleče na jahto z dobavitelji medicinske opreme :valjamse:

Saj res za tega Flandra sem pa že slišal enkrat da je tam, bom malo počekiral, hvala. Če ma pa drug še kakšne predloge pa na dan z njimi :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.369
-1.399
63
A ni tako, da če omeniš poroka, je takoj dražje. Naj gre za poročno torto, prstane, potovanje... Ker pri poroki se pa ja ne špara.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.024
2.735
113
Kaj, se greš poročit... tudi če ne, kake take aranžmaje poglej. ni hudič, da so v naboru hoteli na nivoju in ne kaki hostli...
Poročit se ne grem, grem samo dopustovat da si pregrejem stare kosti po hladni zimi. :evil: Ma saj to me moti, ker sem že bil na podobnih eksotičnih lokacijah in imam tukaj zaenkrat največji problem z iskanjem namestitve, ker so glede na cene glede na reviewe glede hrane ipd. bolj švoh, zato bi mi bilo fino iz prve roke dobiti kakšno priporočilo.
 
27. jan 2022
5.587
2.178
113
Poročit se ne grem, grem samo dopustovat da si pregrejem stare kosti po hladni zimi. :evil: Ma saj to me moti, ker sem že bil na podobnih eksotičnih lokacijah in imam tukaj zaenkrat največji problem z iskanjem namestitve, ker so glede na cene glede na reviewe glede hrane ipd. bolj švoh, zato bi mi bilo fino iz prve roke dobiti kakšno priporočilo.
Mene Mavricij sploh ni prepričal. Klasična francoska natega: mi smo najboljši, najlepši, .... na svetu.

Pazi na "mivko" na plažah, ker je večina iz zdrobljenih školjk in koral - brez obuvala boš porezan, pa dokler niso pri nas špricali proti komarjem, ni bilo za zdržat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.024
2.735
113
Ma ja saj mi je morda že malo žal, ampak lej sem res obrodil že kar nekaj teh ''tropskih destinacij'' tako da gremo še to pogledat. Zato bi rad neko fajn namestitev našel. Tale Flandrov poba ma samo gostilno ne prenočišč kot vidim.
 
27. jan 2022
5.587
2.178
113
Ma ja saj mi je morda že malo žal, ampak lej sem res obrodil že kar nekaj teh ''tropskih destinacij'' tako da gremo še to pogledat. Zato bi rad neko fajn namestitev našel. Tale Flandrov poba ma samo gostilno ne prenočišč kot vidim.
Preveri ga osebno, ker mislim, da je nekaj širil dejavnost.

Mi smo bili v tem predelu, ampak očitno so vse porušili in novo zgradili, ker mi nismo niti v sanjah toliko plačali.

Imaš pa blizu tauhanje in plavanje z divjimi delfini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness