LJ - Zadar najhitreje?

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Hvala. 168 kun, ni tak malo (23 eur če sem prov preračunal). Ampak jeb**mu sem se spomnil možakarja, ki je hotel pri nas prišparat 1,2 eur, dokler še ni blo vinjet, pa je prletu na radar pa je šlo 125 eurotov. Ampak je dilema, samo hrvaškim policajem sem že letos dal nekaj kunic, pa nimam nekih posebnih želja več.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
A noben ne hod na Rijeko pa pol po magistrali?
Mene tale Metlika nervira, kaj šele Zagreb ... Vinica je tudi v PM.
Ko gremo v Bosno se gre preko Metlike in meni se ta pot nenormalno vleče.
V sredo ponoči gremo do Zadra na trajekt, tko da pričakujem, da bo čisto prazna cesta pa gremo verjetno kar ne Rijeko.

Maja sem bila na Pagu pa je frend težil, da gremo na Vinico in smo rabil fakin 6 ur!!!! da pridemo dol...pa še skregal smo se ene trikrat zarad tega. Nazaj grede smo šli na magistralo in smo do LJ rabil 4,5 ure. V nobeno smer ni bilo gužve pa na magistrali maš vsaj kej videt, ne pa tiste šume... cestnina ne igra nobenega faktorja, samo meni se ne da samo do meje vozit dve uri.
lp
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Samo na magistralki so nabili cel kup omejitev 40,50 in zadnjič sem naštel šest radarjev pa najbrž sem še kakšnega zgrešil
confused-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
25€ razlike? A kamion voziš ali....?
... pa je treba enega dne še nazaj priti.
wink-1.gif


Sam sem tudi razmišljal o magistrali do Reke (na stare čase), samo če se še ob sedmih zvečer valjaš po plaži v Dalmaciji, potem dve uri ekstra vožnje ponoči od ovinka do ovinka vsekakor ni opcija, sploh če je zjutraj služba.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Iz LJ je Reka že tolk iz smeri, da se niti slučajno ne splača.

Evo, včeraj sem se vrnila z morja. Tja grede smo šli po magistrali. Štart ob 3.00 iz LJ, prihod v luko Zadar 8.05. en krajši postanek, omejitev se nisem držala, nisem pa tudi divjala, čez mesta sem vozila v okviru omejitev, na poti ni bilo nobenega radarja.
Stroški: 20 litrov super 95=30,14, cestnina 2 eur, skupaj 32 eur. Vožnja zelo udobna, razen pred Zadrom se začne že malo vlečt, ker se pag kar noče končati.

Nazaj grede po AC Zadar - Zagreb - LJ. Štart 15.50, prihod v LJ 21.25. Nenormalna gužva na cestninski postaji Lučko v ZG, nenormalna gužva na mejnem prihodu, čuden folk na počivališču Mokrice. Stroški: 34 litrov=48,22 eur, cestnina Zadar - Zagreb dobrih 16 EUR, skupaj torej 65 eur. Vožnja itak blazno dolgočasna, pokrajina tudi, po prihodu domov sem še komaj gledala.

Kar se mene tiče, ne vidim nobene prednosti v AC. V zadnjem letu sem se 4x peljala mimo Zagreba in čisto vsakič so bile tam večkilometrske kolone plus to, da so stroški po ac enkrat višji.
lp
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kar se mene tiče, ne vidim nobene prednosti v AC. V zadnjem letu sem se 4x peljala mimo Zagreba in čisto vsakič so bile tam večkilometrske kolone plus to, da so stroški po ac enkrat višji.
lp
Čudno a ne, če čez Zagreb rineš za vikend. To je isto, kot da bi se pritoževal, da je med vikendi med Koprom in Dragonjo gužva.
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
473
19
18
Do prvega izhoda za Zadar je 3h 15 min. Če greš čez Vinico in voziš celo pot 10 km/h hitreje kot je dovoljeno. Sem šel že velikokrat iz Ljubljane.

LP Sandi
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Iz LJ je Reka že tolk iz smeri, da se niti slučajno ne splača.

Evo, včeraj sem se vrnila z morja. Tja grede smo šli po magistrali. Štart ob 3.00 iz LJ, prihod v luko Zadar 8.05. en krajši postanek, omejitev se nisem držala, nisem pa tudi divjala, čez mesta sem vozila v okviru omejitev, na poti ni bilo nobenega radarja.
Stroški: 20 litrov super 95=30,14, cestnina 2 eur, skupaj 32 eur. Vožnja zelo udobna, razen pred Zadrom se začne že malo vlečt, ker se pag kar noče končati.

Nazaj grede po AC Zadar - Zagreb - LJ. Štart 15.50, prihod v LJ 21.25. Nenormalna gužva na cestninski postaji Lučko v ZG, nenormalna gužva na mejnem prihodu, čuden folk na počivališču Mokrice. Stroški: 34 litrov=48,22 eur, cestnina Zadar - Zagreb dobrih 16 EUR, skupaj torej 65 eur. Vožnja itak blazno dolgočasna, pokrajina tudi, po prihodu domov sem še komaj gledala.

Kar se mene tiče, ne vidim nobene prednosti v AC. V zadnjem letu sem se 4x peljala mimo Zagreba in čisto vsakič so bile tam večkilometrske kolone plus to, da so stroški po ac enkrat višji.
lp

Kako ti je bila lahko udobna vožnja po magistrali? A si ti vozila? Mene ne spraviš kot voznika tja...nevarna cesta, se ti nabije ena prikolica spredaj pa še kak tovornjak, pa si gotov tudi kar se tiče hitrosti. vleečeee se

Do zadra po AC LJ-ZG-LJ je slabe 4 ure. Če greš čez vikend pa raje čez Vinico, pa so stroški še pol manjši.

Samo vseeno folk ima par 100 eur za apartmaje, potem pa se gredo vozit raje 2 uri dlje, da bo vsak od štirih v avtu prišparal 5 EUR. Prejšnji večer pa zagonili vsak po 100 EUR v diskaču. (ne govorim, da je bilo v tvoje primeru tako, poznam tak folk).

Čeprav ajd, poznam folk, ki je šel do Makarske po magistrali, da prišparajo.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Drugič pa najprej temo preberi, pa po pravi poti pojdi
wink-1.gif
čudno, da nisi še na MB okrog potegnila.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Iz LJ je Reka že tolk iz smeri, da se niti slučajno ne splača.

Evo, včeraj sem se vrnila z morja. Tja grede smo šli po magistrali. Štart ob 3.00 iz LJ, prihod v luko Zadar 8.05. en krajši postanek, omejitev se nisem držala, nisem pa tudi divjala, čez mesta sem vozila v okviru omejitev, na poti ni bilo nobenega radarja.
Stroški: 20 litrov super 95=30,14, cestnina 2 eur, skupaj 32 eur. Vožnja zelo udobna, razen pred Zadrom se začne že malo vlečt, ker se pag kar noče končati.

Nazaj grede po AC Zadar - Zagreb - LJ. Štart 15.50, prihod v LJ 21.25. Nenormalna gužva na cestninski postaji Lučko v ZG, nenormalna gužva na mejnem prihodu, čuden folk na počivališču Mokrice. Stroški: 34 litrov=48,22 eur, cestnina Zadar - Zagreb dobrih 16 EUR, skupaj torej 65 eur. Vožnja itak blazno dolgočasna, pokrajina tudi, po prihodu domov sem še komaj gledala.

Kar se mene tiče, ne vidim nobene prednosti v AC. V zadnjem letu sem se 4x peljala mimo Zagreba in čisto vsakič so bile tam večkilometrske kolone plus to, da so stroški po ac enkrat višji.
lp

Eno vprašanje. Kako ste lahko tja grede po magistrali zapravili 20 litrov, nazaj grede po AC pa 34 litrov?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj od NM do Metlike je avtocesta čez Gorjance? v sredo je še ne bilo
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

O kakšni obvoznici ti govoriš? Misliš na odcep-čvor Novigrad na Hrvaškem?

Ker čez Gorjance je še vedno stari špil, cesta pa slaba. Je pa to ziher varianta, če je Vinica polna.