LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Ali je še koga motila ta preveč tekoča slika na novejših tvjih?

lp
Da. Zdaj me moti ne prevec tekoca slika
grin1.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.939
14
38
Jaz jo imam že ene par dni in se še kar nisem navadil:) Moja pravi da jo spominja kot na poceni posnet film...
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
44
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Ali je še koga motila ta preveč tekoča slika na novejših tvjih?

lp

mene je kar precej motilo, največ pri gledanju filmov in serij ... izgleda kot da bi nekdo poslel film z domačo kamero.
Sedaj preklopim na način ''igre'' kjer tega ni. Moram še mal naštudirat nastavitve, kako izklopiti to funkcijo
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
ojoj NEEE,
- pa veš da plazma pokuri tlko štroma, da pol za kofe več nimaš ( btw : 20 euro na LETO več )
- da je zadeva tako vroča, da klima poleti durh laufa ( ja, tudi takšni so )
- plazme ja zgubijo plin ven in te pol peče v grlu in slika zgine ( delovna doba plazme je MIN 20 let, prej kot se karkoli pozna na sliki )
- na LED so TAKEEE lepe močne žerjave barve! ( ki ti pol naredijo migreno in ti glava explodira )
- ja pa v bigbangu mi je prodajalec rekel da so panasonic plazme zanič da moram vzeti LG led ( ..... )
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Na samsungu UE32C5100 mi ne prikazuje EPG, preko setap boksa na drugem TV pa,EPG normalno deluje.
Imam istaliran zadnji možni popravek se komu sanja v čem je problem?
Imam pa kabelskega ponudnika kks Kamnik.
 
Nazadnje urejeno:

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Cel clanek je kr nekaj. Kot da bi ga moj dedek napisal, ki je vse skupaj slisal od enih hillbilly najstnikov v vaski gostilni
crazy1.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Imam samsunga UE32C5100QW in na prejšnji verziji mi je delal elektronski vodič po posodobitvi pa ne, kako laho na samsungu vrnem
prejšnji firmware?
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
477
15
18
Zanima me ali je za televizijo bolje kupiti mali 2,5 cole disk in dela na napajanje televizije? ali moram kupiti velikega 3,5 cole, ki ima lastno napajanje.

LP Sandi
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Moram reč, da je tale podpora na SAMSUNGIH pravi podn,prvo čakamo na slo OSD celo večnost, o regijskih nastavitev pa še do danes ni ne duha ne suha! Nas pa imajo res za banana republiko,oziroma se uvozniku j.......e za nas kupce,da ne zahtevajo od proizvajalca,da končno porihtajo zadeve.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Da ne odpiram nove teme ...
Nekaj se je prestavilo v nastavitvah Samsunga ES5500in sedaj se pri vklopu Tv ja, ta ½postavi½ v način za EXT naprave.
Na ekranu piše takole:
________________________________________________________________________________
1.) preverite kabelske priključke in nastavitve vhodne naprave
2.) pritisnite gumb SOURCE na daljinskem upravljalniku, da izberete povezano vhodno napravo.
_______________________________________________________________________

Saj gre slika ob pritisku na katerokoli tipko povezano s programi na sliko, vendar je vseeno moteče, da je ob vsakem vklopu črn zaslon. Ima kdo kakšno idejo, kaj se je prestavilo, saj se v tem času ni priklapljalo nobenih zunanjih naprav, niti USB ključa ne. Pa še to, TV je na Telemachu, preko Conax modula.

lp
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Philips:

+ : bistveno manj glossy ekran; bolj svetel ekran,
- : DLNA povezava ne prepozna *.mp4
počasen meni

Samsung:

+: boljši kontrast na račun črne barve ( in ne bele, kot pri philipsu )
DLNA dela kot mora

- : glossy ekran....
velik cloud efekt LED osvetlitve