LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.364
157
63
37
A se mi splača kupit tale Philipsov TV v BigBangu za 400 eur. Velikost bo zame dovolj, saj ga bom mel v spalnici, 2m od glave. A bo brez problema predvajal filme s podnapisi preko zunanjega diska?
Lahko mi pa predlagate tud kak drug model. Cenovno v tem rangu, lahko pa kako colo večji.
wink-1.gif


Hvala in lp
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
philips ne predvaja vseh formatov prek usb + ne predvaja vseh podnapisov.

morda bi ti raje priporočal samsung le40c652. dobiš ga že za 500 evrov, ampak omogoča ti čisto vse:
- popoln predvajalnik prek usbja (vse formate + vse podnapise, tudi dts zvok)
- snemanje tv programov na usb ključek
smile-1.gif
(moja naj funkcija, lahko določiš od katere do katere ure naj se ti snema, kljub temu da imaš ugasnjen tv - pride v poštev če si na dopustu)
- imaš app trgovino, kjer downloadaš programe kot so youtube in gledaš video posnetke, skype, google maps, igraš igrice če ti je dolgčas...
- internet na tvju (ali preko wlana ali kar lan kabel v tv vključiš)
- ..

skratka, veliko več dobiš pri samsungu za 100 evrov več
smile-1.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
philips ne predvaja vseh formatov prek usb + ne predvaja vseh podnapisov.

morda bi ti raje priporočal samsung le40c652. dobiš ga že za 500 evrov, ampak omogoča ti čisto vse:
- popoln predvajalnik prek usbja (vse formate + vse podnapise, tudi dts zvok)
- snemanje tv programov na usb ključek
smile-1.gif
(moja naj funkcija, lahko določiš od katere do katere ure naj se ti snema, kljub temu da imaš ugasnjen tv - pride v poštev če si na dopustu)
- imaš app trgovino, kjer downloadaš programe kot so youtube in gledaš video posnetke, skype, google maps, igraš igrice če ti je dolgčas...
- internet na tvju (ali preko wlana ali kar lan kabel v tv vključiš)
- ..

skratka, veliko več dobiš pri samsungu za 100 evrov več
smile-1.gif
1. Ali imaš mogoče conax motul od Telemacha in kako hitro kaj preklaplja med programi
2. Če bi povezal tak TV na SIOL modem bi lahko na TV-ju gledal slike iz računalnika?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Imam eno vprašanje. Katera znamka TVja omogoča, da imaš na listi kanalov tako DVB-C in analogne kanale? Vem, da LG omogoča, samo LG PJ350 je eno stranje, ker ne vidim možnosti brisanja in premikanja digitalnih kanalov, da o počasnosti preklapljanja ne govorim. Gre za tv starih staršev.

Jaz doma imam Samsunga C530, vendar nimam kabelske, tako da ne morem probat :/

Torej, ima kdo kakšno informacijo glede tega?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.543
4.477
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Imam eno vprašanje. Katera znamka TVja omogoča, da imaš na listi kanalov tako DVB-C in analogne kanale?

Jaz doma imam Samsunga C530 , vendar nimam kabelske, tako da ne morem probat :/

Lahko izbiraš posebej med analognimi, digitalnimi, radijskimi ali vse na enem seznamu.
 

tine51

Zelenc'
29. sep 2011
5
0
1
Na tem forumu sem nov.
Rabil bi pomoč pri nakupu novega televizorija. Pogoji so :46-47 inčni LED zaslon, USB multimedia(predvajat mora tudi HD filme), dobro bi bilo da vsebuje tudi smart tv. Za enkrat sem dodal v ožji izbor te tri TVje:
http://www.mimovrste.com/artikel/1350207018/led-lcd-tv-sprejemnik-lg-47lv5500
http://www.makspro.si/index.ph...g-47le5300.html
http://www.makspro.si/index.ph...46d6200-3d.html
Pri LGju 47LV5500 me je navdusil predvsem tale smart tv.
Samsung naj bi vseboval pri zvoku tudi: dts 2.0 + Digital Out. Kaj to pomeni?
Ali to pomeni da bo ob predvajanju HD filma z DTS zvočnim zapisom (prek USB mutimedia) televizija bila sama sposobna predvajati tudi zvok?? Ker vem da pri ostalih TVjih, ki usebujejo USB multimedio so sposobni predvajati HD filme, vendar se zalomi pri dts zvoku ter ga ne predvajajo ter je samo tišina v ozadju.
Vesel bi bil, če bi mi tudi vi predlagali kaksne druge LED TVje....Budget je MAX 900 EUR.
Hvala za pomoč.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Nabavljam cca. 50" TV in mi je v oko padla Samsungova 3D plazma PS51D6910. Ima kdo kaj izkušenj z njo? Kje kupiti? Cene imajo vsi okoli 970€, ciljam bolj na ustrežljivost in da ne nategujejo z roki dobave.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.516
421
83
kar se tiče slednjega definitivno:
http://www.faxicomm.si/
dostava drži praktično v minuto glede na dogovor

cene so kar solidne morda ne vedno v dnu, vsekakor pa obrni telefon ker je možak bolj "telefonski tip"
 

The_Game

Pripravnik
29. mar 2009
38
0
6
Zdravo!

Odločam se za nakup 32'' LCD televizorja (večji na žalost ne pride v poštev ).
Nekako sem si ogledoval naslednja dva:
- SONY KDL 32BX320
- LG 32LK450

Cena obeh je enaka (300€).

Ima kdo kakšnje izkušnje s tema dvema televizojema?
Bi kdo priporočil kaj drugega?
Input bo večinoma kabelski signal.

Lp