LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
PVR formatira ključ v XFS filesystem, ki ga lahko bereš v Linuxu, naredi pa datoteko s srf končnico, ki jo ne bere niti VLC. Nekdo je ugotavljal, da jo verjetno pusti TV kodirano s conaxom.
 
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
@zakon, kaj bi še lahko prosim preveril, če na Samsungu (z vključenim PVR) gre snemat tudi iz zunanjega vira (kot npr.: STB, DVD player)?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Žal ne. Snema samo digitalne programe preko svojega Tunerja. Če imaš slučajno kateri program analogni, ga ne snema, prav tako ne nobenega vhoda.
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Mi lahko kdo pomaga pri pc share manager in sicer imam Samsung ue32c6500 led tv vendar ga ne morm povezat z računalnikom. Program pc manager ne najde mojga lcd-ja.
Mi lahko kdo pove postopek kak se pc poveže tv lcd-jem?? pomožnosti mi nardite kak print screen?

Pa še nekaj me zanima a je potrebno nadgrajevat softver na lcd-ju, ker ne bi ras da mi kaj crkne.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Jaz sem pri povezavi TVja s racunalnikom imel najvec tezav zaradi firewalla. Probaj izkljucit firewall in poiskusi se 1x.

LP
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Kje morm izključit firewall........men to nadzorjuje antivirus tako da nevem kaj morm izključit. Sem ugasnu antivirus pa vseen ne dela. Dej mi nared print screen kje to izključim.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kak pa imaš mrežo? Kable? Oprema? Kak je povezano?
 
Nazadnje urejeno:

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
E to je pa dobro vprašanje.........a za pc share manager rabiš kable al to deluje brezzično, ker ja nimam kablov niti mreže:D če rabim kable pol je bolje da uporabljam USB:D
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Če bi prebral navodila, bi vedel, da za brezžično povezavo rabiš Samsungov WIFI ključek. Ti najprej poveži TV in Router ali PC z kablom, potem pa ti bo šlo.
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Sem prabral sam sem upam da sem narobe prebral. Torej trgovci sam nategujejo s temi funkcijami.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Sihc pravi:
Sem prabral sam sem upam da sem narobe prebral. Torej trgovci sam nategujejo s temi funkcijami.

Hmmm... ne morejo biti trgovci krivi, ce je kupec nepismen
smile-1.gif
Preko cesa pa naj bi se povezalo, ce nisi nic povezal? Tudi ce dokupis WiFi kljucek (kar pise v navodilih) moras imeti se WiFi router, da lahko to potem povezes s svojim racunalnikom ali s svojo mrezo...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
LG je zakon, jaz z njim nimam težav, imam že ta drugi model in je zares dobra stvar!