Kvaliteta Alter foruma zadnje čase

Kaj storiti z Alterjem ?


  • Skupaj glasov
    140

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Sj to je to ...TelefonĐija s svoji agresivnim telefonarjenjem uničil forum politika....da je potem v Čveku nasral svoje politične teme.
Obseden z odpiranjem tem in ne prenese da bi jo kdo drug.
To bo to ja. Pa da ti tako misliš me v bistvu še ne preseneča kaj preveč, si pač prezabit, da bi pravilno dojemal realnost dogajanja z moderacijo enako kot ti po mojem večletnem pyzdenju čez Zlatka & kolesarje ni jasno, da nisem njegov fan ampak da se najdejo še drugi, ki (glede na lajk tvojega debilnega posta) tako menijo je pa še dodatno adijo pamet. Ampak ja, je Einstein lepo povedal o neskončnosti.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
Obstaja možnost blokiranja uporabnikov. Ni nujno da se 100% vedno strinjaš z nekom in imaš argumentirano debato, drugo pa je da nekdo vedno laja v nasprotno smer in se ne zmeni za dejstva. Pa naj se potem krega sam s seboj.

Če bi admini delali čistko pa bi se enega admina morali banati, ker stalno objavlja linke brez argumentirane obrazložitve.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.003
9.132
113
40
MB
no ampak daleč najbolj "užaljeni" nad tem so zdaj tisti, ki so prej dve leti delali isto.

tak da jaz se še odločam kateri so bolj usekani, tisti ki to še kr delajo al tisti ki so, zdaj pa furajo nek moral outrage.
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
no ampak daleč najbolj "užaljeni" nad tem so zdaj tisti, ki so prej dve leti delali isto.

tak da jaz se še odločam kateri so bolj usekani, tisti ki to še kr delajo al tisti ki so, zdaj pa furajo nek moral outrage.
Ti se ne odločaš, ti si prepričan in misliš da veš kdo je bolj usekan :)
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
In kaj ima zadnjih "7" komentarjev veze s to temo. Razen tega, da ste dokazali kdo smeti ta forum.
Tukaj je za počistit plevel ene 10 forumskih šerifov pa bi se kvaliteta foruma dvignila za 90%. Seveda so pa za to potrebni aktivni sposobni moderatorji.
Smrad smradov.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Sej moderatorju ni treba daleč, sam temo o neurjih odpre in prebere zadnjih par strani, pa bo jasno komu je najprej treba porezat perutke. Mislim da je številka manjša kot ima roka prstov. Z 8888 recimo se praktično nikol ne strinjava, v tisti temi pa se.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.383
2.289
113
Kdo pa se je vzdržal politično obarvanih komentarjev in odgovorov?
Za vse je en vzrok! by ALTER!
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
520
97
28

srečen jest, da sem naletu na ta forum, kjer lahko rečem, podučujejo me sami stručkoti:aplauz:
-o izpitih za motor ipd taki, ki sami nimajo motorja ne izpita( A kat):rolleyes:, da o vožnji ne govorim
-o elektrotehniki taki, ki so el.sš in fax videli od zuni, štromarje pa pri malci, edini dosežek je, da jih je zruko štrom k svino:obesise:
-o šraufanju motorjev taki, ki jim je domet šraufanje peciklov (kameleon, pek007 častna izjema)
-poslastica-o ženskah taki, ki jim je sex z odcvetelimi bejbami (v zlatih letih) višek:valjamse:
-pa malo o politiki, če slučajno ujamem- drvarju so se zaciklali srbijanci v možganu, ostali na nivoju podpiralcev šanka ipd:bonk:
-ipd....srečen jest torej :aplauz: :cheer::valjamse::bonk:

:obesise::jok::bonk::fredi::poreden: