Kvaliteta Alter foruma zadnje čase

Kaj storiti z Alterjem ?


  • Skupaj glasov
    140

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Kvaliteta "našega" foruma je postala PORAZNA in to samo zaradi par uporabnikov, ki za vsako malenkost grobo žalijo, ponižujejo, zmerjajo,... !

Se morda admini in moderatorji kdaj vprašate kam to pelje ?
Vsekakor zelo daleč proč od nekdanje slave naše skupnosti !
Pravila so napisana in vsi smo se morali strinjati z njimi !


Tako katastrofalne moderacije nisem zasledil od rajnkega mobi.sux.nu katerega naslednik (vnuk) je Alter :zavijazocmi:
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Glasoval sem da se "počisti plevel" ker v določenih temah lahko dobiš od posameznikov veliko dobrih nasvetov, ampak spet smo pri zadevi da bo "ena stran obtoževala drugo" in ne pričakujem kakšne hude spremembe. Mogoče če bi se dalo da bi avtomatsko za "prepovedano" napisano besedo sistem sam potalal bane, vse ostalo....
"Sej vaši so isti"
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Kvaliteta "našega" foruma je postala PORAZNA in to samo zaradi par uporabnikov, ki za vsako malenkost grobo žalijo, ponižujejo, zmerjajo,... !

Se morda admini in moderatorji kdaj vprašate kam to pelje ?
Vsekakor zelo daleč proč od nekdanje slave naše skupnosti !
Pravila so napisana in vsi smo se morali strinjati z njimi !


Tako katastrofalne moderacije nisem zasledil od rajnkega mobi.sux.nu katerega naslednik (vnuk) je Alter :zavijazocmi:
rezultat Kameleonovega moderiranja, ker ni očistil svojih
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Samo to znate. Resnica boli zato pa nočete da pride na svet
Ne vem koliko si star, predvidevam pa da vsaj blizu mojih let. Zdaj kakšno resnico si ti misliš kakšno pa jaz ne bova tu razglabljala. Če misliš da sem za "Svobodo" se hudo motiš, nisem pa niti za desni pol, čeprav določene stvari ima desnica veliko boljše kot leva stran. Še najmanj pa za Levico.

NI pa dolgo trajalo da se je našel "sej vaši so isti"...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Na sliki tipični primer komentarjev podivjanih zvezdaških srbjancev na Alterju...
Posnetek zaslona 2023-08-06 123437.png
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Kje so vsi moderatorji? Kot bi se že pred meseci popolnoma ukinila moderacija, pa forum laufa samo še na inercijo. Stanje se vztrajno slabša in dosega vsakič zgodovinsko novo dno. Zgodi se pa nič.

Foruma je škoda, ker dejansko dobiš ogromno informacij o mnogo temah, iz različnih perspektiv in si ustvariš svojo sliko. Vse pa pokvarijo posamezniki brez občutka. Nujno bi bilo vrniti moderacijo in počistiti plevel.

Kdo ve, kje je MaverickT? Ga lahko kdo kontaktira?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Samo to znate. Resnica boli zato pa nočete da pride na svet
No problem resnica, ampak par idiotov goni v vsaki temo eno in isto, za vse svoje frustracije in neuspeh v življenju je kriva neka druga skupina ljudi, naj bo to politično, rasno, celo finančno pogojeno, zaradi medsebojnega žaljenja, groženj in celo obtoževanja o resnih kršitvah zakona, je forum postal pode od podna, vsi idioti iz foruma politika so se sedaj razlezli po celotnem forumu, sedaj je problem odpreti temo o novem telefonu pa da notri ne bi bilo drekanja teh forumskih idiotov,

Ne vem no 8888 tole je daleč od resnice, ki jo omenjaš, resnico lahko nekomu poveš tudi na nek dokaj normalen način, ne z grožnjami in lažnimi obtožbami.


Druga stvar pa je da če se malo potrudiš je identiteta teh uporabnikov oziroma vseh uporabnikov foruma dostopna drugim uporabnikom foruma, še dobro da se ni kdo komu pred hišo prikazal
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Ce zacne moderator delat, ostane tu 5 ljudi...

Btw, kdo je opozoril svobodnjaka, da ga vec ni?

Btw2, opcija "prezri uporabnika" je kar ok.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
če ni aktivne moderacije se ne bo spremenilo čisto nič. glede ne to da se adminu ne da čisto nič in je forum spet dal na totaln ignor in ga ne želi prodat/predat predlagam zaprtje.

mi je pa ful smešno ko nekateri označijo "počistimo plevel" a bi sami mogl bit v prvem valu tega čiščenja :valjamse:

drugač pa saj poznamo tisto - če ni za bit je za it
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Kje so vsi moderatorji? Kot bi se že pred meseci popolnoma ukinila moderacija, pa forum laufa samo še na inercijo. Stanje se vztrajno slabša in dosega vsakič zgodovinsko novo dno. Zgodi se pa nič.

Foruma je škoda, ker dejansko dobiš ogromno informacij o mnogo temah, iz različnih perspektiv in si ustvariš svojo sliko. Vse pa pokvarijo posamezniki brez občutka. Nujno bi bilo vrniti moderacijo in počistiti plevel.

Kdo ve, kje je MaverickT? Ga lahko kdo kontaktira?
Odkar se je prodal slobodi ga vec ni na spregled :D
Ostalih moderatorjev zgleda ni.
Tak da je situacija fubar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

resnica

Majstr
9. feb 2013
487
445
63
če ni aktivne moderacije se ne bo spremenilo čisto nič. glede ne to da se adminu ne da čisto nič in je forum spet dal na totaln ignor in ga ne želi prodat/predat predlagam zaprtje.

mi je pa ful smešno ko nekateri označijo "počistimo plevel" a bi sami mogl bit v prvem valu tega čiščenja :valjamse:

drugač pa saj poznamo tisto - če ni za bit je za it
Ni potrebno zapirati foruma, dovolj bo že, da se sam odstraniš z njega in forum bo takoj za nivo bolj kvaliteten, ali pa vsaj imej toliko samocenzure in preden kaj napišeš razmisli o vsebini napisanega. Velja seveda tudi za ostale uporabnike polne negotovosti, ki uporabljajo v debatah žaljivke, ki največ povedo o njih samih.

cappy
“Preverjam pa se info da si pedofil, a o tem se nimam dokazov zato ti tega ne govorim.”

Se ti zdi izjava primerna za neko odraslo, mentalno zdravo osebo?
Pred odgovorom, prosim uporabi eno od dveh možganskih celic.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
samo zapisal kar sem slišal med vrsticami, seveda vsi upamo da to ni res. je pa druga stvar o njem kar sem jo večkrat zapisal ziher res zato nikoli ne veš.
lahko greš gor gledat kar je shift zapisal na koncu pa ti bo marsikaj jasno.

nisi pa sam nobena perla tako da zate isto velja.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.654
113
Sam znam brati "med vrsticami" in preskočiti neumnosti. Ni se potrebno znašati nad endvatri, ker on včasih napiše tudi kaj koristnega. Aja, nič nisem obkrožil v anketi.
Zakaj bi se 95% uporabnikov prilagajalo eni osebi? Ne vem če je njegov 1 prispevek na 200 sploh berljiv kaj šele koristen. Ker to je trolanje na 200to potenco.