Kratek dokumentarec o nategu z dizlom v EU

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
... da Darjanov čik bolj smeti kot najnovejsi dizel motorji, katerih vecina tukajsnjih 'svercerjev' vidla ni, kamoli imela. Ampak ja, pametni pa izpadejo, zelo. Vsaj misljo tako. Reala pa z bolnimi otroki naokol 'drajvajo' premije etc... kriv pa Darjanov čik, heh. Idiocracy, to je to :bonk:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in jest5

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Vse ok ampak ce se ne razumes, vas oz. nas noben kaj dosti ne vprasa. Jedilnik ti dajo, ti pa mislis, da sam 'izbiras'. Pomisli na to, ko ugotovis, da jedilnik nima vec tvojih 'jedi'. Ce mislis, da je to nemogoce se spomni korone. Pa ne zdaj o tem kako se bomo uprli pa podobno, ker je blo videt kako. Trenutno se molzejo do konca kar se da potem pa sledi sok za nekatere. Predvsem za psiho, ko bojo spoznal, da se jih cist zares nic ne vprasa in so samo stevilka. Pa se to neka mala, nikakva.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.393
6.064
113
Priznam, težave s prodajo in upad prodaje električnih vozil je moja psihološka težava ne pa dejstvo.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.542
113
Lublana
Obišči stran
Na žalost sem nekajkrat res moral. Ja vsi, tudi tisti ta dragi in najnovejši še vedno tresejo in smrdijo. Pa bognedaj, da točiš gorivo brez rokavic... smrad masten. Za kozlat. In potem ljudje plačajo 50K in celo več za ta smrad :valjamse:
Golfa pa še nikoli nisem vozil, nobene generacije.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.794
2.125
113
Na žalost sem nekajkrat res moral. Ja vsi, tudi tisti ta dragi in najnovejši še vedno tresejo in smrdijo. Pa bognedaj, da točiš gorivo brez rokavic... smrad masten. Za kozlat. In potem ljudje plačajo 50K in celo več za ta smrad :valjamse:
Golfa pa še nikoli nisem vozil, nobene generacije.
Ti zgleda na napacnem koncu drzis tocilno pipo.... Prime se jo tam zgoraj kjer zgleda tako kot rocka ne tam kjer je cev
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.542
113
Lublana
Obišči stran
Tako ja, za cev držim in jo potem stiskam, da začne teči gorivo. A to si hotel biti kakor duhovit? Kaj to je nek dizelaški humor? Saj je res primerno brezvezen, neumen in smrdeč, kot dizelski motor.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.651
9.304
113
Niti niso fore.
Jaz sem začel tanktat z rokavicami, ko sem drugič tankal dizla. Ko sem tankal samo bencinarje, ni bilo potrebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.542
113
Lublana
Obišči stran
Dopuščam možnost, da ste dolgoletni dizelaš tako prepojeni s tem smradom, da vas to nič več ne moti. Prav tako ste verjetno tudi tako zelo vajeni vibriranja, da tega sploh več ne čutite in kar trdite, da so novi motorji pa res full neverjetno mirni.
Mah, saj, vsak ima svoje veselje. Če vam to paše, je edino prav, da vozite dizla.