Koncerti na katerih ste bili

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
grave digger (2x)
helloween
therion (3x)
nightwish
whitesnake
stratovarius
nevermore
hammerfall
crüxshadows
depeche mode
itd....

jararaja
terrafolk
katalena
olivija
gal in galeristi
slon&sadež
orlek
ana pupedan
urban&4
majke
bare i plačenici
let3
zabranjeno pušenje....
tole je za zadnji 2 leti,kolikor se tko na hitro spomnim
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
22.11.2000 - N E P O Z A B N O

ac-dc.jpg


aplauz.gif


10965-ac-dc-stiff-upper-lip-tour-2001.jpg


stari dobri časi
wink-1.gif
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
od dobrih starih časov so bili pa
the mission
cure
all about eve
toten hosen
specials
black sabbath
iron maiden mislim da 4x
metallica
krokus
motorhead 2x
saxon
uriah heep
itd....
 
Nazadnje urejeno:

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Valentinov koncert Vlad(ot)a Kreslia in Neishe, Kranj/Zlato polje, 16.2.

Hm, ja
smile-1.gif
Na začetku koncerta nas je tam nekje uro pa pol v slabo voljo spravljala Neisha, ki ni povedala popolnoma nič pametnega pa se je sama sebi zdela tako izvirna. Njena glasba me pa pač ne pritegne in je ne mislim še naprej kritizirat.
Potem pa nam je pesmica Kukavica naznanila prihod Kreslina. Sledili so vsi najbolj znani komadi (Črna kitara, Dekle moje pojdi z menoj, Vrba, To ni političen song, Vrane, Nekega jutra ko se zdani, Še je čas... ), vmes je zapel nekaj komadov iz ne več tako novega CDja Cesta (Cesta, V parku za gradom, Z Goričkega v Piran), skupaj z Neisho sta zapela 2 komada in sicer Kakor zvezdi na nebu pa še enega, ki se ga ne spomnim
smile-1.gif
, s komadom od Višine se zvrti je spravil vso dvorano na noge in v objem, zaključil pa je s komadom Nocoj igramo za vas in požel ogromen aplavz.
Nad koncertom sem bila navdušena, no ok, predvsem nad drugo polovico. Najbol me je presenetilo to da sta z Neisho zapela Kakor zvezdi na nebu in ne Njen trenutek prihaja, ki je nekako stalnica. Poleg tega mi je zelo odgovarjalo da so bila (skoraj) vsem poslušalcem namenjena sedišča in da je bil na koncertu "dost skuliran folk"
smile-1.gif


Zakon uglavnem
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Po dolgem času sem se spravila spet na Metelkovo (mislim, da sem bila nazadnje tam 5 let nazaj). Zvečer sem na enem slo hip hop forumu videla, da so v Gala hali zagrebški Elemental. Remi je kot vedno (in vsa ta leta) nenormalno dobra - tako in drugače (Diyale in ostalih z Remi niti ne morem primerjati). Tokrat so predstavili album Pod pritiskom, ni pa manjkalo tudi starih dobrih stvari kot so Vidi me sad, Romantika, Dal sječaš se... Sicer sem bila med najstarejšimi na koncertu (večina publike se je ob prvem albumu elementala še učila abecede), ampak vsaj ni bilo tistih, ki jih lahko vidimo na koncertu Edo Maajke.
grin1.gif


Ko bom velika bom Remi...
roza.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Do zdej sem bil na:

Elvis Jackson
LET3
Zaklonišče preveva
Zmelkoow
Da Phenomena
Mi2
Hladno pivo
Slon in sadež
.
.
.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Georgie pravi:


Tale bejba je baje izven javnosti čisto druga slika. Mislim - v smislu normalnosti. Slišano iz tretje roke (oziroma ust).
smile-1.gif

Je imela tiskovno konferenco v naši firmi, in glede nato da je oh in ah in nevem kaj, je bla sila sproščena, nevem, mogoče
zaradi prahca, to se neve, ampak je bla napolno u easy. Njena edina glupa zahteva je bila, da more bit vse snemano z 3 zornih kotov, zaradi varnosti, ali karkoli ji že to pomeni, smo ji povedali da je snemana z 7mimi kamerami trenutno, in
z 26timi na tiskovni. Da ji pa niti pod točko razno nebi dali nobenega posnetka, pa ji seveda nismo povedli. Je pa prav
fajn ženska sicer. Če bi le govorila slovensko. V mb je en kar dober balkan klub z to vrsto glasbe, sam sicer ne prenašam
te kajmak muzike, ampak tist klub je kar ok, in je sprejela povabilo lastnika lokala in prišla na pijačko in nahiterco zapet en njen hit. Je pa ta urca druženja stala vseeno 1000€.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
... Če bi le govorila slovensko. V mb je en kar dober balkan klub z to vrsto glasbe, sam sicer ne prenašam te kajmak muzike, ampak tist klub je kar ok, in je sprejela povabilo lastnika lokala in prišla na pijačko in nahiterco zapet en njen hit. Je pa ta urca druženja stala vseeno 1000€.

Ja, 1.000 EUR je najbrž še poceni. Glede slovenščine - najbrž smo Slovenci eni redkih narodov, če ne edini, ki bomo celo doma že na začetku in brezpogojno s tujcem spregovorili po tuje. Ampak to so itak svoje in posebne razprave, ki gotovo presegajo forumske okvire ... Glede balkan muzike - tudi sam ne poslušam te scene, načrtno, sploh ne običajne cigule-migule, ampak kakšne starejše, "klasične", predvsem rock komade pa že. Posebna (seveda vedno všečna) kategorija, itak, pa je še folk muzika, če temu lahko tako rečem, ponavadi starejših korenin, ki po moje tudi na Balkanu že izumira. Kot vse dobro (tudi povsod drugje) ... In če koga iz bivše Juge vprašaš, starega tam okoli 30 let, če kaj posluša tako muziko, bo rekel, "e, pa ovo mi (je) sluša(-la) moja majka ..."

Mimogrede, je bil kdo na Ceci #2 (Seki A.)?
grin1.gif


Jaz zdaj že nekaj časa nisem bil na kakšnem koncertu. Morda ni tiste res prave ponudbe. In preveč stvari v glavi trenutno ...

P.S.: Aja, daj napiši, kateri je tisti balkan klub v Mariboru? Za vsak primer.
 
Nazadnje urejeno:

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Ne vem,kam bi tole dal. Sam mene zanima,ce imajo v cvetlicarni (media parku) vsak petek Free Friday Night 60s 70s ??

Ker mi je muska iz tistih casov zakon,bi rad kdaj prsu na tak party??
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Puh, puh, puh!
cheer.gif
Torej, nekaj fotk z včerajšnjega koncerta, ki ga je imel Seal s svojim bendom v hali Tivoli:










Fotke tehnično niso nič posebnega, sploh pri uporabljenem fotoaparatu in glede na to, da jih je bila večina, razen prve, posnetih z razdalje okoli 30 metrov). Ker se mi ni dalo ubadati z manualnim načinom
tongue-1.gif


Glede koncerta nimam pripomb. Je bil brezhiben, kar sem pričakoval. Ker gre za tip glasbe, ki je relativno enoličen (avtor bi temu zagotovo nasprotoval), je izvedba takšnega koncerta v bistvu kar težka. K siceršnji napedenanosti in odličnosti je veliko pripomogla tudi karizma in neposrednost izvajalca. Fantje so rekli, da jim je bilo tukaj tako všeč, da zanesljivo spet pridejo. To zaključno izjavo ni bilo čutiti kot vljudnosto frazo! Malce sem bil presenečen nad številčno publiko, ki je bila seveda pretežno ženske sestave.
smile-1.gif


Ocena: 9/10 (malce je vseeno manjkalo do vzhičenosti)
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Komentar na oceno koncerta Seal-a:
Imam pripombe na kocert. kar veliko.

Zvok:
vse kar se je slišalo, je bil bas boben in Seal-ov vokal. basista ni bili slišati NIČ, kitarista sem moral gledati pod roke, da sem videl ali igra ali ne, bobnar je bil lesen in se je lovil že normalnem ritmu. nekaj malega se je še slišalo klaviatur, ki jih je igral basist (?).

Seal si je "privoščil" neko poceni ekipo, ki, sicer odigrala je (če ni bilo večino kar playback, vendar bi se playback bolje slišal), vendar so delovali kot razpuščena banda, neki lokalni pankerji, ki so takoj spremenili stil muzike, ko jih je Seal prosil, če bi igrali za njega - to je moja verzija, kako je možno, da Seal igra s tako ekipo.
Namesto tega bi moral s seboj pripeljati resne glasbenike, vsaj še enega klaviaturista, enega DJja in dve back vokalistki.

Pa še to: glasnost koncerta je bila porazna. Čeprav je bil bas boben najglasnejši, sem ga samo slišal, ne pa tudi čutil. S svojo drago sem se v parterju čisto normalno pogovarjal, brez kakršnegakoli dretja ali celo glasnejšega govorjenja.

Muzika:
Tip Seal-ove glasbe nikakor ni enoličen. Mogoče je tako izpadla na tem koncertu, zaradi zgoraj omenjenih razlogov. Seal-ova glasba je zelo različna, od mirnih, žalostnih do energičnih in veselih pesmi, vse pa so kar čustvene. Razlike med komadi ni bilo čutiti. Ne vem, ampak a je ton mojster spal za mizo? Nivoji in razmerja instrumentov so bili skozi cel koncert enaki. Kar je bilo moteče, še posebej, ker je zadnja plata (System) zelo house obarvana (od tod najbrž močan bas boben).

Organizacija:
"Varnostniki" na vratih so samo "cepali karte", nobenega pregleda osebne prtljage, nič. Ne vem, kakšne so sicer Seal-ove zahteve, a meni se je zdelo čudno. Lahko bi si ziher 5 piksen piva notri prinesel

Ocena: 1-2/10 (porazno)
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Hmmm, pošteno. Morda celo preveč korektno.
grin1.gif



P.S.: Sem na hitro šel preverit glede članov benda (imena, ko jih je Seal včeraj predstavljal, si nisem zapomnil) - sicer ni gotovo, ampak zelo verjetno so bili to kar naslednji fantje (ki naj ne bi bili ravno neki levaki): Eric Schermerhorn (kitare), Chris Bruce (akustična kitara), Bill Bottrell (melotron - klaviature). Aja, mimogrede sem našel še en kratek predkoncertni videoposnetek:
grims-1.gif


Ljubljana - before the show[/COLOR] (~8 MB)
 
Nazadnje urejeno:

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Oj, bi rekel, da ne, ker dvorana ni bila nabito polna. V parterju je bilo gibanje kot rečeno dokaj lahko, tribuna pa je bila na vogalih levo in desno zgoraj tudi prazna. Iskreno rečeno sem pričakoval precej manj obiskovalcev.
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Biu jest
smile-1.gif
Kaj te zanima,obcinstvo,kao je bilo odigrano,al kej druzga?

Men je biu sam koncert super. Sicer bi bila moja setlista malce drugacna,sam okej
smile-1.gif
Bi pa res orenk pokritiziral nekilturen folk na drugi strani zidu. Okej,tut jes sm se ze "svercu" in poslusu kak koncert na drugi strani. Samo glede na to,da gre za bolj "klasicno" glasbo bi se lahko manj drli (+pes ki je parkrat zalajal je biu tut precej motec). Parkrat so celo preglasili sam orkester,sploh pri kaksnem bolj tihem prehodu...
Kar se pa koncerta tice in odigranosti pa nimam pripomb.Res super
cool-1.gif