Koncerti na katerih ste bili

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.374
971
113
15.12.2007 Vlado Kreslin - Cankarjev dom

Ko ti kocine več kot dve uri stojijo pokonci...

Kaj naj rečem? Glasba v živo ob polnosti zvokov, temu dodamo še nastop v živo in vrhunskega Vlada ter kanček čustev pa lahko opišem koncert kot to, da sem imel dve uri kocine pokonci...
redface-1.gif
)

Koncert je začel s pesmijo Z Goričkega v Piran, nato pa je sledilo izmenjavanje večinoma novih in nekaterih starih pesmi... Pa se mi nekatere z novega albuma niso zdele tako dobre, kot so bile včeraj v živo... Ne vem, če dodaš ambient, pogled na ostale člane (Beltinška banda, Mali bogovi in pa tudi njegova starša) in pogled na Vladov obraz, ki se je čisto predal... To je to. Popolnost...
aplauz.gif


Publika je bila navdušena... Na oder je moral priti še ene 4x, 5x...
cheer.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
No, jaz sem se pa včeraj po dolgem času spet odpravil na kranjski konec. V Mitn'ci je namreč bil jubilejni 100. nastop skupine Joške v'n[/COLOR] s kar nekaj gosti. Slednjega nisem vedel in pričakoval, čeprav je eden izmed članov benda moj sodelavec.
smile-1.gif






 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Bila na mnogih slovenskih koncertih. Najbolj so vedno rulali Big foot mama in Siddharta. Aja, pa Čuki znajo tut žur narest
grin1.gif


Sicer pa najbolj remembable koncert je definitivno U2 v Münchnu 03.08.2005
cheer.gif
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
A v soboto pa ni bilo Neishe na koncertu??
V petek je nastopila tudi ona - poleg vseh ostalih, ki si jih naštel.

Sicer se pa s tvojo oceno koncerta povsem strinjam. In tudi meni so se nekateri komadi iz ta novega CD-ja zdeli v živo precej boljši...
Pravi žur, od 19.30 do 22.30, z eno kratko pavzo vmes (glih za čik-pavzo za strastne kadilce je zadostovalo)
grin1.gif

Na koncu pa še Od višine se zvrti...
aplauz.gif
Noro noro...
(cel koncert sem tuhtala, katero bodo zaigrali čisto na koncu, pa sem se bolj k "Črni kitari" nagibala...)
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.581
1.385
113
Iskajoč brata
Tub bil v petk
cheer.gif


Ful pozitivno presenečen, da je zaigral Političen song. Edin pogrešal sn komad Daj mi Micka peneze nazaj, sam od tolkih hitov, ka jih lahk zaigra, je pač premal cajta za vse.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Jaz sem bila v soboto. Ne bom rekla, da sem bila ravno razočarana, ampak pred leti, ko je predstavljal Kreslinčice je bil koncert drugačen. Ne boljši, ampak verjetno bolj energičen, ker je takrat pel samo velike hite. Ampak še vedno je
zmaga.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.374
971
113
Ne, v soboto ni blo Neishe... Kar je meni čisto v redu...
grin1.gif




Sem pa tud jest nekako pričakoval, da bo zašpilal Črno kitaro... Ampak se strinjam z zgoraj napisanim, da enostavno ni časa, da bi zašpilal vse hite...



Samo, so bili pa res dobri komadi, ko so prihajal nazaj na oder... Sem pravzaprav kar malo dvomil, da nam bo uspelo jih tolkrat priklicat nazaj na oder... Verjetno bi nam še ratal, a nas je postavu v mat pozicijo, k je prišel čisto spredaj do robu odra, kjer so še nekaj zapeli, v CDju pa so prižgali luči... Sledil je aplavz v stoje... In to je blo to.



P.S.: je pa res, da so Kreslinčice verjetno bolj izpadle zato, ker so ble itak same uspešnice gor.
 
Nazadnje urejeno:

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Moj zadnji koncert:
Dunaj, Stadthalle, 12. 12. 2007
Morricone Dirige Morricone

Ennio Morricone je dirigiral orkestru, ki so igrali njegovo filmsko glasbo.

Hmm, ko zaslišiš The Ecstasy of Gold v originalu, poslastica, ni kaj.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Kreslin 21. 12. na Jesenicah

Načeloma je blo vredu, prijetn izbor komaov, mal mešanice starih in novih iz CDja Cesta. Folk ni bil preveč razpoložena, vrjetno zaradi mraza(no zaradi slednjega sem tudi sama zapustila koncert predčasno). Načeloma je blo pa kul. Nekakšno družabno srečanje za vse Jeseničane ki jamrajo: pa sj se itk na jesenicah nič ne dogaja.

Zdej sm pa v pričakovanju njegovega koncerta nekje na toplem.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Evo, zelo dobro preživela Cecin koncert
cheer.gif
pa upajmo, da bo naslednjič bolje. za "okus" pa dve fotografiji.

p.s. upam ,da se mi kmalu povrne glas
grin1.gif


LZ6EGF3_BEbebfhw.v.jpg


c7NuOSqr4MmypYNL.v.jpg
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
včeraj bil na Magnificu. tako tako - pustil me je skoraj hladnega. morda zato, ker je po večini igral komade z nove plošče (logično) ampak vseeno - se je celotna dvorana zbudila šele po kakšne pol ure, mogoče tričetrt ure, ko so odigrali Hir aj kam, ko je dvorana dobesedno eksplodirala.
grin1.gif


mi smo sicer šli ven, po prvem bisu, ker smo mislili, da je konec, samo smo potem še slišali, da je glasba noter, ljudje pa tudi niso ven hodili.

tako no, če ne bi kart dobil - bi bil malo razočaran, da sem dal za to denar...
redface-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Decembrske koncerte, sploh raznih veteranov (ki igrajo na karto starih uspehov) je dobro vzeti z malce rezerve, čeprav bi ti kdo zaprisegel, da v življenju še ni bil na boljšem koncertu ...





Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

Evo, zelo dobro preživela Cecin koncert
cheer.gif
pa upajmo, da bo naslednjič bolje. za "okus" pa dve fotografiji.



p.s. upam ,da se mi kmalu povrne glas
grin1.gif




Tale bejba je baje izven javnosti čisto druga slika. Mislim - v smislu normalnosti. Slišano iz tretje roke (oziroma ust).
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
27.12., Dragojevič, Prešernov trg

no ja pa niti ni blo tolk slabo. Začarou me je z Oprosti mi pape.. pol se je pa čarovnija nadaljevala. Nasploh sm bila presenečena ko so začel igrat "Na Roblek"... Pa k je pol Ljubljane pel Cesarico. Res ni blo slabo no
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Sobota, 28.12.2007 - Prešernov trg - Dan D
tw8-dan-d.jpg

tw1-dan-d-.jpg

super za tisti 2 uri. Dobr so nažigal. Mraz k pr' norcih...

ps
danes pa na harija
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Sobota 29.12. Šank Rocki v Velenju
cheer.gif

Res hudo dober koncert, odlični gostje (Zablujena generacija
srce-1.gif

Mogoče še enkrat na silvestrovo v Ljubljani (Šank Rock + Big Foot Mama), čeprav bo na prostem sredi zime
frown-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
26.12.07 Kreslin na Prešercu
zmaga.gif
stari je še poln energije, kot vedno super koncert.
31.12.07 BFM na Kongrescu
zmaga.gif
pasal jih je poslušat po dolgem času, še zmer zažigajo
02.01.07 GIBONNI
zmaga.gif
fenooooomenalen koncert.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sem slišal prve tri komade, potem pa sem zvedel, da zastonj čakam mojo - da je zaspala... dolgaprvanočvletu.press...
wink-1.gif
in sem raje šel, ker me je res full zeblo!! pa čeprav mi je blo težko pri srcu, ker sem vedel, da gre za spektakel...

@mg_63: sem dobil zdaj povzetek sodelavke. je moralo bit res hudo!! striptiza nisi pa nič omenjal...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: