Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Koliko si porabil IQ za tale post? Poskusi ga porabiti preko 40 in odgovori argumentirano.
Zelo malo IQ-ja sem porabil, ker ga za tako debato in s teboj ne rabim veliko..
Zdaj pa preko 40-poba, pojdi se raje učit za popravca, nabijanje po forumu pa pusti izkušenim, kot so telek, dsf, Bajkman ipd..njim se ne da več pomagat, zate pa še ni vse izgubljeno.
evil.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lej, napake so vedno možne, vojna ne izbira

Teh napak je bilo namernih precej precej preveč in zagovarjanje in povelčevanje tega sistema jaz obsojam in vsak,ko to počne ga imenujem z komunistom !Ker si vprašal zakaj te žalim z komunistom !

Tako,da tale prepucavanja in zagovarjanja so podla ! Povedal sem da smo slišali v 70 letni zgodovini veliko laži in tistih stvari,ko so njim pasale ! Zdej je pa čas še za druge resnice.

DSF jih lepi in vi se delate mutastega ali pa idiote ter zahtevate okostja kot dokaze !

Zadnja oddaja Pričevalci je lepo možakar povedal kako so partizani utišali z kopitom dojenčke ! Ti bom prilepil link,ko bo v arhivu !lp.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nonstop primitivno žališ, jaz tebe ne.

Raje lepi kaj o plinskih celicah
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik capl pravi:
bonk.gif

ja pa dober....od ki , pičakavammaterna ste se pa potem vzeli, če so pobili vaše starše ali stare starše še kot otroke
confused-1.gif

....se valite iz 70let starih jajc kot kuščarji al ka ,?????????
Dej spizdite drhal zdraharska lažniva ogabna.....
Sej z vami se ne res ne da na civiliziran način.......zato se pridružujem Makarovički, čeprav je nisem nikol obrajtal....IA.....če ne veš kam bi svečo dal, si jo vtakni nekam......
Evo ....pišulavammaterina.......prisilili ste me v primitivnost........vi ste krivi......vi ste me prisilili v takšno izjavo......najprej v komunajzarstvo, nato še v takšne izjave.......
jezen.gif

O tvoji kulturnosti in prijaznosti bi se dalo razpravljat. Če čutiš, da si se osebnostno spremenil, bi mogoče obiskal psihologa, pa ti bo pomagal.
Drugače pa vsak normalen človek bo bo proti morilcem in je lahko potomec komunistov, fašistov, domobrancev, član SDS ali pa se sploh s politiko ne ukvarja. In vsak, ki v vojni ubija civiliste, posebej še če so to otroci, je navaden morilec.
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lej, napake so vedno možne, vojna ne izbira
Če ubiješ recimo 30 let starega človeka, potem je to še en možen izgovor.
Zdaj pa mi razloži, kako se lahko nekdo zmoti in nekaj let starega otroka obtoži, da je sodelavec okupatorja in ga ubija?
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nonstop primitivno žališ, jaz tebe ne.

Raje lepi kaj o plinskih celicah

Vidiš sva spet na začetku
crazy1.gif


Zagovarjanje zločinov ?? Zmeraj bom take žalil in to je najmanj kar si zaslužiš!

In drugi stavek,spet zagovarjaš zločine z zločini ! Ali je kdo reku,da niso bile žrtve v Dachavu v plinskih celicah ? Ali potem zaradi tega lahko doma delajo kar hočejo in ali misliš,da tisti,ki so prišli iz nemških zaporov niso bili izdajalci ?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Med domobrance ni bil nihče mobiliziran, ampak so vsi od prvega do zadnjega prostovoljno pristopili in za takše ne velja status vojnega ujetnika................fertik..........nimate kej srat..........
Pa nehajte se na Srebrenico šlepat, ker ste res ogabni s tem
uf-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Če grem v istem slogu kot vidva bim rekel,da je to normalno,ker v vsaki vojni so bili izdajalci ali drugače misleči in ali niso domobranci branili svoj dom pred partizani ?

Sicer so pa partizani pobili več slovencev kot domobranci !!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nonstop primitivno žališ, jaz tebe ne.

Raje lepi kaj o plinskih celicah

Vidiš sva spet na začetku
crazy1.gif


Zagovarjanje zločinov ?? Zmeraj bom take žalil in to je najmanj kar si zaslužiš!

In drugi stavek,spet zagovarjaš zločine z zločini ! Ali je kdo reku,da niso bile žrtve v Dachavu v plinskih celicah ? Ali potem zaradi tega lahko doma delajo kar hočejo in ali misliš,da tisti,ki so prišli iz nemških zaporov niso bili izdajalci ?

Za mene pa bodo takšni kot si ti poveličevalci naciklerofašizma in domobrancev
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nonstop primitivno žališ, jaz tebe ne.

Raje lepi kaj o plinskih celicah

Vidiš sva spet na začetku
crazy1.gif


Zagovarjanje zločinov ?? Zmeraj bom take žalil in to je najmanj kar si zaslužiš!

In drugi stavek,spet zagovarjaš zločine z zločini ! Ali je kdo reku,da niso bile žrtve v Dachavu v plinskih celicah ? Ali potem zaradi tega lahko doma delajo kar hočejo in ali misliš,da tisti,ki so prišli iz nemških zaporov niso bili izdajalci ?

Za mene pa bodo takšni kot si ti poveličevalci naciklerofašizma in domobrancev

Pa bi to razložil zakaj konkretno ? Bo šlo ?
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Med domobrance ni bil nihče mobiliziran, ampak so vsi od prvega do zadnjega prostovoljno pristopili in za takše ne velja status vojnega ujetnika................fertik..........nimate kej srat..........
Pa nehajte se na Srebrenico šlepat, ker ste res ogabni s tem
uf-1.gif

O si se pomiril ?
Veš v vsaki vojni imaš nasprotnike iz različnih vrst.Partizani so tolkli po cerkvi zato je cerkev prosila za pomoč.
pozdrav.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja ne vem zakaj si takšen...

To si si ti izmislil,ker si zadrt komunist in vsako šifanje vzameš kot napad na tebe in komuniste kot najhujše sovražnike.
Jest pa to gledam iz povsem osnovne moralne civilizacijske norme !
Torej v vojni je bilo klanja in pobijanja iz vseh strani,bilo je veliko nedolžnih žrtev !
Poboji iz strani partizanov so bili 40 let prikriti ! Izkazalo se je,da so izkoristili zmago na račun angležev in rusov !
Pobijali in klali so tako,da presega vse razumne meje !
rkc in domobranci jim niso segli do kolen !

ŠTEKAŠ??
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ni tako simpl, tisti, ki so zakrivili in zaceli vojno ter k sreci izgubili, so plačali z obrestmi...

rkc in domobranci=hitler

tu ni blo kaj za šparat
 
I

Izbrisan uporabnik #488

rkc je huje, ampak v ww2 so bli isto, skupaj, vsaj pri nas
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Tudi pri nas so bili SS, kateri pa so imeli proti RKC in Kristusi povedati veliko več in hujše stvari, kot komunisti. Zelo se motiš.
wink-1.gif