Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

I

Izbrisan uporabnik #488

Večini sveta dol vidi za afriško deco,kjer jih dnevno pobijajo in so lačni

Kaj je blo 70 let nazaj+ pa me v neke detajle ne zanima
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
KIRE OTROKE
bonk.gif

pokaž en OKOSTNJA pa bom tih
-stare cajtnge ne veljajo, še dandanašnjim ne verjamemo, ne pa da bi trobilom nekdanjih izdajalcev
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Večini sveta dol vidi za afriško deco,kjer jih dnevno pobijajo in so lačni

Kaj je blo 70 let nazaj+ pa me v neke detajle ne zanima
Potem se ne oglašaj na temo zgodovine !!
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Podforum gotov si je to, ne pa zgodovina

Pa tudi sicer to ni zgodovina, ampak umobolni izpadi klerojanševikov
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Naprimer vaša Svetlanca Makaroviækova poda tako izjavo!

Naj izkopavajo in pokopavajo svoje na svoje stroške, če ne vedo, kje naj prižgejo svečo. Pravzaprav, če ne vedo, kam bi s svečo, naj si jo nekam vtaknejo.«

In ona piše pesmi za otroke ??
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Podforum gotov si je to, ne pa zgodovina

Pa tudi sicer to ni zgodovina, ampak umobolni izpadi klerojanševikov

Aha potem tebe ne zanima za nazaj samo zaradi tega,ker nismo v pravem podforumu
sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prav je napisala, naj ne obremenjujejo slovenske države, ampak rkc in ostale zagovornike naciklerofašizma
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jap, morilka je napisala, da bo sinu lepše v nebesih

Nekdo jo je hudo nategnil s pravljico o nebesih

Jaz bi tožil hrvaško RKC,ker zavaja, laže, je očetu vzela otroka
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
O zdej pa vidim,spet se ukvarjam z bolniki in zabijam čas. Sam še Gatto manjka.
Zadnji trije posti so prekoračili mejo !
Dajta se vidva med seboj pogovarjajta prek zs ! Lepo prosim no !

Se oproščam ostalim,ker sem ju izval in sta potegnila zadnje besede iz sebe kar jih največ premore človek.Žal mi je,da obstajajo takšni bebci,vendar jaz ne moram pomagati nič več.
uf-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
KIRE OTROKE
bonk.gif

pokaž en OKOSTNJA pa bom tih
-stare cajtnge ne veljajo, še dandanašnjim ne verjamemo, ne pa da bi trobilom nekdanjih izdajalcev

Tudi če ti jih najdem boš reku,da je umrl naravne smrti !
Karkoli ti nekdo napiše ali pove mu ne verjameš,ker ti tako paše.
https://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_grobi%C5%A1%C4%8D_%C5%BErtev_povojnih_pobojev_v_Sloveniji
pa dober, al si pr tolkih grobiščih sposobn najdit okostje vsaj ENEGA otroka? al si mogoče navaden lažnivec, če vsakodnevno trdiš, da so pobijali otroke, trupla pa niti enega ne znaš pokazat.........
A mogoče lažete? ....krivo ovajate in natolcujete in žalite ter blatite................so tako delali tudi kolaboranti iz luken, da je šlo tolk nedolžnih Slovencev pred nemški strelski vod ali deportacijo, od koder so se le redki vrnili.......????????

Deportiranih otrok je pa ogromno in veliko se jih ni vrnilo.-DOKAZANO
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
A to misliš nedolžne otroke ( bratce in sestrce) partizanov ki so jih domobranci izdali in potem Nemci ubili Oz poslali v taborišča?

Moja stara teta ni bila nič kriva ko je bila pri desetih poslana v taborišče.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jap, morilka je napisala, da bo sinu lepše v nebesih

Nekdo jo je hudo nategnil s pravljico o nebesih

Jaz bi tožil hrvaško RKC,ker zavaja, laže, je očetu vzela otroka
+1
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
KIRE OTROKE
bonk.gif

pokaž en OKOSTNJA pa bom tih
-stare cajtnge ne veljajo, še dandanašnjim ne verjamemo, ne pa da bi trobilom nekdanjih izdajalcev

Tudi če ti jih najdem boš reku,da je umrl naravne smrti !
Karkoli ti nekdo napiše ali pove mu ne verjameš,ker ti tako paše.
https://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_grobi%C5%A1%C4%8D_%C5%BErtev_povojnih_pobojev_v_Sloveniji
pa dober, al si pr tolkih grobiščih sposobn najdit okostje vsaj ENEGA otroka? al si mogoče navaden lažnivec, če vsakodnevno trdiš, da so pobijali otroke, trupla pa niti enega ne znaš pokazat.........
A mogoče lažete? ....krivo ovajate in natolcujete in žalite ter blatite................so tako delali tudi kolaboranti iz luken, da je šlo tolk nedolžnih Slovencev pred nemški strelski vod ali deportacijo, od koder so se le redki vrnili.......????????

Deportiranih otrok je pa ogromno in veliko se jih ni vrnilo.-DOKAZANO

Naj tudi zate veljajo ista pravila, kot za druge. Kje so okostnjaki? Samo napisat DOKAZANO ni dovolj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo, da pa klerojanševiki ne pišejo nič o slo. žrtvah med vojno, kjer se je pobijalo, deportiralo, uplinjalo prvorazredne Slovence.

Samo izdajalci so jim zanimivi.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Ja, zanimivo..no, ko se je izdajalski folk spucal, je bil kar 50 let blažen mir..zdaj se pa spet gnoji zadeva.
cool-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Propagands rkc in sds plus par prislekov iz argentine

Propaganda klavskih partizanov je prisotna že 70 let !! Nabijali so nam v šoli in vseh medijih !!

Nikoli niso govorili o svojem klanju brez sodb ! Samo lagali in prekrivali ter prepovedovali !!

Vsakemu človeku z vsaj 40 IQ je jasno,da so se dogajala klanja in pobijanja z vseh strani !!

Problem je sedaj z tistimi,ko imajo pod 40 IQ ki nikakor ne razumejo da pa je čas,da se sedaj pa nekaj naglas pove o klavcih partizanih!

Ja klavci partizani so se uprli agresorju in hkrati so se tudi morilsko borili za OBLAST !

Za mene je vsak morilec če koga umori,če ga pa tista oblast podpira pa tudi ta oblast ni nič bolša !

Genaralno ne moramo gledati,da so vsi partizani bili klavci,vendar pobojev med vojno in po vojni je bilo preveč ,sploh pa veliko NEDOLŽNIH !

Vsak normalen lahko zaključi,da je bila komunistična partija z TITOM na čelu ena pojejbena faking morilska oblast !

Ko pa človek to ne prizna in začne nabijat o argentini in rkc,se pa sam določi v katero IQ skupino sodi !
Mislim da nižje od sobne temperature !!