Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ni tako simpl, tisti, ki so zakrivili in zaceli vojno ter k sreci izgubili, so plačali z obrestmi...

rkc in domobranci=hitler

tu ni blo kaj za šparat

Spet si se obregnil na sistem ! Faking kujac me briga,dejstvo je da ni pomembno kdo je zmagal,ampak pomembno je to kdo je naredil več pobojev slovenskega naroda in to brez dokazov in nedolžne ljudi z celo družino vred !
Vem ,da so bili tudi domobranci vmes samo rkc pa res niso pobijali med vojno !??
In nenazadnje tudi rkc ni nedolžna tako kot NOBEDEN ampak ali veš koliko je pobil nemški okupator ljudi in koliko rkc ??

ps. samo ne mi zdej nabijat koliko je vojn zaradi vere !!

Enostavno pišeš kar ti paše in ne odgovarjaš na moje trditve. Na vsak način so za tebe partizani in komunizem nekaj kar je sveto in korekno brez napak !
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Lej, saj aktivno RKC med WW2 res ni pobijala... Ampak hudič je v pasivi... pa posredno...

Hitler tudi ni sam osebno ubijal, pa velja za zločinca.
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
Dobro se ve kdo je prvi ubijal na slovenskih tleh. Ostalo je zgodovina. Agresorji in njihovi podrepniki so dobili kar so iskali. Sploh izdajalci. Pol pa pravijo da so se kao borili proti komunistom. Dej dej. Bli so navadne reve pa so mislili da bodo lažje preživeli če bodo sodelovali z okupatorjem. Pa so dobil kar so iskal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Škoda razlagati to klerojanševiku, ki ima edino resnico integrirano
smile-1.gif


Za mene je tudi jasno, da za izdajalce ni pardona.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Pa kaj temu bedaku ni jasno ? Deli majice kapitalističnega kluba, iz tuje države katera nas prehiteva za svetlobna leta...
2255380-pohar.jpg
 

Priponke

  • 2255380-pohar.jpg
    2255380-pohar.jpg
    63 KB · Ogledi: 314

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dobro se ve kdo je prvi ubijal na slovenskih tleh. Ostalo je zgodovina. Agresorji in njihovi podrepniki so dobili kar so iskali. Sploh izdajalci. Pol pa pravijo da so se kao borili proti komunistom. Dej dej. Bli so navadne reve pa so mislili da bodo lažje preživeli če bodo sodelovali z okupatorjem. Pa so dobil kar so iskal.
Če me spomin ne vara, se je WW2 na naših tleh začela z zavezništvom med nacisti in komunisti. Tako so prvi začeli pobijati komunisti. Kot odgovor na komunistične klavske orgije so nastali domobranci= varovali so svoje domove pred komunističnimi roparskim in morilskimi krvoloki.

PS- le absolutno umsko retardirana persona lahko zagovarja množične zločine kogarkoli nad komerkoli.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
varovali so svoje domove
Pa dej se odločte koga ste varovali
enkrat pravte rkc, enkrat slovenski narod, enkrat SVOJE domove........
in vse to iz varnega zavetja vojašnice, kjer ste dobro prehranjeni na toplem spali.....vaše babe pa same ponoči doma
grims-1.gif


Ki ste bli vsi včeraj
confused-1.gif

ki je tota Huda jama, bi jst tudi enkrat šou
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Torej zakaj zagovarjaš domobrance?
Že nekajkrat sem zapisal, da sem domobranec. Otroke, ženo in dom varujem pred komunističnimi lopovi.

PS- če širiš resnico o komunističnih zločincih in njihovih lažeh to nikakor ne pomeni, da zagovarjaš kogarkoli
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.750
-8.632
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
PS- če širiš resnico o komunističnih zločincih in njihovih lažeh to nikakor ne pomeni, da zagovarjaš kogarkoli
stupid-1.gif
Lažeš, kradeš, bolhe ješ.To da določeno opcijo na veliko zagovarjaš in podpiraš, se vidi z zaprtimi očmi.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Lažeš, kradeš, bolhe ješ.To da določeno opcijo na veliko zagovarjaš in podpiraš, se vidi z zaprtimi očmi.

Točno tako. Ko zapreš oči, začneš sanjati. V sanjah pa je vse možno.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Torej zakaj zagovarjaš domobrance?
Že nekajkrat sem zapisal, da sem domobranec. Otroke, ženo in dom varujem pred komunističnimi lopovi.

PS- če širiš resnico o komunističnih zločincih in njihovih lažeh to nikakor ne pomeni, da zagovarjaš kogarkoli
stupid-1.gif
hysterical-1.gif

Seveda. Dva, ki sta aktivna proti komunizmu in bolj kot ne na strani Janse sta edina pokritizirala domobransko veselico v Sentjostu. Ibiza in yahel.
Nato imas se ene 50 uporabnikov, ki bi potencialno kdaj to pokritizirali, cisto na koncu promotorjev neodomobranstva je pa tvoja majhna malenkost. Za tabo sta le se Suzica in pa seveda od Goebbelsa poslani DSF
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Seveda
zmaga.gif
aplauz.gif

Kemtrejli so že dolgocajtni, reptile že dolgo nihče več ne omenja, še orgonskih topov je zmeraj manj.....
....hvala jajotu da je zbral tote genijalce okol sebe
cheer.gif