Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Moj sosed je pa med vojno 6 partizanov rešil gotove smrti.
Mu je glih takrat šmajser zaštekal.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ostal je na položaju, dokler nemci niso prišli izza hrbta, potem je bilo konec. Spyzdili so pa najbrž edinole tvoji predniki, pa še to najbrž pri rabutanju jabolk, vojne niso nikdar videli.
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Čiščenje očitno ni bilo tako temeljito kot vseskozi jokate.

Čiščenje je bilo kar temeljito. Je pa tako, da je mnogo ljudi, ki so proti nasilju in taki bodo vedno nasprotovali komunističnemu nasilju. Če hočete, da se bo to končalo, boste morali pobit vse, ki so proti nasilju. Ampak mi lahko verjameš, da potem, ko boste ostali sami nasilneži, vam ne bo lepo.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Moj sosed je pa med vojno 6 partizanov rešil gotove smrti.
Mu je glih takrat šmajser zaštekal.
Tabeli niso imeli šmajserjev..francoske fižolovke ali italijanska krepelca, to je bila oborožitev izdajalcev.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pazi, sedaj ti bo Alter ekspert za orožje, katermu so specialnost minometi, demantiral izjavo in te podučil o oborožitv...
evil.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Moj sosed je pa med vojno 6 partizanov rešil gotove smrti.
Mu je glih takrat šmajser zaštekal.
Tabeli niso imeli šmajserjev..francoske fižolovke ali italijanska krepelca, to je bila oborožitev izdajalcev.

Moj sosed ni bil tabel.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Moj sosed je pa med vojno 6 partizanov rešil gotove smrti.
Mu je glih takrat šmajser zaštekal.
Tabeli niso imeli šmajserjev..francoske fižolovke ali italijanska krepelca, to je bila oborožitev izdajalcev.

Če so pa slučajno zaplenili kak boljši kos orožja so ga morali dati gospodarjem.

Sicer pa bi izgleda po mnenju nekaterih morali takrat pustiti švabom, da bi vse tiste ki pač niso ustrezali standardom, spustili skozi dimnike.

Še malo pa bodo mnenja, da je bil upor leta 91 tudi itaq brezveze.
bonk.gif


Se pa ne čudim glede na to da so danes taki časi brezjajčnikov, če se morajo mamice hodit kregat za ocene svojih otrok, pisat prošnje za delo itn...
uf-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Daj mi nekaj povej; zakaj so tvoji kameradi zažgali tale grad? Pa ne mislim komunistov, katerim si zvesto služil dokler si imel korist od njih.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Pa smo spet tam..tudi smešno ni več.

Prejle sem šel z Jelovice, pa piše ob poti na kamnu, da so tam belogardisti ubili 12 letnega kurirja..a tak poštenjak je torej bil?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Daj mi nekaj povej; zakaj so tvoji kameradi zažgali tale grad? Pa ne mislim komunistov, katerim si zvesto služil dokler si imel korist od njih.

Komunistom jaz preko raznih davščin itd...še danes služim. Komunisti in zločinci še dandanes prejemajo zločinske penzije. In to moram tudi jaz plačevat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Pa smo spet tam..tudi smešno ni več.

Prejle sem šel z Jelovice, pa piše ob poti na kamnu, da so tam belogardisti ubili 12 letnega kurirja..a tak poštenjak je torej bil?
Katerega koli partizana danes vprašaš, kaj je počel med vojno in kaj počel potem PO vojni, vsi pravjo, da so bili kurirji. Noben ni streljal in klal. Torej so zmagali s prenašanjem kurirčkove pošte po hosti.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Saj zdaj ko ni več partije prihraniš pri članarini.
Kje ni partije? A v Birčni vasi?

Aja, sorry, sem pozabil, da si član stranke Sloveniji Delamo Sramoto.

Plačuješ tu več ali manj kot si za KP? Tam ste imeli % od plače, če se ne motim.