Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Jaz vem da so lagali..Ampak potrebna je sprava in oproščenje na obeh straneh..In ja, komunisti so pisali zgodovino, ker so zmagali..V nasprotnem primeru bi bilo obratno..Ampak zdaj je čas, da stopimo skupaj in pokopljemo mrtve..Vse nedožne mrtve na obeh straneh..Seveda je treba obsoditi vse totalitarne sisteme..Ampak..Dovolj je bilo, zgodovine ne bomo napisali na novo..Je kar je, JBG, partizani so zmagali, Partija jih je izkoristila, domobranci so se nasproti Partiji pač slabo odločili in bili na strani okupatorja..To so dejstva, ne glede na to, da so se borili predvsem za oblast nasproti velikemu zlu - Partiji..A ne pozabit, s to potezo so bili izdijalci!!! Svinjarija so tudi vsi povojni poboji!!! Ampak, dajmo že nehat enkrat.. Bilo je, kar je bilo, gremo naprej pismo..Vojne je konec!!! Bi zaklel najraje, kako se eni oklepate zgodovine!!!!!
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Eno, samo eno sodbo iz sodišča, da je bil Titej zločinec.
priden.gif
Eno samo sodbo od sodišča, da je bil Hitler zločinec
priden.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Enik pravi:
Jaz vem da so lagali..Ampak potrebna je sprava in oproščenje na obeh straneh..In ja, komunisti so pisali zgodovino, ker so zmagali..V nasprotnem primeru bi bilo obratno..Ampak zdaj je čas, da stopimo skupaj in pokopljemo mrtve..Vse nedožne mrtve na obeh straneh..Seveda je treba obsoditi vse totalitarne sisteme..Ampak..Dovolj je bilo, zgodovine ne bomo napisali na novo..Je kar je, JBG, partizani so zmagali, Partija jih je izkoristila, domobranci so se nasproti Partiji pač slabo odločili in bili na strani okupatorja..To so dejstva, ne glede na to, da so se borili predvsem za oblast nasproti velikemu zlu - Partiji..A ne pozabit, s to potezo so bili izdijalci!!! Svinjarija so tudi vsi povojni poboji!!! Ampak, dajmo že nehat enkrat.. Bilo je, kar je bilo, gremo naprej pismo..Vojne je konec!!! Bi zaklel najraje, kako se eni oklepate zgodovine!!!!!
Ne bi pisal zgodovine na novo- torej sprejmeš laž in zavajanje za resnico
stupid-1.gif


PS- človek ubije nekaj sto ljudi in jih zakoplje na neznanem kraju. Za nagrado prejme razne ugodnosti (posebno zdravljenje, izjemna pokojnina, premoženje umorjenih...) ti pa bi sorodnike in dediče miril s tem, da naj pustijo, kar je bilo, naj ukradeno ostane morilcu... Kaj pa, če bi ti bil med sorodniki. Bi mislil enako, medtem ko morilec tvojih prednikov hodi svoboden naokoli in dejansko živi v tvoji hiši?
stupid-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Zdaj upaš srati po partiji, ko si star in ni več nevarnosti, da ti bi kdo naložil po grbi par vzgojnih. Kaj pa prej? Enako si se udinjal kot stardec in ostali smrdljivci..sam tiho bodi.
cool-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Zdaj upaš srati po partiji, ko si star in ni več nevarnosti, da ti bi kdo naložil po grbi par vzgojnih. Kaj pa prej? Enako si se udinjal kot stardec in ostali smrdljivci..sam tiho bodi.
cool-1.gif
Jaz si upam vsaj sedaj, ti pa boš p-i-č-k-a za veke vekomaj, saj se nikoli ne boš otresel strahu in začel razmišljati z lastno glavo.
bonk.gif
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Ne sprejemam laži in zavajanje za resnico..Nikjer nisem tega napisal, mi je pa iz tvojega posta oz obtožbe zdaj jasno, da si..kako naj napišem, da te ne užalim...drugačen..V normalnih razmerah bi pa napisal Fuk*njen, ampak zdaj ne bom..;) Zaključujem debato v tej neuravnovešeni temi..
uf-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Enik pravi:
Ne sprejemam laži in zavajanje za resnico..Nikjer nisem tega napisal, mi je pa iz tvojega posta oz obtožbe zdaj jasno, da si..kako naj napišem, da te ne užalim...drugačen..V normalnih razmerah bi pa napisal Fuk*njen, ampak zdaj ne bom..;) Zaključujem debato v tej neuravnovešeni temi..
uf-1.gif
Oprosti no. Si ali nisi zapisal:
Ampak..Dovolj je bilo, zgodovine ne bomo napisali na novo..
saj je vseeno, če sem Fuk*njen, mogoče se boš pa le zamislil
stupid-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif
Le od kod ti potem tako nedemokratično razmišljanje???

PS- nekateri postanejo fanatični verniki že s svetim krstom. Očitno so ti eden tisti, kateri je postal fanatičen komunajzer že z omembo cicibana.
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Recimo, da nisem fanatik kot ti s svojimi prispevki..če bi kdaj prebral svoje izdelke za sabo, seveda trezen, bi se moral zamisliti..
rolleyes-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:..Tko da ne vem, kdo je pezde..poznam veliko takih, ko jim je plesen prišla na lase jim je tudi v glavo..ko bi bili vsaj tiho.
bonk.gif
In zakaj fanatično obožuješ in skoraj po božje častiš plesnive glave: Kučana, Stanovnika, Zemljariča....
stupid-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Recimo, da nisem fanatik kot ti s svojimi prispevki..če bi kdaj prebral svoje izdelke za sabo, seveda trezen, bi se moral zamisliti..
rolleyes-1.gif
Lahko sem pod vplivom česar koli, a ko v google vpišem moj psevdonim, bom dobil zbrane vse moje misli. Za vsakim od teh stojim. Mogoče sem nekatere zapisal premalo direktno ali nepopolno ali... a sem zadovoljen, ker vem, da se demokratični ljudje približujemo svojim sanjam- postaviti komuniste na smetišče zgodovinske sramote, kjer je njihovo edino mesto.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Avtorju teme treba nekak objasnit, da je 2. svetovne vojne že zdavnaj konec in da lahko pride iz kleti ven. Pa naj enostavno pove, kaj bi sploh rad povedal. Razen prvih dveh stavkov, ki se ponavljata skoz.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Avtorju teme treba nekak objasnit, da je 2. svetovne vojne že zdavnaj konec in da lahko pride iz kleti ven. Pa naj enostavno pove, kaj bi sploh rad povedal. Razen prvih dveh stavkov, ki se ponavljata skoz.
Če ne dojameš poante teme se zamisli nad sabo namesto nad avtorjem teme
stupid-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Najprej se vprašaj, kako 'stilsko zaznamovana' je bila beseda krdelo v tistem času
grin1.gif


Nemški admiral dönitz je za akcije svojih podmornic uporabil izraz 'taktika krdela' (rudeltaktik)
cheer.gif


Pa glede na to, da je bil dönitz med prvo svetovno vojno tudi sam podmorničar, si upam trditi, da ta zelo visoki častnik nemške mornarice nikoli ne bi žalil svojih mož v u-bootih.
rolleyes-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Rossener jih je označil za belogardistična krdela, če smo natančni.
pa ne primerjat podmorničarjev z zapitimi kmečkimi butarami, ki so jih vodili "desci" v kiklah.
rolleyes-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Jap, Švabe so celo spoštovali napram našim, ki jih ni maral ne gospodar, ne zavezniki, ne lasten narod.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ti dam deloma prav; švaba nekako ni maral izdajalskih cuckov. Glej kako jih je imenoval:

hk1-beli.jpg
Kako to, da neoklerofašisti nočejo slišat na ime belogardisti, kot je imenoval nemški gospodar svoje pse? Nigel je zadnjič skakal v luft in zatrjeval, da belogardistov ni bilo..da faliranca Aleškota ne omenjam..
rolleyes-1.gif

Saj je napisal 'takoimenovanih', najbrže s strani banditov
grin1.gif