Kolo sezona 2021

corsol

Guru
11. mar 2010
2.671
825
113
Vreme se bo poslabšalo, tako da nekega hudega kolesarjenja letos za novepečene kolesarje itak ne bo prav veliko, verjetno se počasi tudi že zbira prednaročila za sezono 22 ,kjer ponavad dobiš kolo po želji+popust.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Vreme se bo poslabšalo, tako da nekega hudega kolesarjenja letos za novepečene kolesarje itak ne bo prav veliko, verjetno se počasi tudi že zbira prednaročila za sezono 22 ,kjer ponavad dobiš kolo po želji+popust.
ja predlagal mu bom ali vstopnega scotta pa naj ga prednaroči pa je vsaj nekako sigurn da bo nekaj dobil ali pa canyona. to ali pa naj počaka na spomlad in gre takrat kaj iskat. mogoče se izboljša čeprav napovedi niso ravno take...

zdajle zanimivost - iščem si za drugo kolo eno kaseto, 11-32 10 speed. ni pa da se je.beš tam nekje do 45€. še kaj več bi dal če bi kje našel, spomladi so bile pa po 30-35€
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
ja predlagal mu bom ali vstopnega scotta pa naj ga prednaroči pa je vsaj nekako sigurn da bo nekaj dobil ali pa canyona. to ali pa naj počaka na spomlad in gre takrat kaj iskat. mogoče se izboljša čeprav napovedi niso ravno take...

zdajle zanimivost - iščem si za drugo kolo eno kaseto, 11-32 10 speed. ni pa da se je.beš tam nekje do 45€. še kaj več bi dal če bi kje našel, spomladi so bile pa po 30-35€
Čez najmanj 6 tednov


Kaj pa SRAM, če je recimo kompatibilen z shimanom, potem bo tole kmalu


 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
karkoli disk + 11 speed je takoj vsaj 1.5k€
Dons sem bil v A2U v Lj, sem mulcu kupoval čelado. Majo taosnovnega Willierja xl s Tiagro klasik glih za jurja na zalogi. Všečno sestavljeno kolo, sem ga mulcu vzel poleti, je pa klasika Tiagra.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
ja predlagal mu bom ali vstopnega scotta pa naj ga prednaroči pa je vsaj nekako sigurn da bo nekaj dobil ali pa canyona. to ali pa naj počaka na spomlad in gre takrat kaj iskat. mogoče se izboljša čeprav napovedi niso ravno take...

zdajle zanimivost - iščem si za drugo kolo eno kaseto, 11-32 10 speed. ni pa da se je.beš tam nekje do 45€. še kaj več bi dal če bi kje našel, spomladi so bile pa po 30-35€
Mulc je na treningu poletu čez balanco in kr dobr podrajsu obe ročki. Sem hotu rezervne naročit, tko da bo doma na zalogi, če odleti, da ne bo brez. Ni zaloge nikjer. Letos je res kriza s tem.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Čez najmanj 6 tednov


Kaj pa SRAM, če je recimo kompatibilen z shimanom, potem bo tole kmalu


ja 50€+poštnina, na voljo čez dober teden...
bom vidu nekaj zadev mam za naročit pa mogoče. je pa na srečo za drugo kolo tko da prav mudi se mi ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
hvala, upam da tu pa res imajo :) sem naročil že včeraj pri enih pa so mi sporočili da jim zaloga narobe kaže. po tistem pa sem očitno spregledal veb company ker ponavadi tudi tam pogledam.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
To sam pomen, da je Cvjetičanin bluzil par let nazaj, ko je napovedal konec rim breakov v nekaj sezonah.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Evo končno nama je uspel projekt kolesarjenje po Istri. En dan od Novigrada do Crvenega vrha in nazaj, drug dan pa v kontra do Vrsarja in nazaj. Vse skup 125 km. Kdo prehiteva na špegu ne rabim komentirat, itak da Slovenci.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Jumbo Visma ima na svoji strani akcijo - 30%, če je komu kaj všeč. :zmaga:
ma kolk sem enkrat neki gledal me je poštnina "ubila" in sem samo zapru.
naj loro naštimajo da prepošilja po slo za normalno ceno, fanov je dost.

no nisem se kaj preveč sekiral ker praviloma takih dresov ne kupujem ali nosim. imam enega takega, tistega od reprezentance ki ga rad nosim ko sem po hrvatiji :)
 
  • Haha
Reactions: ales85

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Evo končno nama je uspel projekt kolesarjenje po Istri. En dan od Novigrada do Crvenega vrha in nazaj, drug dan pa v kontra do Vrsarja in nazaj. Vse skup 125 km. Kdo prehiteva na špegu ne rabim komentirat, itak da Slovenci.
mene so hrvati že pred leti presenetl kako so veliko bolj kulturni in obzirni do kolesarjev kot pa slovenci. in to "mi", kolesarska sila trenutno ampak mentalnega napredka pa ni. zato tudi nimam težav med glavno sezono po istri. sicer gledam da nisem preveč ob morju ker je tam več prometa. itak je pa notranjost čudovita tako da sem še raje tam.

pred leti se prav spominjam ko sem vozil po evropi in ko sem domov prišel nekaj časa sploh nisem hotel na kolo ravno zaradi naših voznikov, prav strah me je bilo. no čez čas sem se spet navadil in mi je zdaj spet normalno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
No naslednjič jo ubereva v notranjost. Izhodišče bo pa Vrsar ali pa Savudrija. Vsi ostali kampi so do pomladi zaprti.