Kolesarstvo 24

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.385
63
Vlasov je na Dofineji pokazal, da je super pomočnik Primožu. V hribih bo še kako manjkal.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.068
3.819
113
Jaz osebno mislim da ne bo je pa dobro delat ves ta haype da je dirka zanimiva, vse je to šov,....
Dirka je zanimiva zaradi pogačarjevega načina dirkanja, ne zaradi glume/drame vingegarda, tudi če ta dela vse po učbeniku. Vsi štirje bi se lahko svaljkali po grupi, zmagal pa na koncu tisti, ki je manjkrat dvignil rit, le kdo bi gledal tak dolgčas. So bili že kolesarji, ki so na tak način dobivali tour, pa se jih danes nihče ne spomni več. Ko italjanski fucbal. Zeh.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.068
3.819
113
En sam razlog me zanima zakaj bi se človek mučil s prebiranjem driske, ki jo vsakodnevno izkozla grupica snečerjev, ki so si enotni v tem da imajo skupnega sovražnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Dirka je zanimiva zaradi pogačarjevega načina dirkanja, ne zaradi glume/drame vingegarda, tudi če ta dela vse po učbeniku. Vsi štirje bi se lahko svaljkali po grupi, zmagal pa na koncu tisti, ki je manjkrat dvignil rit, le kdo bi gledal tak dolgčas. So bili že kolesarji, ki so na tak način dobivali tour, pa se jih danes nihče ne spomni več. Ko italjanski fucbal. Zeh.
Hočeš rečt, da pred pogi-ero, dirke niso bile zanimive? malo pretiravaš...
Se pa strinjam, da je pogi vse skupaj spremnil..in remco mu pri tem dobro pomaga. Res pa je, da se taktika dnevnih/tedenskih in tritedenskih dirk močno razlikuje. In dvakrat se je že uštel.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.068
3.819
113
Ne, niti slučajno nisem tega trdil, niti napisal. Biciklizem se ni začel in se tudi ne bo končal s pogačarjem.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Vsi štirje bi se lahko svaljkali po grupi, zmagal pa na koncu tisti, ki je manjkrat dvignil rit, le kdo bi gledal tak dolgčas. So bili že kolesarji, ki so na tak način dobivali tour, pa se jih danes nihče ne spomni več.

hmm, na približno takšen način je tudi pogi dobil prvi TDF

Me pa res zanima, kako bo vozil v tretjem tednu. Trenutno res ne kaže nobene pomankljivosti. Fascinanto.
Upam pa da Yates pride do prave forme, ker njega bo še močno potreboval.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
874
1.905
93
Vingegard je pojasnil to, kar pravzaprav vemo vsi:
Jonas Vingegaard, zmagovalec zadnjih dveh izvedb Toura, je po mnenju mnogih preveč obrambno taktiko opravičeval že v nedeljo, še bolj podrobno pa jo je pojasnil na ponedeljkovi novinarski konferenci Visme ob prvem prostem dnevu. “Lahko bi vozil z njima še 70 kilometrov, nato pa bi ob njunem pospeševanju izgubil stik in zaostal. Tako bi lahko bilo konec mojega Toura. Zato ni šlo za pomanjkanje jajc, kot se je izrazil Remco, ampak za pametno dirkanje,” je prepričan 28-letnik.
Vir: Sportklub
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.430
854
113
Vingegard je pojasnil to, kar pravzaprav vemo vsi:
Jonas Vingegaard, zmagovalec zadnjih dveh izvedb Toura, je po mnenju mnogih preveč obrambno taktiko opravičeval že v nedeljo, še bolj podrobno pa jo je pojasnil na ponedeljkovi novinarski konferenci Visme ob prvem prostem dnevu. “Lahko bi vozil z njima še 70 kilometrov, nato pa bi ob njunem pospeševanju izgubil stik in zaostal. Tako bi lahko bilo konec mojega Toura. Zato ni šlo za pomanjkanje jajc, kot se je izrazil Remco, ampak za pametno dirkanje,” je prepričan 28-letnik.
Vir: Sportklub
Saj je bilo jasno da sta Pogi in Remco hotela zvabit Vinkota na Čistino....
Zdaj a temu rečeš pomanjkanje jajc ali taktičen pristop je na koncu čisto vseeno...
 

dax

Majstr
22. maj 2012
874
1.905
93
Res je, je pa Vinko to takoj skapiral in se ni dal navlečt na limance.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.975
769
113
Tko je Pogacar pred dvemi leti izgubil TdF, ko je skakal za Rogličem, ki je naslednji dan odstopil. Vsi trije so bli pa v pobegu. V hrib ga je pa Vinge potem vzadi pustu. Pogi se je pa prekuru.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Dirka je zanimiva zaradi pogačarjevega načina dirkanja, ne zaradi glume/drame vingegarda, tudi če ta dela vse po učbeniku. Vsi štirje bi se lahko svaljkali po grupi, zmagal pa na koncu tisti, ki je manjkrat dvignil rit, le kdo bi gledal tak dolgčas. So bili že kolesarji, ki so na tak način dobivali tour, pa se jih danes nihče ne spomni več. Ko italjanski fucbal. Zeh.
Jaz mislim da delajo hajp vsi okoli Toura, ker če je bila Vinkotova poškodba resna kot se je pisalo se to na taki dirki mora poznati. Vsi so se bali da bo to že kar 2 in 4 etapa pa 10 min in tako naprej. Zdej so vsi super veseli, da temu ni tako in dvomijo v Pogačarja.
Sam nisem strokovnjak samo tako s kavča opazujem ves pomp in mislim da je le to pomp. Ta drugi teden bo že dal nekaj odgovorov.
Kaj če UAE pošlje v beg Almeido? Bo Vinko sledil?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.068
3.819
113
Jaz sem za pogačar style. Torej rasfuk v vsaki etapi, da majica zamenja še tri lastnike in na koncu slovenec konča v njej. Katerikoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava in krko

jello

Guru
22. sep 2008
10.068
3.819
113
Lahko napišem kaj si želim, nikoli pa ničesar ne napovedujem. To prepuščam kavč poznavalcem in selektorjem.