Kolesarstvo 23

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.614
8.941
113
Tud če si mislu I je to neki novga....polpismen? Drugač pa, ti že veš, kot za propad Rublja. Upam da boš vsaj priznal, če si pihnu mim. Ker maš tko 1 od 4 možnosti, da maš prav. Pa to pravjo ljudje, ki dejansko so del pro toura.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.917
113
Tud če si mislu I je to neki novga....polpismen? Drugač pa, ti že veš, kot za propad Rublja. Upam da boš vsaj priznal, če si pihnu mim. Ker maš tko 1 od 4 možnosti, da maš prav. Pa to pravjo ljudje, ki dejansko so del pro toura.
Ok če se zatipkaš, še vedno pa nisem napisal L, ps je ruble ok? Se ti zdi da je ok?
Govorimo o valuti, ki je nit Kitajci nočejo več kot plačilno sredstvo.. Mogoče veš zakaj so se z Indijo usekali...
ker je ruble kul al kaj?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.614
8.941
113
Še zmer nima noben niti približno pojma kam gre. Vsi ugibajo, ti napišeš...se ve. Ti si najjači.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.917
113
Seveda. Sicer pa, ko bi vsaj napisu...Sem ziher da gre v Ineos... ne, ti napišeš ve se....najjači. Je pa moj mnenje, da mi Ineos ni všeč....prej Movistar.
Pa ti misliš, da sem se to sam spomnil....
kva je teb všeč je nepomembno, dejstvo pa je, da movistar ima budged okol 15M ali pa malo več....

Ne morjo potem rogliču dat ponudbo 6M letno, to je skor pol budžeta. Tko iz čiste logike, ker že omenjaš to moštvo.
+ odškodnino Jumbo, saj je Rogla če se ne motim imel 2 letno pogodbo še z njimi, nism ziher glede tega.

Ko bo uradno mi napiš, da grem loto napisat...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.614
8.941
113
Lej zate mi visi do...mater niti napisat ne morem.
Še zmer je to reda...verjetno je, ti napišeš ve se.....najjači pač. Ko rata care šanka, ko ne rata, mrk s teme za nekaj časa....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.658
3.917
113
Lej zate mi visi do...mater niti napisat ne morem.
Še zmer je to reda...verjetno je, ti napišeš ve se.....najjači pač. Ko rata care šanka, ko ne rata, mrk s teme za nekaj časa....
A je treba bit mar zame... Fak Kalbo zbudi se, ne jemli osebno. Si pa obseden s'tem šankom. Pa lih mene si najdu, k praktično alkohola ne pijem, v lokalih sem pa precej redko. Ps še enkrat nism se jaz spomnil tega, to ti govoriš ne jaz.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.614
8.941
113
A je treba bit mar zame... Fak Kalbo zbudi se, ne jemli osebno. Si pa obseden s'tem šankom. Pa lih mene si najdu, k praktično alkohola ne pijem, v lokalih sem pa precej redko. Ps še enkrat nism se jaz spomnil tega, to ti govoriš ne jaz.
Cel svet ugiba in špekulira, ti care pa napišeš...ve se. Car šanka pač, pa četud je to alter.

Vsa ta prah je pa za Primoža samo dobra stvar. Prejle sem prebral da lohk sam UAE al pa Bahrain tolk plačata....in kaj zdej? Tko da se niti od daleč še ne ve, lohk se sam ugiba.