Kolesarstvo 23

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Še teli ne upajo napisat...se ve... ampak previdno napišejo, če ne bo sprememb.... Tko da optiplex glede na zadnje novice in špekulacije, so se tvoje možnosti za uspeh postati kralj peskovnika povečale iz 25/75 na 50/50. Pa še to je lohk čist mim, al pa ne. Špekulirat na podlagi tega, kdo ima proračun in kdo ne je mal bosa, ker lahko v vsakem trenutku en sponzor odveže mošnjiček. Če bo to kar spodnji pišejo res, naj bi bil to Red Bull, saj je projekt pripeljati Roglo v rumeno v Parizu fejst mamljiva stvar. Sicer bomo pa bili videli v soboto.

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
Could Wout van Aert join Primož Roglič at Bora-Hansgrohe?
Primož Roglič and Wout van Aert's coach Marc Lamberts is set to make the switch to the German team.
The 61-year-old, who has worked with Van Aert since the Belgian star was a teenager, is set to switch squads this off-season to take up a new role at Bora-Hansgrohe, according to a report in Het Laatste Nieuws. Wout van Aert is already sponsored by Red Bull so the move could make sense.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Bi bil super orožje in pomočnik Primožu. Seveda pa bi bil dvorezen meč.... tudi on bi šel na zeleno in etapne zmage...
Če menja tudi Wout, bi bilo več plusov kot minusov....

Je kdo kaj govoril s Primožem kam gre? Men se ne oglaša več na telefon :)

ON: Lombardia.... Favoriti so znani.... na koga stavite /napoved?

Moja napoved(dvojna): Eden od bratov Yates se bo odpeljal, skupina favoritov se bo kregala kdo bo povlekel za njim...
Seveda pa navijam za naša dva :)
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Torej Rogla je odločen.... Če poroča GCN potem je to kar blizu 100%.....
Sedaj čakamo samo na odločitev združitve ekip in odhoda Remca...

Sam mislim, da bi dobil močnejšo podporo pri Ineosu, vendar bo Bora tudi OK.

Bi pa bil nor Tour: Jumba z Vingejem, UAE z Pogijem, Ineos z Remcom in Bora s Primožem
To pa bi bil clash kot ga ni bilo že nekaj let....
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
bora ima odlične kolesarje...upam da tudi hkrati pomočnike..
buchman, haller, higuita, konrad, politt, schachman, vlasov,....pa sigurno še kdo pride

 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Včeraj malo obujal spomine na Milano San Remo 2022, na Mohoriča in sem se spomnil na dve zanimivosti, ki jih ne najdem na spletu....
1. Da je pred začetkom dirke Mohorič rekel Pogačarju: Če pridem z vami čez grič, mi ne slediti, ker bom šel na glavo dol in bo prenevarno :)
2. Da je Moho po ravnini v peletonu pel melodijo iz James Bonda in dvigal in spuščal zic :)
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
In zdaj se lahko veselimo toura.... brez taktiziranja med vinegardom in rogličem, pogi...
Če bodo vsi zdravi, v top formi bo to vrhunska poslastica...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
jaz sem tudi mimo udaril..... Mislil sem Ineos, ampak da ga bo finančno lahko podprl Bahrain..

Jutri se bodo ponovno udaril Pogi, Remco in Rogla :)