Kolesarstvo '22

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
pravljičar :) raje svojo debelo cuvaj, da ti je postar z električnim ne nabriše
Zdej lohk UA dres kupiš, je šla cena mal dol, ampak se mi zdi, da je baba pečena na Jumbo Visma... Tko da, če jih ne moreš premagati, se jim pridruži. Dresi se itak po velikosti prodajajo, ne po IQ, da ga ne bi mogel dobiti.
P.S. samo še to? Je bil ta s Jumbo Visma dresom mogoče še črna kita? Ker pol nič ne kupuj...
 
  • Haha
Reactions: ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zdej lohk UA dres kupiš, je šla cena mal dol, ampak se mi zdi, da je baba pečena na Jumbo Visma... Tko da, če jih ne moreš premagati, se jim pridruži. Dresi se itak po velikosti prodajajo, ne po IQ, da ga ne bi mogel dobiti.
P.S. samo še to? Je bil ta s Jumbo Visma dresom mogoče še črna kita? Ker pol nič ne kupuj...
V življenju še nisem kupil dresa za ovco.

Trije hepani, zagoreli, evropejci so bili, rdečekožci.

Eni ste se res zaplezali, ne dojemate več pojma rekreacije...

No, na budalah se da lepo služit...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
V življenju še nisem kupil dresa za ovco.

Trije hepani, zagoreli, evropejci so bili, rdečekožci.

Eni ste se res zaplezali, ne dojemate več pojma rekreacije...

No, na budalah se da lepo služit...
Trije Jumbo Visma servisirajo tvojo babo? Kle je konc, sprijazn se... Ce bo dnar pr bajt, ti bo prala pa kuhala še...
Sex pa tko, če je bil Jumbo, bo pr teb približno tko, k če bi hrenovko po hodniku vrgu...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Madona rad bi spoznal majstra, ki vodo in pir pije pa laufa maraton 2h 42min.

Ja, pepe revezi so teli vrhunski sportniki. Z armstrongom na celu imajo vsi po vrsti najhujso obliko astme pa vsaj enega raka prebolevajo ali pa so ga ze.
Jaz poznam 2 ki sta to naredila. Dandanes ne več, leta pač.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Madona rad bi spoznal majstra, ki vodo in pir pije pa laufa maraton 2h 42min.

Ja, pepe revezi so teli vrhunski sportniki. Z armstrongom na celu imajo vsi po vrsti najhujso obliko astme pa vsaj enega raka prebolevajo ali pa so ga ze.
Ja ne vem, nazadnje sem ga lansko jesen, na makarone, umak od rajčice in pir. Nisem sicer najbolj navdušen nad spoznavanjem alterjevcev, ampak ok, lahko greva tut na pir. Še z nekaj tekači na makarone, ki jim nese tudi pod 2:40.