Kolesarstvo '22

mr_

Guru
20. sep 2007
8.929
2.413
113
Ali pa na treningu ali LBL, itd.
Vsekakor so časi Armstronga, Wiginsa, Frooma in ostalih, ki so se strogo osredotočili le na Tour mimo. Mogoče bo šla kaj tudi vi smeri dvojčkov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ali pa na treningu ali LBL, itd.
Vsekakor so časi Armstronga, Wiginsa, Frooma in ostalih, ki so se strogo osredotočili le na Tour mimo. Mogoče bo šla kaj tudi vi smeri dvojčkov.
Ne niso. In dokler je tdf tako velik tudi nikoli resno ne bodo razen z izjemami ki potrjujejo pravilo.
Lahko das induriana kot primerjavo a je vec al manj le izjema ki potrjuje pravilo.
Tako kot pogacar 2x sedaj ni sel na giro pa ima "cudezne" sposobnosti regeneracije ravno tako tudi naslednji res top3 favorit tega ne bo pocel.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
JV bo imela dva kapetana, pa enega ki bo šel po zeleno majico. Tako kot letos. Večina je tak pristop spljuvala, strokovnjaki pač. Kako se je končalo, smo videli. Je pa res, da ena smola hitro spremeni vse.
Čeprav se jim je vse izteklo odlično, sem vseeno mnenja, da če greš na rumeno, greš samo na rumeno. Lahko bi ostali brez vsega na koncu.

Zame letos je bil zmagovalec Wout... Kaj je vse počel cel tour, je čisto noro... Ni važen teren, vrtel je ko stroj....
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Očitno je “samo rumena” preteklost. Je pa res, da za tako akcijo (rumeno - zeleno) potrebuješ svinjsko močno ekipo. In to ekipo, kjer so si kolesarji pripraveljeni pomagati.
Sicer je na letošnjem Touru TJV tudi imela nekaj sreče zaradi corone v UAE in tudi ker internega boja za rumeno ni bilo (žal), vendar dvomim, da bi se kaj drugače razpletlo - no malo bolj na knap bi šlo. A to bi nam gledalcem samo popestrilo gledanje.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.929
2.413
113
Kolk je zelena dejansko pomembna? Napram rumeni, ki bi jo TJV lahko luznila, je nepomembna.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Kolk je zelena dejansko pomembna? Napram rumeni, ki bi jo TJV lahko luznila, je nepomembna.
No saj vidis da razumes.
Dajva takole:
Kolk je giro dejansko pomemben napram touru?
In kolk se je debatiralo in dvomilo (in se se vedno) da je pametno it na 2 majci...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.929
2.413
113
No saj vidis da razumes.
Dajva takole:
Kolk je giro dejansko pomemben napram touru?
In kolk se je debatiralo in dvomilo (in se se vedno) da je pametno it na 2 majci...
Zame je več vreden Giro, kot pa zelena.
Majice pa so dobili ker Pogačar, ker UAE itd.
Jaz pač menim, da njihov pristopni ok. Jebat ga, se lahko vsaj o čem menimo.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Zame je več vreden Giro, kot pa zelena.
Majice pa so dobili ker Pogačar, ker UAE itd.
Jaz pač menim, da njihov pristopni ok. Jebat ga, se lahko vsaj o čem menimo.
Pa Armstronga ni blo, pa Induraina, pa Bernala, pa Wiggins je bil na motorju, ne na kolesu... Pa Roglic z zlomljenim hrbtom
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
949
113
Naj se pozdravi do konca... :zmaga: Če se pa je, pa bomo z veseljem navijali... :zmaga:
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
949
113
Dve kolesarski vprašanji:
1. Krvavec - ali je speljan asfalt od rampe na parkirišču na Jezercih do zgornje postaje gondole?
2. Ali je na Kumu še vedno 2km makedama pod vrhom?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
1. Nazadnje ko sem bil pri rampi je bil se makadam. Naprej nisem sel. Je bilo to ene 2-3 tedne nazaj
 
Nazadnje urejeno: