Kolesarstvo '22

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Škoda, da je Pogija odrezalo. Malo se je verjetno utrudil ob napadih, ampak je vseeno še spodaj izgledal zelo sproščen in močan. Ampak to je takšen šport, kjer se takšni zidovi dogajajo vsak dan. Enim sicer manjkrat, ampak nobeden ni imun.
Edino, če se ga kaj koronskega loteva?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
je za razumet ja, sploh ker to bil danes breg,kjer je prvo zmago na touru dosegel

se mi pa zdi,da Roglič ne bo toura nikoli osvojil, da je ta vlak zamudil

kronometer? kako kaj vozi danec? ga lahko pogačar stre?
Z lahkoto ga strese, konec koncev je to prva proti drugi ligi. 8s mu je dal na prvem kronometru. Res pa je tudi da sta dva, en z druge in en s tretje lige dala 2s oziroma 7s Tadeju.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Slab dan za slovenske kolesarje. Pa ravno pred številčnimi slovenskimi navijači. Sicer pa dobrodošla prizemljitev za Pogija.
Če je imel zgolj slab dan, še vedno lahko tole dobi, ravno na tak način, kot je danes izgubil.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Leta 2020 je v 20. etapi dal 2 minuti Primožu, pa tega ni nihče pričakoval. Potem so tu tehnične težave, za njih je ekipa Jumbo magnet, en faktor bo tudi covid oziroma je že... dolga je še do konca, držimo pesti, da se Tadej pobere.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.822
638
113
Ko sem malo oko metal na tekmo v službi sem si rekel pusti Rogliča naj gre naprej. Pa potem, ko je pomagača dobu bi šel na temp.
Roglo bi lahko pustil minuto dve naprej pa se ne bi trošil. Pač lažje govoriti kot narediti ampak tako je moje neprofesionalno mnenje. Tko so ga pa utrudili. Pa s takim pomočnikom kot ga ima sedaj Vingegaard bo Pogačar težko skakal, ko ga bo vedno lahko pokrival in vlekel Danca s seboj. To je moj recap današnje etape. Zgubljeno še ni bo pa težko sploh k ma Pogačar probleme z ekipo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
955
113
Pogi je bil meni zelo miren po današnji etapi. Jaz ga nikakor ne bi odpisal. Že tako je hotel oddati rumeno majico. Morda jo je malce preveč, a me ne skrbi.

Je pa sedaj jasno, da je Rogla pomočnik, hudo dober pomočnik. Upam, da zdrži. In kot ste napisali zgoraj, bo sedaj lažje za Pogija navijat. Rogli bomo pa ploskal, ker bo pripravljal teren za svojega.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.950
2.414
113
Danes velika verjetnost za legendarno etapo. Pogačar se odpelje in zapre Tour.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.165
113
jumbo ima vrhunsko ekipo, 6 jih je pokalo po pogačarju, in to je bila edina šansa, ki se je obnesla.. Danec je bil stroj. Zdaj pa reset in bo pogačar moral znova... kolikor bo pač lahko. Verjetno se bo danes kar pokazalo kje je. In kakšne so šanse za naprej.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Mogoče danes niti ne bo nič posebnega. Jumboti bodo ležerni, Ineos ni hudo proaktiven (čeprav so kar močni), Pogi pa ... on mene spominja na Dončiča. Eden športnikov, ki imajo nek poseben instinkt in če se bo dobro počutil, bo igrivo potegnil tudi na nepričakovanih delih, prav možno pa je, da ne bo poskušal ničesar, da se malo regenerira, če ga je mogoče včeraj zjebalo. Če malo razmišljam za nazaj - ko ga je včeraj kamera na motorju kazala sproščenega pred koncem, je nekaj gestikuliral. Delovalo je sproščeno, ampak nekako je kazal, da je lačen. Vsaj meni je tisto tako delovalo. Češ, še tole spičimo, potem pa se nafutrat.
Mogoče mu je že manjkalo sladkorja, ko se je začelo, pa je usekalo po njem.
Sigurno pa bo zanj zelo težko. Za vsak njegov pobeg bo sigurno kakšen Jumbovec pri močeh, da pokrije.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Igrivo potegnil na nepričakovanih delih in regeneriral, oboje takoj po tem ko bo gestikuliral, da je lačen in pojedel čokoladico.

Ne vem, a gledamo isto dirko?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in sajkek
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Pogi je bil meni zelo miren po današnji etapi. Jaz ga nikakor ne bi odpisal. Že tako je hotel oddati rumeno majico. Morda jo je malce preveč, a me ne skrbi.

Je pa sedaj jasno, da je Rogla pomočnik, hudo dober pomočnik. Upam, da zdrži. In kot ste napisali zgoraj, bo sedaj lažje za Pogija navijat. Rogli bomo pa ploskal, ker bo pripravljal teren za svojega.
Rogliča si bomo zgleda zapomnili po tem, da ni bil sposoben zmagati toura...
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
jello je pač hotel povedat, da to ne gre tako kot si nekateri predstavljate. Da bo Pogi malo poskakoval, ali pa se vmes kar malo regeneriral.
Si je kdo pogledal današnji profil etape, dolžino vzponov, itd... Tu ne bo časa za neka poskakovanja in regeneracijo oz. šparanje energije....če bo Pogi hotel biti zraven, bo pač moral fejst pritiskat. In glede na to, da je to že 12. etapa in so noge pri enih manj pri drugih malo bolj kisle, bo kr trpljenje.

Profil
tour-de-france-2022-stage-12-profile-449d483b42.jpg


Klanci
tour-de-france-2022-stage-12-climb-c58547f8d3.jpg
tour-de-france-2022-stage-12-climb-n2-05fbb388fd.jpg
tour-de-france-2022-stage-12-climb-n3-970892604d.jpg
 
  • Wow
Reactions: novaa

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Pogiju bi sedl, da izgubi rumeno za ene 20-30s... Tako bi njegova ekipa lahko malo počila in pustila drugim umazano delo. Tako se je pa malo prevec nabralo za mirno nadaljevanje