Kolesarstvo '22

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Jaz samo upam, da Tadeja ne bodo čez čas vlačili po medijih, tako kot Lancea. Ker to kar dela je fenomenalno ampak na ekipo pa ne dam kaj dosti, ker vemo kako so Italijani delali. Za Primoža pa bi rekel, ja OK res ni bil od malega kolesar in mu manjka kakšno znanje ampak morate priznati da poleg nesreč kjer ni vseskozi kriv, nima 100 odstotkov podpore s strani ekipe.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Res nor prvi del toura....pa hvala bogu, da je bilo včeraj vse tako tesno. Ampak imam občutek, da bo letos še pestro.

Me prav zanima kako se bo pogi obnašal, ko ne bo šlo vse po maslu....v tem je pa z roglo zelo različen.

Je pa rogla včeraj pokazal....da je še kako močan (s poškodbo)...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Peanut butter and prosciutto je imel za zajtrk Tadej. Kako gre to skupaj? Pa kave ni spil pred štartom. Povedal za Eurosport.
To s kavo, kofeinom, vsekakor zanimivo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
še jutr se mal več pogleda potem pa se je kot kaže moj urnik sprostil za naslednja 2 tedna in bom gledal le še podaljšane highlightse ;)


glede včeraj in zmede jumba pa ne vem, mam filing da je ogromno panike povzročil vinograd ko mu je le ketnca dol padla. kdor je dobil potem njegovo kolo je ketnco poštimal po parih sekundah ampak panika v ekipi je že bila narjena. tisto da potem rogliča niso vidl pa čist vrjamem, že tko je blo vse skp hektično in v trenutku so se mogl odločt al met vsaj enga za gc alpa tvegat in imet nobenga, sj se niti ni vedl kakšne poškodbe ima roglič.
dobro napisano zgoraj, ne samo da ni imel sreče potem je imel še smolo.
"Ko se mi je zataknila veriga, bi se moral samo ustaviti in jo popraviti, to bi bilo precej hitreje od tega, da sem štiri- ali petkrat zamenjal kolo. Če se zdaj ozrem nazaj, je bilo vse res precej smešno, še posebej za tiste, ki so to spremljali po televiziji. Naredil sem napako," se zaveda Danec, ki pa je s pomočjo moštvenih kolegov dokaj dobro izničil zaostanek in na koncu za vodilnim Pogačarjem zaostal samo 15 sekund.

in ker je povzročil tako paniko je roglič ostal (skoraj) sam, tudi njega bi pošlepal na veliko manjši zaostanek in tisto ramo prej uredili če bi ekipa ostala zbrana.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Upam, da Pogačarja ne bo uničil Covid. Zaenkrat kaže slabo glede na to, da se kar širi znotraj ekipe.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
berem komentarje drugod, bolani Rogličevi navijači tolčejo po našem

govorijo o neki pravljici, da se tadej šlepal 2020...

lol

če pa je onega spral na kronometru, kjer ni šlepanja

bolano ovce navijaške Rogličeve, v čem je fora?

tadej ima že dva tura...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Da sem vam sploh se da... Decko provocira z isto foro nonstop pri vsakem sportu. Ce kdo ni prvi, je itak za en jebeštrga, ce pa zmaga pa tudi, ostali pa se tok bolj. In to ne more biti iz nobenega drugega vzgiba, kot provokacije in vedno pali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in ishtar007