Klobasanje o tem in onem s področja avtomobilizma in avto industrije

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.786
-1.126
113
145 km SZ od Opatije
"Zadnji dan, ko bodo veljale stare cene, je 11. september."
Pi**a, en dan prepozno videl ... :evil:

In vidim, da so tole uvedli 9/11?
23 let kasneje ...

Lahko bi uvedli tudi 14. oz. 15. aprila, ... takrat se je potopil Titanic. Bi bilo bolj v skladu z njihovo prihodnostjo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in Gonzo

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
608
12
18
VW je seveda za marsikaj sam kriv. Da pa obstaja veliko nagajanja EU z one strani atlantika pa nikar ne dvomi. Kadarkoli se pojavi priložnost, ameri podstavijo nogo EU. Spomni se bonitetnih ocen v krizi 2008--->, spomni se odškodninskih tožb zaradi izpuhov (seveda je kriv VW) medtem, ko ameri vozijo 5.0 bencinarje s porabo 18+l/100km itd... Spomni se zadev v zvezi z BASF...
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
608
12
18
Meni se zdi hecno, ko veliko ljudi dojema kitajske e-avtomobile kot tehnološko superiorne. Čez nekaj let sledi streznitev.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.456
986
113
VW je seveda za marsikaj sam kriv. Da pa obstaja veliko nagajanja EU z one strani atlantika pa nikar ne dvomi. Kadarkoli se pojavi priložnost, ameri podstavijo nogo EU. Spomni se bonitetnih ocen v krizi 2008--->, spomni se odškodninskih tožb zaradi izpuhov (seveda je kriv VW) medtem, ko ameri vozijo 5.0 bencinarje s porabo 18+l/100km itd... Spomni se zadev v zvezi z BASF...

Se strinjam in drzi. Spomni se 'Fuck EU' s strani Nulandove. Ne rabis vec nic, vse jasno. Nasi politiki navadni pajaci, mi pa ovce za USA. Sam pustmo politko, bruha se mi od tega sranja.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.139
6.364
113
pri taščici
Meni se zdi hecno, ko veliko ljudi dojema kitajske e-avtomobile kot tehnološko superiorne. Čez nekaj let sledi streznitev.
Bova cez pet let šla brat tole objavo.
Kot bi 2010(2005?)v casu samsunga nokie sony ericsona,motorole...rekel da kitajci ne znajo niti telefona na kabel narediti, kaj sele pametnega mobitela.
Danes pa prevladujejo in od zgoraj nastetih samo se Samsung plava v razburkanem kitajskem morju.