Keto dieta/prehrana

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Vsi ja, samo cockta easy pa je čisto kul. sicer sukraloza ni najbolj idealna, ampak od vseh "umetnih" sladkorjev je še najmanj škodljiva.
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
873
19
18
Ljubljana
tole je vredi
wink-1.gif


https://www.fever-tree.com/naturally-light-tonic-water
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Meni je všeč okus, verjetno tako, kot tistim, ki jedo "navadn" sladkor, ali zakaj misliš da ga?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
če hočeš enostavno živet, je treba ostat na preverjenih znamkah. Marsikaj je boljše, ampak pojdi to naročit v bife pri Francki. Me še zdaj marsikje pogledajo kot tele, ko naročim cocacolo zero, celo v Ljubljani ...
sicer je pa cocacola idealna reč za urejanje prebave, ko te stisne nepremagljiva driska, ter za preganjanje mačka, cocta ne seže niti do kolen, pa še kofeina nima. Sicer pa dokler se s tem ne nalivaš vsak dan po liter in več, tista skromnost od apartsmana nima nekega vpliva. Je vsakodnevno veliko več sranja, ki ga hočešnočeš zaužijemo, in precej bolj škodljivo.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Dec..tele sugar free opcije so na koncu še večja svijarija.

Jaz gin tonic pijem po sistemu, da natočim zgolj pol Schwepsa, od predvidenega in ostalo vodo..ker mi je zadeva presladka, plus meni osebno je tako bolj pitno.
Probaj..boš imel še 'low sugar' zraven.
wink-1.gif

sej tko že pijem, problem pri meni je recimo ko je žur da gre flaša gina in potem zraveš še 1.5 l tonica
uf-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zato sem prešaltal na vino, je vseeno lažje, sploh špricarji. Pri suhih vinih moraš res spiti najmanj liter, da vpliva na ketozo (seveda če si čez dan "pridno" jedel).
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Od vodke še hitreje. Ampak včasih greš samo "na pir", takrat pa žganje odpade.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Vsi ja, samo cockta easy pa je čisto kul. sicer sukraloza ni najbolj idealna, ampak od vseh "umetnih" sladkorjev je še najmanj škodljiva.

Satan ne, zgleda so letos prenehali z izdelavo cockte easy, tako da sedaj več ne obstaja primerne "sugar free" pijače na trgu, pri nas. Vse "coca cole" imajo namreč kofein, cockta pa ga ni imela :(
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Po nekaj letih, je čas za optimizacijo, zadnje čase sem se preveč "razvadil" z razno zelenjavo, ipd, se je poznalo na prebavi :)

Torej: mesojeda (carnivore) dieta plus dnevni 16/8 post, čez vikend še dlje. Me zanima, če mi bo uspelo ostati v ketozi, kljub povišanem vnosu beljakovin, moram nabavit nekaj keto testerčkov. Ostajam na mlečnih, brez njih bi bilo težko, ampak niso kritični.

mTor se bo poskušal držati pod kontrolo ravno z IF, čeprav bi bilo optimalno nekajkrat letno nekajdnevni post, mogoče kdaj dodam še to :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Nja...

How does one do intermittent fasting as a carnivore? Eat 3-5lbs of meat at one sitting and don’t eat again until you’re hungry!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Dve kile pa pol mesa? Kam pa spraviš?

Drugače pa se strinjam, preveč zelenjave tudi mene občasno zašraufa