Kempi (apartma) med Trstom in Benetkami

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Je kdo že bil? Je morje res tako usrano? Ker ne morem iti na Hrvaško, iščem nekaj podobnega z lastnim prevozom. V poštev pride le Italija, pa še to maksimalno do Riminija. Gledal sem Portofelice in še nekaj drugih. Ima kdo izkušnje? 4 odrasli in dva otroka, tako da imam še manj izbire (odpade avtodom in premične hišice).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Bil sem v Lignanu, kjer je bilo morje res kalno, mivka pa se v globini kakega metra počasi spreminja v blato. Južnje sem bil v Riminiju, kjer so me motili valobrani pred celotno obalo in pomanjkanje nezamareljenih (spiaggia libera) plaž. Nad nobeno od teh dveh lokacij nisem bil pretirano navdušen.
Za kako idejo okrog kampov lahko pogledaš kar Gebetsroitherjevo stran, saj imajo na tem delu Italije svoje bivalne enote v precej kampih.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Na tejle cesti imaš kamp za kampom vseh sort in ni vrag, da ne boš našel primernega.

Saj to sem gledal, ene par jih je zanimivih. Moram misliti predvsem na mladiča, kar pomeni čimveč zabave, aquapark, zelenje itd.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ne morem ti priporočit nobenega, ker se tam nisem ustavljal, sem se pa večkrat vozil tu in mi je bilo že od daleč videno všeč.