Kateri sušilni stroj?

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Imam Vox pomivalni stroj...cena nizka , pomiva dobro...res da nima določenih bombončkov, ampak za to ceno + 5 let garancije :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
? Na povezavi so klasični sušilci za 100€ manj, kot Bosch sušilec s TČ? To ni za kupit.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
zivijo,
rabil bi malo pomoči pri nakupu oz usmeritvi v nakup..
po 11 letih je začel nagajat oz odpovedal Bosch WTW86560BY. bil je nonstop v pogonu -1-2x na dan, vikende tud po 5x na dan vsa leta bp...prezivel eno selitev..zdej pa mi ne posuši......

kaj bi bilo danes za kupit - ostanem na bosch-u pa gledam exelence serijo ki ima 5y garancije ali gledam tudi tu pohvajen aeg - do mieleta se pa ne bi stegoval :)
kaj predlagate - da bo vsaj enakovredno zgornjemu boschu

hvala v naprej
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
zivijo,
rabil bi malo pomoči pri nakupu oz usmeritvi v nakup..
po 11 letih je začel nagajat oz odpovedal Bosch WTW86560BY. bil je nonstop v pogonu -1-2x na dan, vikende tud po 5x na dan vsa leta bp...prezivel eno selitev..zdej pa mi ne posuši......

kaj bi bilo danes za kupit - ostanem na bosch-u pa gledam exelence serijo ki ima 5y garancije ali gledam tudi tu pohvajen aeg - do mieleta se pa ne bi stegoval :)
kaj predlagate - da bo vsaj enakovredno zgornjemu boschu

hvala v naprej
Bosch sušilni stroji so zelo dobri.Edino slabost imajo,da vrtijo samo v desno.Pr Aeg in Miele tega ni.Vrtita izmenično v obe smeri.Zakaj je Bosch in Siemens,to obračanje spremenil samo v desno,brez da bi tud v levo parkrat zasukal, mi ni jasno.Ker so rezultati sušenja in preprečevanje zapletanja perila v klobčič,veliko majnši.Ob vrtenju bobna v be smeri.Edino to je slabost pr Boschu in Siemens.Vse ostalo je ok...
Jz bi na tvojem mestu pogledal rajši za Aeg.In 5 let imajo garancije.Poznam kr neki folka,k so kupili Aeg sušilca.Da so zelo zadovoljni.Tud sam sem imel Aeg.Zamenjal sem ga samo z razlogom.Da imam oba stroja Miele.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Bosch sušilni stroji so zelo dobri.Edino slabost imajo,da vrtijo samo v desno.Pr Aeg in Miele tega ni.Vrtita izmenično v obe smeri.Zakaj je Bosch in Siemens,to obračanje spremenil samo v desno,brez da bi tud v levo parkrat zasukal, mi ni jasno.Ker so rezultati sušenja in preprečevanje zapletanja perila v klobčič,veliko majnši.Ob vrtenju bobna v be smeri.Edino to je slabost pr Boschu in Siemens.Vse ostalo je ok...
Jz bi na tvojem mestu pogledal rajši za Aeg.In 5 let imajo garancije.Poznam kr neki folka,k so kupili Aeg sušilca.Da so zelo zadovoljni.Tud sam sem imel Aeg.Zamenjal sem ga samo z razlogom.Da imam oba stroja Miele.
bolano.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
Bosch sušilni stroji so zelo dobri.Edino slabost imajo,da vrtijo samo v desno.Pr Aeg in Miele tega ni.Vrtita izmenično v obe smeri.Zakaj je Bosch in Siemens,to obračanje spremenil samo v desno,brez da bi tud v levo parkrat zasukal, mi ni jasno.Ker so rezultati sušenja in preprečevanje zapletanja perila v klobčič,veliko majnši.Ob vrtenju bobna v be smeri.Edino to je slabost pr Boschu in Siemens.Vse ostalo je ok...
Jz bi na tvojem mestu pogledal rajši za Aeg.In 5 let imajo garancije.Poznam kr neki folka,k so kupili Aeg sušilca.Da so zelo zadovoljni.Tud sam sem imel Aeg.Zamenjal sem ga samo z razlogom.Da imam oba stroja Miele.
MieleFan….
Iskreno meni je zapletel v vsem tem casu ravno ene trikrat ( se to ko je bila jogi rjuha pa kovter 2,2x2,6

gledal tud aeg kot ste ze pisal prej po temi - ampak za trenutno ceno sem ravno cca 100 eur pod ceno boscha. Glede na to da mi je dobro sluzil in da imam tudi vse ostalo od boscha….zato sprasujem….ce je kaj overal all boljsega - zdaj v temi omenjeni aeg za 550 kot je bil takrat bi bilo ok…sam ni po tej ceni trenutno….po drugi strani pa v 10+ letih se je verjetno vsaj nekaj spremenilo v aparatih pa iscem nasvet
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
MieleFan….
Iskreno meni je zapletel v vsem tem casu ravno ene trikrat ( se to ko je bila jogi rjuha pa kovter 2,2x2,6

gledal tud aeg kot ste ze pisal prej po temi - ampak za trenutno ceno sem ravno cca 100 eur pod ceno boscha. Glede na to da mi je dobro sluzil in da imam tudi vse ostalo od boscha….zato sprasujem….ce je kaj overal all boljsega - zdaj v temi omenjeni aeg za 550 kot je bil takrat bi bilo ok…sam ni po tej ceni trenutno….po drugi strani pa v 10+ letih se je verjetno vsaj nekaj spremenilo v aparatih pa iscem nasvet
Ja posteljnina je bila problem pr meni.Velke rjuhe in prevleke za kovter, se je skor pr vsakem sušenju zamotalo.Zato sem zamenjal Boscha in šel na Aeg,ki je vrtel v obe smeri.In imel je poseben program posteljnina.In res,nikoli nikoli se ni zamotalo.
No zdej imam Miele,ki vrti v obe smeri.Do zdej se še ni nikol zamotalo...
Vrjetno,je Bosch kaj nardil na tem glede zamotanja velikih kosov perila.Mogoče ima celo nova serija program posteljnina.Sploh višji rang Boscha.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
Nevem al sem falil ampak…ima kdo test zps ki je sicer iz 2020 susilnih strojev? Da se tam mal oko vrzem

tnx
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Pred par meseci sem kupil test, na koncu kupil model od elektroluxa, ki ga v testu (še) ni bilo. (Pre)velik poudarek v testih je na porabi.
Test na ZPS je tako poceni, da si ga pred nakupom lahko privoščiš. Ni mi čisto jasno, zakaj te teste kradete. Saj bi dal ta test na svetlo, če bi se mi ljubilo zapraviti par minut, da ga najdem.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB

Priponke

  • 1.jpg
    1.jpg
    457,4 KB · Ogledi: 173
  • 2.jpg
    2.jpg
    628,7 KB · Ogledi: 177
  • 3.jpg
    3.jpg
    668,7 KB · Ogledi: 176

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
Pred par meseci sem kupil test, na koncu kupil model od elektroluxa, ki ga v testu (še) ni bilo. (Pre)velik poudarek v testih je na porabi.
Test na ZPS je tako poceni, da si ga pred nakupom lahko privoščiš. Ni mi čisto jasno, zakaj te teste kradete. Saj bi dal ta test na svetlo, če bi se mi ljubilo zapraviti par minut, da ga najdem.

vem da test ni oh in sploh..je pa vseeno nek pokazatelj....
..da bi kradel za 5 eur mi ne pade na pamet, smo pa na forumu in si praviloma pomagamo...
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Palcek sicer ne vem a si že kupil a ne... mi imamo tega (po ZPS 3-ji ''najboljši'') in za enkrat dela res odlično; tko da vsekakor priporočam
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Pozdravljeni,

vsake toliko časa me prime (pride reklama na dom ) da bi si v družini omislili sušilni stroj. Rad bi vas povprašal o vaših izkušnjah. Sedaj imamo klasiko, pranje, obešanje v kleti, likanje…
tega je zadnje čase kar nekaj (7 mesečni dojenček).
zdej pa me zanima kakšno je življenje s sušilcem. sploh še obešate, sploh še likate? je katerega dela manj, kaj vam je všeč, kaj pogrešate?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Pri meni se ne lika nič odkar imam sušilca (10 let+) eden od boljših nakupov ever.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.357
1.350
113
Tudi jaz toplo priporočam sušilni stroj, čeprav poleti cunje še vedno obešam na štrik. Pozimi si pa ne znam več predstavljati sušenja cunj brez sušilca.

Likam pa tudi ne več, ampak to bolj iz lenobe. Življenje se kljub temu vrti dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Guinness