Katere knjige ste prebrali pred kratkim

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Drugi del dopusta je mimo:

Roa Bastos: Jaz, vrhovni
Roa Bastos: Sin človekov
Monaldi&Sorti: Imprimatur
Monaldi&Sorti: Secretum
Umberto eco: Foucaultovo nihalo

Same vredu knjige.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
Pri vseh fukaških podvigih si mel cajt tolko knjig prebrat? Nekam slabo si ti to prcal med dopustom
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Saj to so slikanice in je bil hitro skoz! Prcal je prcal, še s tičem je knjige listal...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Nobelovca šole s pomožnim programom, ki vama očitno gremo v nos vsi, ki dejansko beremo:

Dostojevski NI vodka.

Zapomnita si.
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Nobelovca šole s pomožnim programom, ki vama očitno gremo v nos vsi, ki dejansko beremo:

Dostojevski NI vodka.

Zapomnita si.

Stari, ti si car! Vidim, da te je srečala pamet! Bolje Dostojevskega v naročje, kot kakšno grdo in debelo deklino
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
John Lindqvist - Harbour
Super knjiga, napeta od začetka do konca. Avtor je pa isti, ki je napisal Let the right one in.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.972
1.428
113
Stevan Dedijer - My Life of Curiosity and Insights: A Chronicle of the 20th Century
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Dean Karnazes: Ultramaratonec

Biografija svetovno znanega ultramaratonca. Za vse, ki jih zanima enduro tek in podobne pustolovščine ter premagovanje notranjih meja.
Ko potem bereš načrte naših maratoncev za prihajajoče svetovno prvenstvo v atletiki, se ti kar stoži, ko tipi, ki so profesionalci, ne zmorejo takega odnosa do športa in jih šiša nekdo, ki to dela za hobi poleg službe in družine.
Priporočam tudi vsem, ki mislijo, da nimajo dovolj časa za šport.

Dajte tudi ostali napisat kak stavek o knjigi, da ni samo naslov pa avtor.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Renata Salecl: Izbira. Ženska piše iz psihoterapevtskega stališča, kakšen vpliv ima na človeka izbira, ki jo potrošniku vsiljuje kapitalizem, in kako izbira dejansko postane neizbira. Se splača prebrat, dobro argumentirana kritika sedanje družbene ureditve.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
Auschwitz, A Doctor's Eyewitness Account - Dr. Miklos Nyiszli

odfukana zadeva do konca. Tip je bil žid, izbran kot leva roka dr. Mengela. Kak so švabi ravnali z ljudmi si ne moremo predstavljat niti v najhujših morah, kaj šele da moraš pri tem prisilno sodelovat in potem živet s tem celo življenje
bonk.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.335
113
Kako sem postal neumen - Martin Page
Pompeji - Robert Harris

oboje kul, harris je s svojim zgodovinskimi romani sploh car
 

maiko

Pripravnik
25. sep 2011
56
0
6
Ljubljana
Obišči stran
Samo,
Urban, sodoben ati ali oči ravno prebrala kar sem si downloadala. Kot ženski mi je šlo res na smeh ob silnih dovtipih o nas ženskah.
Ma saj smo res svet zase. Moram odkrito priznati, da sem se kar našla...se mi je moj kar zasmilil.
Tako sem naredila načrt , da ko bo moj drugič šel z moško družbo na lepše, bom dajala manj pripomb. Ja no, bolj tiho bom. Bolj vesela bom zanj:

Čestitam !