Katere knjige ste prebrali pred kratkim

bruco21

Pripravnik
10. maj 2008
106
0
16
ksz

Zanima me, ali so kriminalke Stiega Larssona napisane kot nadaljevanja ali se berejo posamezno?
(Moški, ki sovražijo ženske, Dekle z zmajskim tatujem, Dekle, ki se je igralo z ognjem...)
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Jaz sem pa najprej po službeni dolžnosti začela tole brat potem me je pa tako pritegnilo da je nisem odložila z rok, dokler nisem obrnila zadnje strani. Močno priporočam ...

cudez-biometricnih-hormo.jpg
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik bruco21 pravi:
ksz

Zanima me, ali so kriminalke Stiega Larssona napisane kot nadaljevanja ali se berejo posamezno?
(Moški, ki sovražijo ženske, Dekle z zmajskim tatujem, Dekle, ki se je igralo z ognjem...)

Lahko se berejo posamezno, vendar boš prikrajšan za ozadje zgodbe...priporočam branje po vrsti.
 

fantomsi

Zelenc'
18. jun 2011
11
0
1
Končno mi je ratalo prebrat yann martel - life of pi

Zdaj mi je žal ker ga nisem že prej, priporočam toplo vsem tole remek delo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
KSZ

Po Dedku za petami, Zajčjem letu, Gozdu obešenih lisic, Očarljivem skupinskem samomoru, Tulečem mlinarju in Župnikovem zverinskem služabniku končno uspel prebrat še zadnjo prevedeno v slovenščino od Artoja Paasilinne - Rešitelja Surunena. Vse so bolj ali manj na isto finto, finski črni humor z veliko alkohola.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.129
63
48
123
Arto Paasilinna - Srečni človek

Po dolgem času prebral knjigo v enem šusu. Njegov tipični slog... Mi pa tokrat prvič glavni junak ni bil všeč; preveč me je spominjal na našega župana.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
iCon Steve Jobs: The Greatest Second Act in the History of Business

zelo zanimivo in poučno. priporočam
zmaga.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Anna Funder: Zloglasni Stasi

knjiga opisuje tako zgodbe zrtev kot ljudi ki so delali za "podjetje"... Dobesedno so mentalno unicili tisti del naroda ki je zivel na vzhodu.
 

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
ksz

Zgoraj omenjena knjiga je odlična!
smile-1.gif

Sama se pa nazadnje prebrala Zbirko knjig ledu in ognja od George R.R. Martina. Zame odlične knjige, pa serije tudi deluje super, ampak še zmeraj, knjige so ZAKON
cheer.gif