kater družinski šotor

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Hm, slučajno sem sedajle zagledal novo quechua serijo, ki se napihne. Kaj meni te o takile rešitvi? Oblika in prostor sta točno to, kar iščem...

http://www.decathlon.co.uk/air...ProductFeatures

Cena v IT je 459€



pa dostavljajo v slo?

sem gledal na angleškem in nimajo dostave izven anglije
frown-1.gif

prodajajo ga tudi v Dechatlonu v Italji (najbližji je 1 km od slovenske meje v Trstu), še nekaj cenejši je:
Dechatlon Italia

Tudi mi (2odrasla+2 otroka) imamo TEGA in je super za potovanja po Evropi (nočitev vsako noč v drugem kampu), da bi ga imel za en teden kampiranja na morju pa bi bil verjetno premajhen.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
hehe, ta šotor, imaš s seboj še garažo za avto
nahrung002.gif

Skoraj
smile-1.gif
Šotor je res odličen. Res mogoče kdo malce čudno gleda ampak čez komot ga ni. Sploh če je mal več ljudi je super.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Mi2 imama pred šotorom še en poceni baldahin 3 m x 3 m, original paše z višino in širino, da je v celoti povezan s šotorom, tako da če je kak dež, ni nobenega problema z vlago.
nahrung002.gif

Skratka cel plac v kampu imama zelo hitro perajt, ponavadi v manj kot pol ure.

@grandfelix
bahia 7 je super, ampak cena šotora je pa odbita. Daš še enkaj zraven, pa imaš že šotorsko prikolico.
wink-1.gif
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
@sistemik sem gledal te šotorske prikolice pa mi ni niti ena potegnila, ne vem zakaj. Nekako mi niso bile všeč.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Jaz sem vzel bahio 7 outwell. Šotor je res TOP! V njem se res počutiš kot v stanovanju
smile-1.gif

Čaki, a sem jaz tole v redu razumel? Za dve osebi postavljata šotor dimenzij 8 x 4 m?
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Jaz sem vzel bahio 7 outwell. Šotor je res TOP! V njem se res počutiš kot v stanovanju
smile-1.gif

Čaki, a sem jaz tole v redu razumel? Za dve osebi postavljata šotor dimenzij 8 x 4 m?

Po čem to sklepaš? Pravim samo, da ga z punco (kar sme hotel pač povedat da ni zajebano) postaviva v 20 minutah. Se je pa zgodilo, da smo bili tut samo trije v šotoru, ampak nas je tudi več zato smo se odločili za tega.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Jaz sem vzel bahio 7 outwell. Šotor je res TOP! V njem se res počutiš kot v stanovanju
smile-1.gif

Čaki, a sem jaz tole v redu razumel? Za dve osebi postavljata šotor dimenzij 8 x 4 m?

Po čem to sklepaš? Pravim samo, da ga z punco (kar sme hotel pač povedat da ni zajebano) postaviva v 20 minutah. Se je pa zgodilo, da smo bili tut samo trije v šotoru, ampak nas je tudi več zato smo se odločili za tega.

OK, narobe sem sklepal, moja napaka. Ker samo za dva bi bil pa tole res malo overkill.
smile-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Meni se nikol niso dopadli tile veliki sotori...v sotoru tako ali tako samo spim...vse ostalo delas pred sotorom. Poleti je itak prevroce karkol delat v sotoru. Prednost teh vecjih sotorov je samo v dezju, ker si lahko normalno skuhas kosilo in lazje zabijes kak dan, ce je vreme za en drek. Drugac pa (zame) ne vidim smisla vecjih sotorov. Hrane ne vlacim v sotor, ker so me na Sardiniji napadale mravlje in od takrat imam robo v avtu. Raznih hladilnikov in TVja pa tud ne vlacim s sabo :p

LP
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Saj zato sem pa to napisal. Meni je bistvena prednost šotora mobilnost (hitrost in enostavnost postavljanja in pospravljanja, teža, dovolj kompaktne dimenzije, da ni problemov z iskanjem primernega prostora v kampih) in če ga moram postavljati in pospravljati celo večnost, mi izgubi svojo privlačnost. Ne razumem namreč ljudi (sem naletel na kar nekaj takšnih), ki šotor postavljajo po nekaj ur skupaj, s sabo vlačijo pol hiše, da bi se potem počutili kot doma. In potem spet tovorijo vse skupaj nazaj, o kakem premiku na drugo lokacijo si seveda niti razmišljati ne upajo, ker je v enem dnevu težko izvedljiv.
smile-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.458
1.188
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
heh... do italije imam 300km..... bo treba drugi način poiskat :/

Jaz bom šel če drugje ne dobim enkrat pogledat, ampak ne vem kdaj...
grin1.gif

če boš res šel..... se spomni na mene!
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
v Zalaegerszegu je tudi
Decathlon Zalaegerszeg je precej velik in dobro založen, nič kaj slabše kot tisti v Budimpešti. Zalaegerszeg ni tako daleč, najprej greš po nakupih, potem pa še drago pelješ v kopališče.
wink-1.gif