Kameleon in njegovo moderiranje

I

Izbrisan uporabnik 474

kakšna pa je situacija v Ukrajini?

res je razkrila precej "cudnih" ljudi na forumu ja...

če pa mirsi ne loči med državo in NATOm, potem pa res ne vem, kaj bi lahko pametnega povedal v tisti temi.

Nima veze, kaj loči in kaj ne. Vsak ima pravico do svojega mnenja, četudi je drugačno/napačno od mojega/tvojega, dokler ga izraža na kulturen in primeren način. Pa tudi tisto je njegova tema, če se tako močno ne strinjaš z OT in imaš občutek, da mu ne moreš nič dopovedati, potem se preprosto odstraniš iz teme in se posvetiš stvarem, ki so ti bolj pri srcu ali na tvojem nivoju komunikacije.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
255
113
sej to mi je vse jasno... se tudi ne udeležujem tem, kjer se mi ne ljubi pričkat...

Ampak, če dedc zavaja... širi laži in neresnice, je treba dat neko opozorilo, da taka dejanja niso ok.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.027
5.433
113
Da Kamele0N ni niti v težkih sanjah primeren za moderatorja vemo vsi, tud tisti, ki se drugač ne strinjamo praktično v ničemer, tko da ne vem kaj se čaka. En čas je bil mir, so ga očitno mal zabremzal, zadnje čase je pa spet zglajzal.
Ja res je.....so mi držal nož na vratu pa si nisem upal.... :D

Jst sm skos isti.....sam tebe (pa tvoje somišljenike) vsake tolk mal odfedrira nekam!

Nima veze a sem tukaj al sem pa nekje far far away pa me po par dni ni na, alterju.....vedno ko odprem ste isti vriskači!

95% alterja normalno komunicira.....samo vam parim se pa godi konstantna krivica! :D

Al koga preveč banam....al enga druzga premal banam....sam večen jok pa stok!

Luna? Razno? .....? Kje si (ste) se zgubil? Sčim ste se opijali?
 
  • Haha
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik 474

70% Alterja operira v temah izven tvojega dosega, 25% jih vriska v tvoj rog, ostali pa...
Nikakor ni "večen jok in stok" - ta "jok in stok" ima točno določen začetek. Ti bo uspelo ugotoviti kdaj? Da ti bo lažje - sovpada z časom, ko so Alter pričeli zapuščati uporabniki, ki so bili del skupnosti še iz časov Mobisuxa in so na tak ali drugačen način ustvarili in sooblikovali Alter. Delo, ki ga ti rušiš z vsako svojo Rambo akcijo.
Luna in opijanje je začasno... Tvoj problem pa je dolgotrajen.
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.790
9.035
113
Ja res je.....so mi držal nož na vratu pa si nisem upal.... :D

Jst sm skos isti.....sam tebe (pa tvoje somišljenike) vsake tolk mal odfedrira nekam!

Nima veze a sem tukaj al sem pa nekje far far away pa me po par dni ni na, alterju.....vedno ko odprem ste isti vriskači!

95% alterja normalno komunicira.....samo vam parim se pa godi konstantna krivica! :D

Al koga preveč banam....al enga druzga premal banam....sam večen jok pa stok!

Luna? Razno? .....? Kje si (ste) se zgubil? Sčim ste se opijali?
S takimile zmazki dokazuješ točno to, kar trdimo, da si nesposoben in neprimeren za moderatorja. Nedorasel funkciji in letom. Zaradi tebe je zapustil alter Romzi, ki je dal Alterju neko vsebino. Ti osebno drugega kot zgornje zmazke še nisi sproduciral. Pa so enakega mnenja kot jaz ljudje, ki te osebno poznajo, meni je to hvalabogu prihranjeno. Z zgornjimi zmazki pa dokazuješ še eno stvar, da te ni blo ravno zraven, ko so delili pamet, drugače bi že dojel, kaj ti govorimo.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.312
5.898
113
Sigurno več, kot kakšen herman, ki nagovarja k pregonu, deportaciji in likvidaciji vseh, ki se ne derejo "slava Ukrajini".
V bistvu je hermanu precej vseeno za slavo Ukrajine in tudi ne nagovarja k deportaciji ali likvidaciji kogarkoli.

Nagovarja samo k primerni obravnavi oz. prevzgoji kalibrov, ki v teh težkih časih neprimerno reklamirajo in navijajo za drugačno politiko od uradno "blagoslovljene".
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.027
5.433
113
S takimile zmazki dokazuješ točno to, kar trdimo, da si nesposoben in neprimeren za moderatorja. Nedorasel funkciji in letom. Zaradi tebe je zapustil alter Romzi, ki je dal Alterju neko vsebino. Ti osebno drugega kot zgornje zmazke še nisi sproduciral. Pa so enakega mnenja kot jaz ljudje, ki te osebno poznajo, meni je to hvalabogu prihranjeno. Z zgornjimi zmazki pa dokazuješ še eno stvar, da te ni blo ravno zraven, ko so delili pamet, drugače bi že dojel, kaj ti govorimo.
Zakaj se pa ne spomniš Gattota (čeprav lurka v xyz reinkrnaciji tu).....pa Softija......pa še premal smo jih v jame zmetal Patriota?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.027
5.433
113
70% Alterja operira v temah izven tvojega dosega, 25% jih vriska v tvoj rog, ostali pa...
Sem se kdaj vtikal v tvoja ruska posla z energetiko? Nisem.......ker me ne....

Si se ti kdaj v moja kjer sem sodeloval? Nisi ker nimaš pojma tam...

Sej si si hotu mal ego bildat? Kali?
 
  • Haha
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj pri ***** si ti zdaj to spesnil? :bonk:
Tebe očitno hebe osnovno razumevanje napisanega, potem pa nekaj po svoje iz riti zaključke vlečeš...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.790
9.035
113
Zakaj se pa ne spomniš Gattota (čeprav lurka v xyz reinkrnaciji tu).....pa Softija......pa še premal smo jih v jame zmetal Patriota?
Ker se tvojga norčevanja iz romzija direktno spomnim. Podrkavat si ga začel izključno zarad tega, ker ti njegovo mnenje ni pasalo. Sam tip te je mel hitr poln k in je odpeketal. Verjetno bolj pameten od nas vseh. Ni dvakrat za rečt, da si ga trajno banal, kr tko mal. Tko da otroče, kar nadaljuj z dokazovanjem mojih trditev in spesni še kak zmazek. Sam na vprašanje pa še nisi odgovoril, kje je razlika med letečo podgano in gejem, oziroma kaj je večja žalitev, oziroma razloži, kje je goba kršil pravila foruma, ker je napisal, da je Tonin gej.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.027
5.433
113
Ti maš vedno ene zgodbice v svoji glavi........že to da jaszt bannam vsepovprekali pa brez razloga (moja impotenca in ne vem še kaj) je ena takih......

Ljudje smo si različni.......recimo:

koliko sem rabil samo opozorit okoli leteče podgane......in mi je samo polajkal post.....in za 1x se obnaša (upam da tako tudi ostane)

bizi-ja lahko 300x sankcioniraš pa ne bo pomoči.....začneš z omejevanjem lokalno (po temah).....stopnjuješ z kratkimi banni.....dviguješ dobo banna......potem pride po bannu nazaj.....se zjada v eni taki temi in je mir......do naslednje peMzije.....ko ga s5 zagrabi in se zgodba ponovi!

Mirsi je tud en tak....se mu nabira.....pa ko je še zmeren ga opozoriš...pa se mal potuhne......potem pa ga zagrabi vaša polna luna in se mu sname.....in ga moraš banat da je debata berljiva.....ko pride nazaj je nekaj časa mir....pa s5.....

turbobitch je pa enostavno komi-anarhist.........in podjebava namenoma in z užitkom (očitno ga ne poznaš v živo)......tisto zadnjič je bila namerna provokacija.....ti garantiram da bo s tem Toninom zapenjal v nedogled......mam čas.....banni bodo pa vedno daljši....

Kalbo.......če te ne bi "poznal" bi mislil da si iz generacije Y (stalni zakaj???) Lahko ti človek odgovori na 500vprašanj........pa boš še vedno vprašal zakaj :D

Zdaj razumeš zakaj različni pristopi? Ker smo si ljudje različni......

 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.790
9.035
113
Cel roman, na vprašanje pa ni odgovora. In pol ti men očitaš y. Kje točno je goba kršil pravila foruma s tem, ko je rekel, da je Tonin gej? In bani bodo zmer daljši...zakaj že? Nisem videl do včeraj, da bi kolikca umiril, al pa 8888.
Ti pa nimaš met kaj različnih pristopov, ker so pravila enaka za vse, al jih kršiš, al pa ne in tvoja osebna preferenca nekoga ni in ne sme bit merilo. Ibizo si vzami za zgled. Vem, težko razumet, ker ti ta del razuma enostavno manjka. Preber mogoče kaj ti je Apollo napisal.

Če kdo dela teme nebrljive, si to ti in tvoji priviligirančki.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti maš vedno ene zgodbice v svoji glavi........že to da jaszt bannam vsepovprekali pa brez razloga (moja impotenca in ne vem še kaj) je ena takih......

Ljudje smo si različni.......recimo:

koliko sem rabil samo opozorit okoli leteče podgane......in mi je samo polajkal post.....in za 1x se obnaša (upam da tako tudi ostane)

bizi-ja lahko 300x sankcioniraš pa ne bo pomoči.....začneš z omejevanjem lokalno (po temah).....stopnjuješ z kratkimi banni.....dviguješ dobo banna......potem pride po bannu nazaj.....se zjada v eni taki temi in je mir......do naslednje peMzije.....ko ga s5 zagrabi in se zgodba ponovi!

Mirsi je tud en tak....se mu nabira.....pa ko je še zmeren ga opozoriš...pa se mal potuhne......potem pa ga zagrabi vaša polna luna in se mu sname.....in ga moraš banat da je debata berljiva.....ko pride nazaj je nekaj časa mir....pa s5.....

turbobitch je pa enostavno komi-anarhist.........in podjebava namenoma in z užitkom (očitno ga ne poznaš v živo)......tisto zadnjič je bila namerna provokacija.....ti garantiram da bo s tem Toninom zapenjal v nedogled......mam čas.....banni bodo pa vedno daljši....

Kalbo.......če te ne bi "poznal" bi mislil da si iz generacije Y (stalni zakaj???) Lahko ti človek odgovori na 500vprašanj........pa boš še vedno vprašal zakaj :D

Zdaj razumeš zakaj različni pristopi? Ker smo si ljudje različni......

A zato me v eni temi banaš že tri leta, ker sem sem se naveličal pregovarjati s tabo in sem napisal, da se iz teme umikam? :nigladek: Pa še nikoli nisem kršil pravil foruma, na živce ti gre samo moja politična usmerjenost. :bonk:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.312
5.898
113
Svetuj Golobu, da potrebujemo tudi ministerstvo za resnico. Mislim tisto "tapravo", tebi všečno
glede na to, da so dostop do vseh uradnih ruskih medijev prepovedali že na nivoju EU pa Golob res ne rabi mojih nasvetov

resnica je znana in uradna, samo premalo angažiranosti je pri uveljavljanju te resnice :evil:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.363
-8.425
113
Vidiš, tle je hec.
Eni želimo vedeti pravo resnico. Drugi ste pa zadovoljni z enostransko, vam všečno "resnico", pa čeprav se že na daleč vidi, da pri tej "resnici" ni vse resnično. Še več, svojo resnco želite drugim vsiliti.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Prebral zadnje tri strani te teme in vse skupaj zgleda kot srbski miloševićevi mitingi s katerimi so prali glave ljudem in posledično zakuhali masovno balkansko klanje.
Zastrašujoče zelo.