Kameleon in njegovo moderiranje

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
zino
Napiši kaj v temi in preveri.

Več kot stiskati na ban gumb ne zna.
Zaradi zgornjega yt linka dobil toplice in ban iz bandera/azov teme.


Lahko samo rečem, Orban ima jajca, hrbtenico in pamet


V tej situaciji se je EU izkazala za totalitarno in samodestruktivno, Putin v zadnjih dveh mesecih EU ni povzročil niti približno toliko škode kot birokrati EU.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Kameleončku se je totalno odpeljalo. Počas bo zbanal in omejil vse, pol si bodo pa sam orto desni asi merili lulčke, kdo ma večjega. Kaj ko bi osebje foruma res razmislilo o kakem kazenskem odvzemu moderatorske funkcije, ker to je pri njemu samo podaljšek gobastega tkiva med nogami in nič drugega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz od nastanka Mobisuxa nisem bil banan, nikoli, odkar pa je fantek z Napoleonovim kompleksom šerif, pa 2x in to brez kršenja pravil foruma in brez obrazložitve, zakaj. Pač, ker njemu tako "stoplo."
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Sej tokrat je že dvakrat banal gobo, pa goba ni napisal nič posebnega, pač nekaj je rekel čez Tonina. Tokrat mene še ni, me je pa omejil v oni greznici o Gibanju svoboda, ker sem ga opozoril, da je njegov rasizem zrel za ban. Baje mu rušim avtoriteto al neki takega.
 
  • Wow
Reactions: Car
I

Izbrisan uporabnik 474

Pa saj tudi druge uporabnike zmerja z opicami in "običnimi seljačinami", drugim pa pridiga, naj pazijo na obnašanje, če ne bo jih dal na hladno. Avtoritete pa on nikoli ni imel, v sanjah mogoče...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Sej tokrat je že dvakrat banal gobo, pa goba ni napisal nič posebnega, pač nekaj je rekel čez Tonina. Tokrat mene še ni, me je pa omejil v oni greznici o Gibanju svoboda, ker sem ga opozoril, da je njegov rasizem zrel za ban. Baje mu rušim avtoriteto al neki takega.
kako pa izveš, da je nekdo banan? razen da ga pač ni tiste dni na forumu? a se to kje vidi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Ja? In kje je bilo tukaj kršenje pravil? V tej isti temi 8888, ne sam da krši pravila foruma, krši zakon. Ampak ti pa seveda banaš gobo, ker ti je Toninčka užalu. Da ne govorim o moji omejitvi. Tko da se bo treba odločit, al bo to forum, al pa kamelčijev peskovnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik 474

Čaki, ta post je bil razlog za ban? V primerjavi z vso greznico, ki jo skozla 8888, pa trištiripet in ostali? Jezus :bonk: :obesise:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.358
113
Pomurje
Saj je smešno in žalostno ob enem.

Očitno ni drugega bolj primernega za moderiranje.
Alter je v podnu zaradi njega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Pohvalno kamelči, pohvalno. Koliko je nasral vsaj 50 podobnih postov v tisti temi, sam nekje je treba začet, probi še pri sebi, pa boš mogoče splaval. Pa od 8888 rasizme in direktna podrkavanja redno briši, da od 123 norca ne govorimo. Šele potem je lohk goba na vrsti. Sej mogoče pa le dojameš. Še je upanje, luč je daleč, ampak mogoče jo pa le najdeš.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.602
8.926
113
Pa naslov tiste teme tud ni več primeren, gre le za največjo stranko in ne več "fitnes gibanje". Sej mene ne mot, sam če skočiš na gey Tonina, bi tud tukaj lohk. Sej veš sudja mora ravnat nevtralno.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Tole je meni malo sumljivo. Kreganje o tem kdo je gej? Saj to ni nič tazga. Na eni strani se žgete na piknikih, tukaj pa nekaj čez geja Tonina in Goloba. Če že ste vsi v istem taboru kaj se sedaj kregate. Čeprav Tonina ima dokaz, razen če to ni fejk. Golob prav tako. Ne vem al je to fovšija al kaj.:valjamse:
Kalbo ti kot berem si pa sploh bil prvi sveder na pikniku.:fredi: Kaj sedaj a ga že dolgo nisi fasal. Enkrat lezeš v rit v drugo ko pa ni po tvoje pa ga takole pljuvaš.
Naredite že enkrat tisti piknik, da bo spet mir za en cajt al pa se dobta nekje pa se sprostita, ker takole pa res ne gre več. Cel forum trpi zaradi vaju.:valjamse:
Sedaj ste pa še gobo potegnil not. Samo še kakšenga caplna, demzija in bizija se manjka potem ste pa vsi na kupu. Samo to so pa že stari prdci, ki se jim ne dvigne več, tako da od njih itak ne bo neke koristi.:valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.699
3.581
113
Tole je meni malo sumljivo. Kreganje o tem kdo je gej? Saj to ni nič tazga. Na eni strani se žgete na piknikih, tukaj pa nekaj čez geja Tonina in Goloba. Če že ste vsi v istem taboru kaj se sedaj kregate. Čeprav Tonina ima dokaz, razen če to ni fejk. Golob prav tako. Ne vem al je to fovšija al kaj.:valjamse:
Kalbo ti kot berem si pa sploh bil prvi sveder na pikniku.:fredi: Kaj sedaj a ga že dolgo nisi fasal. Enkrat lezeš v rit v drugo ko pa ni po tvoje pa ga takole pljuvaš.
Naredite že enkrat tisti piknik, da bo spet mir za en cajt al pa se dobta nekje pa se sprostita, ker takole pa res ne gre več. Cel forum trpi zaradi vaju.:valjamse:
Sedaj ste pa še gobo potegnil not. Samo še kakšenga caplna, demzija in bizija se manjka potem ste pa vsi na kupu. Samo to so pa že stari prdci, ki se jim ne dvigne več, tako da od njih itak ne bo neke koristi.:valjamse:
Upam da si vsaj gate uspel zamenjat, ker nick maš že od januarja isti.