Kam na upravno enoto

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.844
92
48
Mogoče bo komu prišlo prav... Že februarja mi je potekla osebna, ki pa jo bom čez dober mesec rabil zaradi zavarovanja avta. Ker večina UE stavka (nekatere samo ob sredah), je na tistih delujočih kar precejšnja gneča - vsaj v LJ in okolici. Ker sem imel ta teden dopust, sem se najprej odpravil v Domžale slikat, nato pa na UE v Grosuplje. Samo pripeljal sem se tja, pa me je že vse minilo - zunaj jih je čakalo kakšnih 50, če ne še več. Enostavno sem se samo obrnil proti domu.
Doma sem si dol potegnil spisek vseh nestavkajočih UE. Za vsako UE sem na google maps pogledal, ali ima parkirišče... ker veliko jih ima prostore v strogem centru mesta, kamor z avtom sploh ne moreš, nekatere pa so iz LJ preveč oddaljene in sem jih črtal že vnaprej.
V oči so mi padle UE Cerknica, Vrhnika, Mozirje, Radovljica, Šk. Loka in Jesenice. Najprej sem se odpravil v Cerknico... ura vožnje, izognil sem se avtoceste. Ko sem prispel tja, je bil velik parking kar poln, a ni bilo problema parkirati. Notri pa: v 5-ih minutah sem bil na vrsti, nobene gužve. Izkoristil sem to še za zamenjavo starega roza vozniškega dovoljenja. Super zadovoljen, da sem tako hitro opravil, od veselja sem odšel še na pivo :cool:.

Torej če kdo rabi kakšne osebne dokumente (osebno, vozniško, potni list...), priporočam UE Cerknico. Se splača iti malo ven iz LJ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.107
3.438
113
v UE Cerknica bodo veseli.

Ene upravne enote ne stavkajo, ker nihče ne bi opazil da stavkajo, po načelu ne diraj lava dok spava ... in zdaj morajo delat, prvič v življenju, ker ima folk preveč časa pa bencin je prepoceni. In pol gredo to še online pisat.

Moral bi napisat naslov "skrivnost končno razkrita" ali "skriti dragulj" kaj takega ... ko "influencerji" objavijo, da so odkrili nek poceni in dober lokal v katerem ni gneče... potem pa 3/4 leta not ne moreš. Seveda vmes cene dvignejo za 50%, porcije pa zmanjšajo za 50%.

Podobno je s skritimi "čudesi narave", "brezplačnimi parkirišči", "obvozi kolon na cestah"...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.775
5.720
113
Vecina familije pri nas je rabila pasporte in v Kranju so nas obrnili. Strajkajo vse dni. V Skofja Loki smo se preko neta narocili in smo bili tocno na vrsti. Škofja Loka strajka ob sredah.

Potem je bila opcija se Vrhnika, kjer ne strajkajo, ampak nam na srečo ni bilo treba tja hodit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in mistique

erikson

Guru
25. avg 2007
21.821
5.737
113
Zadnja posodobitev: 27. 6. 2024

V času izvajanja stavke na upravnih enotah podajamo naslednjo informacijo:

Upravne enote, ki NE stavkajo:

1. UE Brežice (zamrznitev stavke za nedoločen čas),
2. UE Cerknica,
3. UE Dravograd,
4. UE Grosuplje,
5. UE Kamnik,
6. UE Laško,
7. UE Lenart,
8. UE Ljutomer,
9. UE Piran,
10. UE Radlje ob Dravi,
11. UE Ravne na Koroškem,
12. UE Ribnica,
13. UE Sevnica,
14. UE Sežana,
15. UE Slovenska Bistrica (zamrznitev stavke do 13. 9. 2024),
16. UE Slovenj Gradec,
17. UE Tolmin,
18. UE Ormož,
19. UE Trbovlje (zamrznitev stavke do 13. 9. 2024),
20. UE Vrhnika,
21. UE Zagorje ob Savi (zamrznitev stavke do 13. 9. 2024)
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.591
1.396
113
Iskajoč brata
torej upravne ki normalno delajo bodo sedaj "kaznovane" z več dela.... Tisti ki pa štrajkajo bodo pa še manj delali....
Kje pa je država s pogajanji?
Bo treba za vsako nedelujočo stvar zmanjšati plačilo davkov
Eh, brezveze... bo pa kavica manj.... saj se imamo lepše kot afričani,.....
Kje si Darjan? Namesto s sprehodom do upravne, je kuril bencin.... Kva smo zeleni

Pardon za pobruhan prispevek, sam me pojezi ta država, ker je nenasitna
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi
27. jan 2022
5.204
1.943
113
Včeraj pridem pred UE MB ob 8:45 (vse prazno pred vhodnimi vrati) in mi varnostnica da v roke listek za ob 9:00 :oops1: . Se vrnem čez 12 minut in pred vrati nekih 10+ ljudi, večina z listki za ob 9:00 (to se izkaže potem), jaz ji rečem da že imam listek za ob 9:00 in manjka 2 minuti, pa pravi, da še ne smem noter, oz. da me bo (milostno) spustila ampak v pisarne pa ne smem pred 9:00 - itak sem imel sprehod po bajti povsem na drugo stran.
No v bajti nikjer nikogar na hodnikih (lažem na osebnih sta 2 čakala), vse luči gorijo zeleno, not pa čakajo da se jih kaka stranka usmili. :bonk:

Danes sem šel spet tja in ugotovil, da ob četrtkih pa ne stavkajo, ampak nimajo uradnih ur. :evil:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.821
5.737
113
Golob ves čas pravi, da se s posameznimi sindikati ne bodo pogajali.

Vlada se je zavezala, da pred 13. septembrom ne bo začenjala ločenih pogajanj oziroma sklepala ločenih dogovorov s katerim od sindikatov. Pogajanja tako potekajo z vsemi sindikati, ki se jih želijo udeleževati. Vse ostale pa je povabil k udeležbi na krovnih pogajanjih s sindikati javnega sektorja in na tako imenovanih stebrnih pogajanjih.
 
27. jan 2022
5.204
1.943
113
Evo pri polni zavesti izjavljam, da je treba to državo ukinit/resetirat, v glavnem nekaj naredit z njo, pa vse trenutne in bivše politike lustrirat!

Grem ob 8:20 mimo UE MB in seveda zaprto, "blagorodje" sprejema stranke samo z listkom ob 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 in 12:00, listek pa dobiš od varnostnice prav tako takrat za ta dan.
No v glavnem grem nazaj 9:00 začne spuščat one z listki, potem pa delit nove: 3 za ob 10:00 in jaz se zagrebem za enega od X za ob 11:00.
Ob 11:00 gremo not tisti z listki in "teta" objavi, da za danes ni več listkov.
Noter sem bil tretji v vrsti in vstopim v pisarno 11:05, izstopim ob 11:15 pa za mano nobenega več za not it. :bonk:

Al naj štrajkajo kot se zagre, al pa naj nehajo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman