Kam na prvi zmenek?

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
casio, če se ta punca v soboto ne bo predala pa lahko poskusiš še s kako alterjevko. Večina njih pade že kar na prvem zmenku.
shocked-1.gif

Imena prosim!
cool-1.gif

ne-ne-1.gif
Se ne spodobi, ker so danes po večini že poročene mamice. Večina jih je svoj čas mladosti živela južno od Save.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.346
1.212
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
casio, če se ta punca v soboto ne bo predala pa lahko poskusiš še s kako alterjevko. Večina njih pade že kar na prvem zmenku.
shocked-1.gif

Imena prosim!
cool-1.gif
kaj pa tebe brigajo imena? a gospa poštarjeva ne obstaja? al je samo suša?
evil.gif
Brigajo me ne, vprašam pa lahko...
priden.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.195
5.528
113
Ksz...

Kjer lame izgovor...kolk je to sploh staro?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.346
1.212
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
casio, če se ta punca v soboto ne bo predala pa lahko poskusiš še s kako alterjevko. Večina njih pade že kar na prvem zmenku.
shocked-1.gif

Imena prosim!
cool-1.gif

ne-ne-1.gif
Se ne spodobi, ker so danes po večini že poročene mamice. Večina jih je svoj čas mladosti živela južno od Save.
Da so že mamice je ovira?
sprasujem se.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
casio, če se ta punca v soboto ne bo predala pa lahko poskusiš še s kako alterjevko. Večina njih pade že kar na prvem zmenku.
shocked-1.gif

Imena prosim!
cool-1.gif

ne-ne-1.gif
Se ne spodobi, ker so danes po večini že poročene mamice. Večina jih je svoj čas mladosti živela južno od Save.

Južno od Save? Torej Notranjke, Dolenjke in Belokranjke?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Ravno sem dobil sms, da žal ne more iti zaradi družinskih težav. Nevem ali se naj smejem ali jokam. 8 strani teme je šlo v nič. Grem na pivo zdaj ..
Preveč si čakal, ti jo je vmes že en drug napičil.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

"Družinske težave" se prevaja v "Premislila sem si" oz. "Ne vem, kaj mi je bilo, da sem takrat rekla ja."

Trust me on this one.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.488
889
113
Če ti prvič reče nekaj v tem stilu, še nekako zastopiš, če se pa enako zgodi še enkrat, dvakrat, ..... in ne da sama nobene pobude za srečanje, pa je dovolj jasen znak, da ji ni do tega (beri - se te je hotla "elegantno" znebiti).

Tako da jst po prvi zavrnitvi vseeno ne bi obupal. No razen če si že zdaj imel slab filing in je bila zavrnitev zgolj pika na i.
 
Nazadnje urejeno:

midi

Pripravnik
4. maj 2010
185
6
18
mogoče pa te samo preverja če boš vstrajal..ženske hočjo takega k se trudi za njih...tko d probaj še mal žnarat...mogoče bo pa ribica prjela
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.195
5.528
113
Sam bi se potem ognil take komplikatorke ze na zacetku...ce ze sedaj hoce entertainment 7/24/365...kaj sele bo!

Razen ce si model zeli drame v lajfu (govorim iz lastnih neprostovoljnih izkusenj)...
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Sam bi se potem ognil take komplikatorke ze na zacetku...ce ze sedaj hoce entertainment 7/24/365...kaj sele bo!

Razen ce si model zeli drame v lajfu (govorim iz lastnih neprostovoljnih izkusenj)...

Točno tako. Model, verjami da je boljše imeti mir kot pa stalno dramo samo zato, da ga lahko namočiš. Psihologa pa tudi ne misliš špilat, ker večina takih afen rabi nekaj takega.


Raje se osredotoči na to kaj zdaj. Si že kaj naumil, naredil kak načrt? Predlagam ti izlet v Vietnam ali na Filipine. Ko boš na koncu potegnil črto boš prišel ceneje skozi, izbira bo večja, pa tudi zveste so dosti bolj kot te naše frajle. Da ne omenjam vseh free masaž in dobre azijske hrane, ki te čaka v tem primeru.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.819
14.617
113
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Ajd če njemu ni uspelo pa bo mogoče temu fantu a mu pomagamo?

A je mogočeto to ta naš alteruser Peter97 ali kaj je že bil, ki je pred časom iskal luksuzno vozilo, s katerim bi šel po svojo izbranko?
grims-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Moram priznat, da sem žalosten, ker sem mislil, da se bom z večer imel z nekom fajn pol pa tole. Nikamor ne greva ko jo jebe. Neverjamem veš, da bi našla.

Zadnje čase opažam, da sploh ni nobena več resna in vse so 24ur na dan zasedene z nečim(vsaj tako pravjo). Umrl bom sam očitno, premoženje pa skobčevki pustil

Jao model zdej mas super razlog da se ga nalijes ko zival, mogoce tud veckrat ko so te tako "zahebal", potem pa kot pise, pac pocakaj teden itak ce ni lagala bo morala sama prvic kej napisat. ce nebo ODPIKAJ, ce pa te vseeno tolk matra pa kot je napisano jo malo dregni in povprasaj, ce se izmotava ODPIKAJ, zazgi njene medvedke, razbij parfum k ti ga je kupila itd, aja niste se tm haha, torej glej prvi stavek.

Aja pa se nekaj izbij si idejo o resni in idealni, ce tko razmisljas jih moras dat malo vec cez da se naucis bit malo vec sam sebi vreden in ko bos tako zacel funkcionirat bos mogoce dobil resno oz tako ki te bo videla kot desca in hotla bit stabo.

Nimajo pa cajta itak vse zato ker se delajo fine in zato ker babe se ekšli res spravijo v vsak krozek, v vsako dejavnost in na vsak beden drink samo zato da so vklopljene v dogajanje ko nimajo tipa ker so takrat slabotne in rabijo bullshit talk od kolegic
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Moram priznat, da sem žalosten, ker sem mislil, da se bom z večer imel z nekom fajn pol pa tole. Nikamor ne greva ko jo jebe. Neverjamem veš, da bi našla.

Zadnje čase opažam, da sploh ni nobena več resna in vse so 24ur na dan zasedene z nečim(vsaj tako pravjo). Umrl bom sam očitno, premoženje pa skobčevki pustil
Zelo pametna in intuitivna ženska, bravo! Ti pa se ne sekiraj preveč - ko boš končal s trollanjem na Alterju, odnesi premoženje v svoj grob, da ne boš sam.
zmaga.gif