Kam na prvi zmenek?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Ne bom uporabljal komunikacijskih zadev zraven
evil.gif
 

Vegeta

Pripravnik
12. maj 2014
43
0
6
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Hvala res vsem za nasvete! Greva v lokal za max 1,5ure razen, če bova pozabila na uro pol dalj :D

Ne po tem se ji bom zahvalil za družbo, se poslovil in počakal kakšen dan ali več in se zmenil za naslednji date. @Vegeta misliš, da je toliko samozavestna in me bo ona poklicala? :D Nevem no, če bi izključil kako malenkost za njo, nekaj moraš prinest. Zdaj ne bi nosil kofetkov in rožic ampak kako res kako malo sladko malenkost, kaj pravite?

Tako, na drink pa da nauš naroču 2x točeno
evil.gif


Ja lej, bod zabavn - poheci se na svoj račun in ne bit osladn
zmaga.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Hvala res vsem za nasvete! Greva v lokal za max 1,5ure razen, če bova pozabila na uro pol dalj :D

Ne po tem se ji bom zahvalil za družbo, se poslovil in počakal kakšen dan ali več in se zmenil za naslednji date. @Vegeta misliš, da je toliko samozavestna in me bo ona poklicala? :D Nevem no, če bi izključil kako malenkost za njo, nekaj moraš prinest. Zdaj ne bi nosil kofetkov in rožic ampak kako res kako malo sladko malenkost, kaj pravite?
Prinesi ji eno Fontano (z besedo:eno! Fontano 2x2 cm ali en Ferero Rocher (s številko:1) z rdečo mašnico.
Po njenem odzivu boš kuj videl, ali je keš [cenzura] - če bo nakrivila nos, jo takoj napodi, ker kdor ni z malim zadovoljen, velikega ni vreden!
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
35.097
9.356
113
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Ne bom uporabljal komunikacijskih zadev zraven
evil.gif

Kako da ne? Kako pa naj mi vemo, kaj se tam dogaja?
sprasujem se.gif


Ko bo šla na wc, ti hitro gsm v roke pa trrrrrr trrrrr trrrrr
evil.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
V soboto ob 16ih je fiksno zmenjeno
smile-1.gif
Eh bom v miru, ko domov pridem oz. če bom res res izgubljen vprašam tukaj heh
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
lanosu koledar prehiteva
grin1.gif
ahaa... očitno sem pol mal zamešu. Se mi je zdelo da v sredo. sory
sam zdej je pa že tretji zmenek?? matr... a je tretji še potreben... a sploh obstajajo trije
evil.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Cagav fant bi pr punci zgolj spal. Poudark je na spal..
wink-1.gif

Omenjeni se je cincanja otresel že na prvem zmenku
evil.gif