Kam na prvi zmenek?

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če misliš z njo kaj resnega imet, potem ja. Ne rabiš pa spet vsega prec povedat.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če misliš z njo kaj resnega imet, potem ja. Ne rabiš pa spet vsega prec povedat.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Upam tudi jaz na ta klik :D

Mi lahko nekdo malo razsvetli kaj pomeni vsem znani stavek "bodi to kar si"? Ker jaz ga razumem, kot da se naj pred njo obnašam kot do prijateljev in naj ne skrivam kaj mi je všeč in kar mi ni?

Pomeni da se ne spilaj in ne delaj kar ti nisi ker na dolgi rok nebo slo. Seveda se pa obnasas bolj kulturno kot pred kolegi, saj nivo kulture ti nikoli ne skodi.

Aja pa stoj na svojih nogah kot dec (ji bos bolj padel v oci) in ne kot pedercine ki skacejo s sklonjeno glavo okol punce kot poscani cucki.

Pa ne jo sprasevat kaj ona bi, ti sam rec greva na tortico in tisina, stem da jo ti ne jes ampak zraven beres cajtng da bo vidla da nisi metrič k je tortice ampak desc k ve kako se dela z bejbo.

Be a fu*kin man al te bomo pa najdl in ti spelal punco.
 
Nazadnje urejeno:

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Mi lahko nekdo malo razsvetli kaj pomeni vsem znani stavek "bodi to kar si"? Ker jaz ga razumem, kot da se naj pred njo obnašam kot do prijateljev in naj ne skrivam kaj mi je všeč in kar mi ni?
Dobro vprašanje. To pomeni, da bodi takšen, kot si takrat, ko si sam na WCju. Samo ne se poscati nanjo v stilu nasvetov Alterjevih alfa-samcev, ker te bo v tem primeru odkurcala - če je pametna in ne preveč obupana.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
29
48
Upam, da se bo končalo s tem
grin1.gif


 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Očitno nimate dobrih idej, tip je šou na računalniški forum (slo-tech) povprašat
hysterical-1.gif


https://slo-tech.com/forum/t631923
hysterical-1.gif
torej je mladenič geek..
Svet ni tako preprost in črno-bel.

Za razliko od Alterja, ima tam manj zadržkov s trollanjem ljudi, katere on očitno dojema kot stereotipične piflarje:
Citat:
Mogoče sem pozabo še rečiti da jeclam, je to problemček?
Ljudje s takšnim večvrednostnim kompleksom nimajo lahkega življenja, vseeno pa mu želim obilo seksa.

Verjetno je tudi naključje, da je Amacar objavil link na Alterju eno minuto po podvojitvi teme na Slotechu.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.134
459
83
Ravno sem pogledal teme zadnjih 24 ur (na slo-techu) in je bila tema na vrhu, tako da ja z moje strani je bilo naključje. Če je pa kdo drug naredil trol temo pa ne bi vedel, škoda da nisem počakal, da bi videl kdo bi objavil temo sem. Če je ne bi nihče, bi se vedelo, da je temo kr casio sam odprl.
 

Vegeta

Pripravnik
12. maj 2014
43
0
6
Ma dej pust te amaterje
evil.gif

Ma kak sprehod pr - 20 (tko to vidjo punce) . Kino odpade!
Vrjetno si mal pogledu FB profil (lohka ga tud men posreduješ) da znam bolje svetovat
in pač vidš kaj ji ustreza
Bled - jezero? A si pr pameti? Če boš vidu po 20min do bi jo najraj vrgu v jezero a treba narest krog pa še furat se do LJ.
Prjatu, v kak prijeten lokal da lahko kako rečeta v miru - za prvič bo ura - ura in pol max. več kot dovolj!

Pa da nauš šu pol prec na FB spraševat Kako je blo? Se še kaj dobiva? Misliš kaj name? Čist me je prevzela tvoja lepota!

Bod dec pa počaki da vidiš njeno reakcijo!

Pa srečno!

Lahko pa gre kdo drug namesto tebe če si že tako negotov
grin1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.818
2.565
113
ksz...

Men se je tazadnja zbrisala z badoo-ja, mislim da se še v avto ni vsedla, takoj ko sva prišla iz gostilne.
hysterical-1.gif


Babe fuknjene
cheer.gif
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Glej, jas bi ti svetovala samo, da bodi samozavesten in iskren. Pa če se bosta zaštekala toliko boljše. Definitivno pa punce ne maramo nekih samovšečnih mačotev, isto ne nekih tihih mišk.
 

Hipnos

Fizikalc
27. feb 2011
147
27
28
Jas mam pa glih ravno taki problem, da sem nesamozavesten. In nimam posledično še zaj nobene punce.
frown-1.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Hvala res vsem za nasvete! Greva v lokal za max 1,5ure razen, če bova pozabila na uro pol dalj :D

Ne po tem se ji bom zahvalil za družbo, se poslovil in počakal kakšen dan ali več in se zmenil za naslednji date. @Vegeta misliš, da je toliko samozavestna in me bo ona poklicala? :D Nevem no, če bi izključil kako malenkost za njo, nekaj moraš prinest. Zdaj ne bi nosil kofetkov in rožic ampak kako res kako malo sladko malenkost, kaj pravite?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.952
9.136
113
Najbolš, da si scenarij napišeš. Zdele bova sedela, pol bova naročila in po 1,5 ure, hitr domov, pa stran se obrnt ko ona pričakuje kiss, pa...ne ga srat.
Pr teh stvareh moraš it po filingu (če ga nimaš si oplel, verjamem), podobn, kot bi moral it iz LJ v Zagreb po reki Savi. Mal je že treba krmart, sam če je splav OK, boš slej ko prej v Zagrebu. Če pa ni kemije, pol lohk pa 1000 nasvetov uporabiš, pa ne bo nič.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.952
9.136
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Če misliš z njo kaj resnega imet, potem ja. Ne rabiš pa spet vsega prec povedat.

Aja pa še to. Kako nej pa dec ve, da hoče z njo kej resnga met. Na dejt je treba it uživat, ne pa študirat, ker dom za ostarele bosta izbrala.