Kam na prvi zmenek?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:Itak se bo po 5min vidlo ce sta za skupi.

Maš prav veš
nahrung002.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Ni trol tema!

Spoznal sem eno punco na facebooku(od prijatelja prijateljica), ki je res "luštna" in po parih tednih pisanja sporočilc sem ji omenil, da bi jo rad v živo spoznal, ker deluje v redu in je bila ZA
cheer.gif
Razmišljal sem v kino, ker se zdaj vrti ene par dobrih sam mi vsi odsvetujejo to za prvi zmenek, sprehod in vmes kaka vroča čokolada se mi zdi tudi tko tko, rad bi se pa maksimalno izkazal.


Še eno vprašanje imam in sicer se na prve zmenke prinese kako pozornost ali pridem praznih rok?
tongue-1.gif

Ko bo gospa na prvi pogled imela 10 do 20 kg več kot si si zamislil, se bodo sanje o prvem zmenku razblinile. Kino bo kojci dobra ideja.
evil.gif
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.453
105
63
40
Malo tu,malo tam :)
Jaz sem svojo peljal na ogled Lipice in konj ker je par krat omenila da ima rada konje..spotoma sva šla v Miramare pri Trstu kjer sva se lahko sprehajala in pogovarjala ... popoldne pa v Izolo jest in nato je ona še v Cacaota v Portorož povabila na sladoled in kavo ...
Tako je minil moj zmenek .. in zveza še traja
smile-1.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Punco peljati v kino že na prvem zmenku, je pa malo modra. Kot je rekel en malo višje, da bosta tam samo sedela slabi dve uri v tišini.

Punco prvo "pelji" na počasen sprehod po ljubljani, v centru mesta, kjer je lepo in kjer se sploh kaj dogaja, pol ko si kaj lepega povesta, pa pojdita na pijačo in/ali na večerjo, kao da si glih zdaj zagledal eno fajno gostilno ali restavracijo. Če se tam ne ujameta, pol jo odhebi. Če hočeš imeti resno razmerje z njo, in ne študiraš samo, da jo boš čim prej položil, probaj trpeti in se ne sili v seks, ker če ne, zveza ne bo dolga. Z vsemi, ki sem imel seks že prvič, ko je pri meni prespala, ali pa še prespala ni, pa so zveze trajale mesec ali dva, dokler je užitek po seksu minil. Ko sem končno pametno spoznal, pa je v bivstvu ona mene testirala, če bom pol leta zdržal brez seksa. Je bila muka, ampak sem zdržal. Pa še danes traja, ker sem jo boljše spoznal, še preden sva seksala in sem se bolj njej posvečal, ker z ostalimi, ki sem samo seksal, pa sem jih mel na koncu še samo zaradi seksa rad.
wink-1.gif


Kino odpade. Pelji jo v kino, ko se bosta parkrat videla. Kam jo peljati naslednjič, ko se dobita, pa je stvar domišljije in tega, kaj ima ona rada in kaj ne.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Punco peljati v kino že na prvem zmenku, je pa malo modra. Kot je rekel en malo višje, da bosta tam samo sedela slabi dve uri v tišini.

Punco prvo "pelji" na počasen sprehod po ljubljani, v centru mesta, kjer je lepo in kjer se sploh kaj dogaja, pol ko si kaj lepega povesta, pa pojdita na pijačo in/ali na večerjo, kao da si glih zdaj zagledal eno fajno gostilno ali restavracijo. Če se tam ne ujameta, pol jo odhebi. Če hočeš imeti resno razmerje z njo, in ne študiraš samo, da jo boš čim prej položil, probaj trpeti in se ne sili v seks, ker če ne, zveza ne bo dolga. Z vsemi, ki sem imel seks že prvič, ko je pri meni prespala, ali pa še prespala ni, pa so zveze trajale mesec ali dva, dokler je užitek po seksu minil. Ko sem končno pametno spoznal, pa je v bivstvu ona mene testirala, če bom pol leta zdržal brez seksa. Je bila muka, ampak sem zdržal. Pa še danes traja, ker sem jo boljše spoznal, še preden sva seksala in sem se bolj njej posvečal, ker z ostalimi, ki sem samo seksal, pa sem jih mel na koncu še samo zaradi seksa rad.
wink-1.gif


Kino odpade. Pelji jo v kino, ko se bosta parkrat videla. Kam jo peljati naslednjič, ko se dobita, pa je stvar domišljije in tega, kaj ima ona rada in kaj ne.
Zelo trapasto mnenje. Če se ob ogledu dobrega filma (doma ali v kinu) ne nasmejeta istim prigodam, potem je vajina skupna prihodnost zagotovo obsojena na propad. Skratka, če nimata rada istih stvari, potem se tudi vidva ne moreta imeti rada. Sprehod po mestu in gostilnah pa ti o nepoznani osebi ne pove praktično nič, ker lahko oba improvizirata in skrivata resnice, ki so kasneje vzrok za neizogibne konflikte. Tiste neumnosti o potrebni muki pri zadrževanju od spolnega odnosa pa niti ne bom komentiral, ker je paralela religioznih Američanov, ki se do poroke odpovedo seksu s svojo zaročenko in en ali oba raje na skrivaj seksata z drugimi.

Sicer pa, najprej objaviš temo "kaj ženske vidijo na starejših moških" in potem tole? Vzemi odmor in napiši kaj pametnega!
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
KZS

a se bo kaj kmalu tema spremenila v "kam na drugi zmenek" al bo ostalo pri neuresničenem prvem?
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Konc koncev je vseen....ze to da sprasuje kam, velik pove o njem. Zihr bi bla ful vesela, ce bi zvedla, da je na netu spraseval kam jo pelat....hud zacetek, res. Bod to kar si, ce ne bo sam fejkanje non stop.

Ja, pa vsaj pol leta mors cakat na suhem, da vids ce je to to....
hysterical-1.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Temo sem odprl samo zato, ker je veliko različnih mnenj in če pogledamo realno sliko je vsaki punci drugač všeč. Ene so vse vesele, če ji prineseš bonboniero, ene bi se sprehajale, ene bi šle v kino, spet tretje bi se pa z gokardom vozile pa s padalom skakale :D Kot sem rekel moji plani čist na začetku so bili, da jo peljem gledat movie in se vmes že mal v avtu pogovarjava pol pride na vrsto film in po film kaka pijačka/tortica v kavarni in mogoče debata in mnenja o filmu. Sprehod oz. vožnja s čolnom okoli Blejskega jezera in nato kremšnita tudi ni slaba ideja..kdorkoli je imel/ima punca sam pri sebi ve, da se je za resno treba mal potrudit, v diskača zna it vsak in prvo pijano in na drogah zakahlat in potem take smrklje jamrajo, da so moški prasci :p


Upam, da je še kaka punca na tem forumu me zanima še njeno mnenje
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Zdaj sva se skupaj odločila, da greva gledat en movie, ki oba zanima nato pa na sprehod po Ljubljani in se potem kje ustaviva na drinku

Hmm o spolnem odnosu res ne razmišljam zdajle takoj na začetku za kasneje pa, če bo date uspešen
wink-1.gif
Bom poročal, ko se bo zgodil date in kako je bilo
facebook generacija. ja, itaq da poročaj... pa povej ji, da si vprašal za nasvet na forum in da naj nas ne pusti predolgo čakat z poročanjem
priden.gif
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.982
899
113
Kot so že povedali, kino je brezveze. Celo kontraproduktiven.
Če ji recimo film ni všeč, je vseeno primorana s tabo not 2 uri sedet. In to NE gre tebi v plus.
Tudi če je ona izbrala film, boš ti kriv za dolgčas.
Edino kar te reši v takem primeru je, da dolgčas pravočasno zaznaš in jo odpelješ ven na kako drugo zabavo. Al pa na meka.
Potem pa lahko na biljard. (idealno, da si gibe in rit ogledaš). Pa ne jo sesut z rezultatom.

V glavnem, na prvem zmenku se ne gleda dve uri v luft (ali platno), ampak pogovarja.
Streseš nekaj vicev, vsaj približno veš, kaj se dogaja po svetu (novice pa to), NE omenjaš vremena (ker to je znak, da si se izpel in da je konec zabave), NE govoriš samo o sebi pa o bivših puncah (ona pa ne o otrocih, ki jih želi).
Zdaj ko je po Ljubljani veliko poledenelih pločnkov, je idealna prilika, da jo primeš pod roko (da ne pade, ne jo za joške grabit).
Rokavice in podobne pussy zadeve pusti doma, naj ti ona malo roke pogreje, če te že zazebe (itak).
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Kaj pa če vidiš po 20ih minutah, da to nikamor ne pelje in ni zainteresirana ne glede kje se date dogaja? furaš dalje z drugačnim pristopom al pobegneš?

Ianos vsekakor bom poročal! Upam, da ne pride kaj vmes pri njej
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Temo sem odprl samo zato, ker je veliko različnih mnenj in če pogledamo realno sliko je vsaki punci drugač všeč. Ene so vse vesele, če ji prineseš bonboniero, ene bi se sprehajale, ene bi šle v kino, spet tretje bi se pa z gokardom vozile pa s padalom skakale :D Kot sem rekel moji plani čist na začetku so bili, da jo peljem gledat movie in se vmes že mal v avtu pogovarjava pol pride na vrsto film in po film kaka pijačka/tortica v kavarni in mogoče debata in mnenja o filmu. Sprehod oz. vožnja s čolnom okoli Blejskega jezera in nato kremšnita tudi ni slaba ideja..kdorkoli je imel/ima punca sam pri sebi ve, da se je za resno treba mal potrudit, v diskača zna it vsak in prvo pijano in na drogah zakahlat in potem take smrklje jamrajo, da so moški prasci :p
Ja, nekaterim ženskam je všeč, da jih razvajaš s takšnimi bedarijami, medtem ko se dajejo dol z boljšimi fanti iz ulice in diskačev. Če je tudi tebi to všeč, potem sta nedvomno za skupaj.
zmaga.gif


Sicer pa kot je že povedal prejšnji objavitelj - če bi avtor resnično iskal mnenja drugih ljudi kako razviti svojo intimno zvezo, potem bi nedvomno bil socialni kreten. Glede na to zadnjo objavo, ki potrjuje ravno nasprotno, pa je ta človek v resnici le zelo zdolgočasen troll (kot ta tukaj).
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Z vsemi, ki sem imel seks že prvič, ko je pri meni prespala, ali pa še prespala ni, pa so zveze trajale mesec ali dva, dokler je užitek po seksu minil. Ko sem končno pametno spoznal, pa je v bivstvu ona mene testirala, če bom pol leta zdržal brez seksa. Je bila muka, ampak sem zdržal. Pa še danes traja, ker sem jo boljše spoznal, še preden sva seksala in sem se bolj njej posvečal, ker z ostalimi, ki sem samo seksal, pa sem jih mel na koncu še samo zaradi seksa rad.
wink-1.gif

Tole glede sexa je tako bolana fora da bolj bolane skoraj ne more biti. V bistvu si izpadel pussy, ker te je s tem da ti ni dala dražala za jajčka da si bil cel napaljen, sedaj se pa s takšnim mišljenjem kot ga pišeš tolažiš da je zato prava. Kaj pa če čakaš pol leta na konc pa še sexat ne zna, pol leta si stran vrgu. Sex je del veze, in če ta ne štima tud veza ne bo štimala - razen pri pussyih ki se tolažijo s tem da je edino pomembno duhovno ujemanje.
hysterical-1.gif
Prvo jo spoznaš, teden,dva tri, nato se kresneš...lahko tudi že prvo noč in če bo vse kul furaš zvezo naprej.