Kam na prvi zmenek?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Haha nisem opazil, mislil sem od obale do otočka.

Tisto nisem jaz odprl!!! nekdo se dela norca iz mene!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Očitno nimate dobrih idej, tip je šou na računalniški forum (slo-tech) povprašat
hysterical-1.gif


https://slo-tech.com/forum/t631923#crta
hysterical-1.gif
torej je mladenič geek..ja nič, za računalnik jo naj posede in začneta nabijat





igrce offkors
tongue-1.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Kaj pa če vidiš po 20ih minutah, da to nikamor ne pelje in ni zainteresirana ne glede kje se date dogaja? furaš dalje z drugačnim pristopom al pobegneš?

Ianos vsekakor bom poročal! Upam, da ne pride kaj vmes pri njej

potem ne bo nikamor pelalo tud drugac.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.840
5.752
113
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Haha nisem opazil, mislil sem od obale do otočka.
Včeraj sem enega gledal, ki si je privoščil ta podvig. Se je kar matral. Parov pa je dejansko ogromno hodilo okoli jezera.

Pa ko bosta šla na kremšnito, vroče čokolade nimajo, imajo samo kakav (povezano z eno drugo temo tu na Alterju). Pa natakar ponudi novost - čokoladno kremšnito, potem ga dolgo ni nazaj in potem pride povedat, da jih pravzaprav nimajo in da lahko prinese navadno. In na vseh mizah so tablice "rezervirano", ampak se lahko kjerkoli vsedeš (pri oknu je naprimer lep razgled).
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Kaj pa če vidiš po 20ih minutah, da to nikamor ne pelje in ni zainteresirana ne glede kje se date dogaja? furaš dalje z drugačnim pristopom al pobegneš?

Pobegneš?!?
Pobegneš edino, če se ti približuje na mesto sestanka 150 kilska kitinja, vsa ponetana in pokracana z vse sorte tatuji, ker te bo speštala, ko se nate uleže (al pa se boš zadušil v salu, če ti skočiš nanjo).

Če začne zehat, jo primi z eno roko za stegno, z drugo za kravatlc in ji uvali francoza. Ko se začne dušiti, jo zagrabi za joške in masiraj, da ne bo prezgodaj konc vzela. Pol pa dalje.
Babe sovražijo mevžaste scrklane polpedre.
cool-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Sprehod oz. vožnja s čolnom okoli Blejskega jezera in nato kremšnita tudi ni slaba ideja..

ma kakšna vožnja s čolnom do otoka, to je spet kičasto za kozlat. Rekel sem sprehod, pa še ta zna bit mal huda ker ne veš a bo za gospodično to preveč ali ne.
Na otok je ne vozi, potem boš bedel izpadel, ker boš kolebal ali jo boš častil 15eur za vstopnino v cerkev ali ne. Na koncu te bo vse skupi dražje koštalo kot če greš samo v Andiamo čez mejo. Tam boš vsaj zagotovo deležen profesionalne storitve, to amaterko boš pa moral še uvajat, jo futrat, napajat, animirat ...

Kremšnita in vroča čokolada in ma dost za prvi zmenk, naj si ne domišlja preveč da boš skakal stalno okoli nje s takimi idejami.
Nazaj grede zvečer gresta lahko še v kako picerijo pojest eno pico skupaj in na koncu jo zmatrano odpelješ domov. Se od nje normalno posloviš kot kolega in ko prideš domov ji čez dve uri stisneš sms da ti je bil kul dan z njo...možno pa, da te bo že ona prehitela z sms. Če te bo, si na konju...oziroma kobili, odvisno od njenega ITM.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Najboljš da narediš twiter račun pa na njem v živo sledimo dogodkom in ti svetujemo kako in kaj.
Sej veš alter

Tale ideja bi bila dobra ja samo potem moram stalno viset na telefonu
frown-1.gif
Ja nič v sredo gre zares

ps: še enkrat omenjam, da tista tema na slo-tech ni moja in jo je naredila neka druga oseba
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
če ste mu narobe svetoval, mu boste dal svoje babe (če jih imete), da bo fant prebolel .......
evil.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.970
9.155
113
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Temo sem odprl samo zato, ker je veliko različnih mnenj in če pogledamo realno sliko je vsaki punci drugač všeč. Ene so vse vesele, če ji prineseš bonboniero, ene bi se sprehajale, ene bi šle v kino, spet tretje bi se pa z gokardom vozile pa s padalom skakale :D Kot sem rekel moji plani čist na začetku so bili, da jo peljem gledat movie in se vmes že mal v avtu pogovarjava pol pride na vrsto film in po film kaka pijačka/tortica v kavarni in mogoče debata in mnenja o filmu. Sprehod oz. vožnja s čolnom okoli Blejskega jezera in nato kremšnita tudi ni slaba ideja..kdorkoli je imel/ima punca sam pri sebi ve, da se je za resno treba mal potrudit, v diskača zna it vsak in prvo pijano in na drogah zakahlat in potem take smrklje jamrajo, da so moški prasci :p


Upam, da je še kaka punca na tem forumu me zanima še njeno mnenje

Veš kaj, če se bosta uklikala nima nobene veze kam jo pelješ, če se daš dol na prvem, tretjem, desetem, xx zmenku. Važen je klik in to je to.
Za sabo imam en cel kup zmenkov, nekaj manj bivših punc, in 10 let zakona in tri mulce in ti lahko povem, da ko sva se z mojo uklikala ni blo važno kje sva, kako sva, sam da sva. Na prvem zmenku sva se šetala mensezdi ene 4 ure in sploh nisva porajtala, da je že tok časa minilo in od takrat je to to, že 15 let.

Ti se sam sprosti in boti ti in to je to.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Upam tudi jaz na ta klik :D

Mi lahko nekdo malo razsvetli kaj pomeni vsem znani stavek "bodi to kar si"? Ker jaz ga razumem, kot da se naj pred njo obnašam kot do prijateljev in naj ne skrivam kaj mi je všeč in kar mi ni?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če misliš z njo kaj resnega imet, potem ja. Ne rabiš pa spet vsega prec povedat.